Тае бо - да друсаме телеса заедно

  • 36 959
  • 370
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 394
Айде който го устройва тай-бо от 18,30 във вторник и четвъртак в тоталспорт да заповяда.А ако някой е от тракия мога да го карам с колата едно посещение е 4 лв. а картата май 30 или 40 за месеца newsm78.Днес ми беше първия ден  Sickисках да видя дали става за мен но определено бая калории се топят та смятам в четвъртък карта да си купя. Laughing  bouquet

# 76
  • Мнения: 394
Айде къде сте от Пловдив!
Тай-бото е супер- много съм доволна от тренировката, аз първо исках на айробика да се записвам но ми предложиха тай-бото защото имало повече движение и повече се изразходвало енергия и най вече се горяли по бързо калориите.Първо към 30-40 мин. само се скача -повече движения, после 15 мин. коремни преси и разтягане и накрая 5-10 минути вратле рамене отпускане и zero не си права за тоталспорта няма никакви надувки и треньорката е супер и ходят и дебеланки само дето докато се чудете къде залата се запълни ,станахме 30 жени а залата е малка и увеличиха цената 4,50 е еднократно и 35 лв е картата за два месеца за 10 посещения!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ В СПОРТУВАНЕТО. Peace

# 77
Аз също съм голяма почитателка на таебото. Започнах на шега в къщи пред монитора преди една година. Свалих си почти всички тренировки на Били Бланкс и макар, че отначало ми се струваха много трудноизпълними с повече упорство вече изпълнявам тези за напреднали. Доста се стегнах и съм много доволна. А защо в къщи - ами защото ми е много по-удобно, не завися от определен час и не се комплексирам от супер готини и тренирани мадами. Пък и вече не съм в първа младост. Знам, че в трупа ефекта ще е по-добър, но и моя начин ме устройва. А вие тренирайте редовно и резултатите няма да закъснеят.

# 78
  • Мнения: 17
Аз съм от Пловдив и 12:15 отивам на боди-атак в тотала,които иска да идва.

# 79
  • Мнения: 484
Хайде, момичета, започва дневен час по тае бо.
място: Аеробик студио "М" - зад кино Фламинго
дни: вторник, четвъртък, петък
час: 15.30
инструктор: Цецо
За мое съжаление няма да мога аз да го водя аз този час, но важното е, че часът ще го има. Пък и Цецо е добър, сами ще се убедите в това.
Успех на всички. Някой ден ще дойда да поскачаме заедно.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Ще ходи ли някой? Че мен сама ме е срам. Особено с тези телеса  Embarassed Embarassed Embarassed

# 81
  • Мнения: 484
Вече има желаещи извън форума, така че можеш да ходиш, няма да си сама. А за срам - няма място за срам, нали всички спортуваме за по-добра форма?
Успех

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Аз с някой познат искам да отида, дори да  е и само виртуално.  Embarassed

# 83
  • Мнения: 484
Значи, обърни се с лично съобщение към Мис Бу, тя плюс няколко още момичета от форума се бяха организирали.

# 84
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Ууу, супер.
Сега трябва да се екипираме и да тръгнем освен. Нали е за начинаещи? Да не се излагаме...

# 85
  • Мнения: 2 085
Aма вие още ли не сте тръгнали ooooh! Grinning Аз влязох да чета резултати, пък вие още се каните Grinning

# 86
  • Мнения: 484
Сигурна съм, че няма да се изложите. Забавлявайте се на воля. И очаквам отзиви

# 87
  • Мнения: 488
Хайде, хайде, супер!
Вещичке, ние с Белята вече сме навити утре да тръгваме, Бу още се чуди. Но тъй като в четвъртък и петък няма да сме тук, направо започваме веднага!
Ако искаш нещо допълнително да се уговаряме, пиши на ЛС, ако не, ще се видим към 15,20 ч утре пред залата.
Всички останали желаещи, не се ослушвайте, чакаме ви!

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Аз утре не мога, почти съм сигурна за четвъртък и съвсем сигурна за петък. Така че ако вие няма да идвате тогава ще се видим следващата седмица. Просто няма как да се освободя за утре Sad

# 89
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Аз и утре и един от другите два дена съм на линия. Снабдих се с ХанцуНг и съм готова, значи, да разтреса земьята Laughing

Общи условия

Активация на акаунт