Дали раждането наближава?

  • 1 170
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте,в 33+1 съм и ми се струва,че от два дни получавам не особено силни контракции.Тази сутрин установих,че имам и вагинално течение.Притеснявам се да не се роди в 8 месец.Според Вас приближава ли големия момент или просто вече съм нетърпелива?😄

# 1
  • Мнения: 1 065
Щом контракциите не са силни, аз не виждам проблем. Това течение, да не е някаква инфекция/гъбички, посети ли следящият АГ? А, дори и случайно да родиш в 8м не е болка за умиране, детето е достатъчно голямо. Аз родих в 8м 2,300кг, 44см, детето е живо и здраво. Нито е лежало в кувиоз, нито е имало жълтеница. Единственно, вместо 5 дни лежахме 7 дни, и то защото аз имах много силни болки от секциото. Спокойно, не сме 19 век, когато са раждали по полето. Колко често са тези контракции?

# 2
  • Мнения: 291
31+6г.с. съм и от вчера вечерта пада една активност в корема ми… чак странна 😁 и не знам дали в тази връзка падна и голямо стягане… имах чувството, че ми правеше впечатление като не беше стегнат корема, сякаш постоянно седеше твърд или поне с много малки интервали… и така цяла нощ, сега уж е по-добре… ще следя темата ✌

Общи условия

Активация на акаунт