Португалски мами-защо сме без теми

  • 14 399
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
По английски Laughing.след малко ще тръгвам.Да ми стискаш палци, lozeva Mr. Green Wink!

# 16
# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Докладвам-взех го и започвам курса Laughing. hahahaСамо дето се шашкаш толкова.Оказа се, че не е толкова трудно.

Португалски мами, как ви мина деня?
Аз сега трябва да се залавям да готвя за вечеря, ама смятам да помързелуваш още малко във форума и тогава да запрятам ръкави.

# 18
  • Мнения: 1 101
Ами мина както обикновенно с работа(добре 4е е в къ6ти) и сега сядам да попрегледам форума 4е да ходя да готвя...пиле с картофи
 DSS (Danimira) къде го по4ва6 този курс  на 4астно или в сентро де емпрего?
 dorinda хаиде разпи6и се и ти де.. Naughtyв на6та теми4ка....
А какъв нет ползвате?Ние бяхме на клих но трябва6е да се преместим в нова къ6та която не бе6е зона клих и се наложи да ползваме услугите на ПТ и сапо Sickза което не съм хи4 доволна...интернационалния трафик е само 1 гб което е ни6то..минаваме го за 10 дена и от там за всеки 100мб по 1.50 евро #CrazyУЖАС #2gunfire #2gunfire #2gunfire
еми това бе6е от мен........ва6 ред е..... Naughty

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ние сме на сапо и от начало бяхме на 2ГБ, в последствие ти ги увеличават и сега сме на 30ГБ интернационално и без лимит национално.Към сапото сме от септември.А активирано ли ви е пагаменто дирейто(не ми се сменя езика, та така го пиша, ще ме разбереш Mr. Green)
А курса го организираха от работата на мъжът ми (в базата на НАТО).

Защо така никой не се включва към темата newsm78?Уж бяхме повечко тук Thinking?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Побут темата Laughing
То май стана, че само аз си пиша вътре?Нали бяхме повече? Thinking

# 21
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ето ме и мен WinkАми няма6е я тази теми4ка бе Лозева,за това.Или пък на мен ми бе6е трудно да я открия ooooh!Ами сега кажете какво трябва да си пи6ем тук,6тот се натъкнах на стра6ни не6та по форума/няма да цитирам ни6то,срам ме е/.Аз съ6то съм на около 15км от Лисабон,живея в ЛоуреШ,а ти ДСС каде то4но живее6.С Лозева ве4е първо се разговорихме по Скайпа,та знам.Но пък работя в Лисабон като агент по недвижими имоти.И колко сме ние в Португалия,мамите.И вси4ки ли сме Мами,6тото аз съм в отпуск ОТ маи4инство в момента? Cry
Малко за мен,който о6те не е разбрал:уж съм спокоен 4овек,но моя се се оплаква,4е "кви4а" #Cussing out за Щтяло и не Щтяло,снаха ми не ме оби4а,Щтото съм била мъл4ала Crossing Arms и ниЩто не съм казвала никога;малко съм цапната в устата/това ве4е аз го казвам/ Mr. Green и Лиска страШно се вписва в моя профил.Това за мен Grinning
И дайте по активно де..... newsm44

# 22
  • Мнения: 878
Аз сега само ще се разпиша да я следя пък утре ще пиша по подробно Mr. Green

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ето ме и мен WinkАми няма6е я тази теми4ка бе Лозева,за това.Или пък на мен ми бе6е трудно да я открия ooooh!Ами сега кажете какво трябва да си пи6ем тук,6тот се натъкнах на стра6ни не6та по форума/няма да цитирам ни6то,срам ме е/.Аз съ6то съм на около 15км от Лисабон,живея в ЛоуреШ,а ти ДСС каде то4но живее6.С Лозева ве4е първо се разговорихме по Скайпа,та знам.Но пък работя в Лисабон като агент по недвижими имоти.И колко сме ние в Португалия,мамите.И вси4ки ли сме Мами,6тото аз съм в отпуск ОТ маи4инство в момента? Cry
Малко за мен,който о6те не е разбрал:уж съм спокоен 4овек,но моя се се оплаква,4е "кви4а" #Cussing out за Щтяло и не Щтяло,снаха ми не ме оби4а,Щтото съм била мъл4ала Crossing Arms и ниЩто не съм казвала никога;малко съм цапната в устата/това ве4е аз го казвам/ Mr. Green и Лиска страШно се вписва в моя профил.Това за мен Grinning
И дайте по активно де..... newsm44
Точно си мислех, че се затри темичката ни Laughing
Аз съм в Оейраш.
zoui, ще чакам да се разпишеш Mr. Green

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Хванаха двама българи с 1,2 кг кокаин в Лисабон  http://netinfo.bg/?tid=40&oid=994250

# 25
  • Мнения: 878
Ето ме Mr. Green.Повечето от вас знаят,ама аз пак да се представя Mr. Green.Казвам се Зоя,от 3 години живея в Португалия,омъжена съм за португалец и имам детенце на 10м,Daniel Heart Eyes.Утре пак ще пиша. Mr. Green

# 26
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Хванаха двама българи с 1,2 кг кокаин в Лисабон  http://netinfo.bg/?tid=40&oid=994250
Gadna rabota,kakto vinagi vsa6tnost-vse sme nai-golemite i nai-otpred na vsi4ki lo6i novini.Dano ni se digne standarta,ta horata da sprat da se hvarlqt v gadni ne6ta..... Cry
Pak mi e off kredora,sorry.

# 27
  • Мнения: 167
Zdraveite portugalski mami.Vikam si chakai i az da pisha tuk,poneje sam eks portugalska mama.Sega se premestihme v Ispania.Chestno kazano i tuk mi haresva,no i Portugalia mi lipsva.Nie jiveehme v Albufeira,dolu v Algarve.Super si e tam,ama parichki niama :roll:I tova ni prinudi da se premestim.V momenta sme v Ayamonte,koeto e na granicata ,no ot ispanska strana.Sutrin s feribota hodia i si pia kafeto v Portugalia,a posle se vrashtam pak v Ispania.Prez rekata ,koiato deli dvete strani e samo 10 min pat.Ta sega sam s edinia krak vse v portugalsko,a s drugia v ispansko Laughing
Celuvki na vsichki.Sajaliavam che sam na maimunicata pak Embarassed

# 28
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Kade ste,momi4eta?
Da butna temi4kata................

# 29
  • Мнения: 1 101
Ей аз няколко дена не съм влизала и темата се е понапълнила....Браво на нас..
Ами аз тази седмица имах доста работа(слава богу)Нали имаме фирма за гладене и опаковане .Запо4нахме с нов клиент и съм доста изморена но доволна...Ина4е голям студ...днес е бил май най студения ден от години...През деня е добре 4е съм около ютията но ве4ер...........в къ6тата няма отопляне...

Общи условия

Активация на акаунт