Коя дата бихте избрали...

  • 3 387
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 298
Познавам двама човека родени на 11.02. и са прекресни хора - много мили, талантливи и с големи идеи.
Иначе съм за 13  Laughing Мъжа ми и много добра моя приятелка са родени на 13 число  Peace
Но както си решите вие с таткото все пак! Пиши като го измислите . И името също  Laughing

# 76
  • Мнения: 942
Еееее,как коя 14 февруари-Празника на влюбените!? HugНие с любов ги създаваме,нека  и в такъв ден се родят.УСПЕХ,мила  bouquet
PeaceУспех Hug

# 77
  • Мнения: 1 485
13
Леко раждане!

# 78
  • Мнения: 34
Определено 13-ти.Хората ,родени на тази дата са с късмет,освен това 1+3=4, коети си е много добре, това е число на щастливи хора. 11-ти не е препоръчително, аз нося в себе си числото 11 и не бих казала, че е щастливо, донесло ми е много сериозни препятствия.

# 79
  • Мнения: 994
а кога ти е термина?
аз бих избрала дата по-близо до термина си, за да съм сигурна, че бебето ще е достатъчно готово за живот извън мама.
бих проверила и планетните местонахождения за периода.
не съм съгласна, че 11 е лошо число.

# 80
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
11 е кармично число. Много щастливо и късметлийско.

Аз обичам и 13-ката, но то е защото щерката и племенникът ми са на 13.

# 81
  • Мнения: 2 015
Аз бих избрала 13, защото съм родена на 13-то число Peace.

# 82
  • Мнения: 834
Аз съм родена на 14 февруари. За мен е страхотна дата Grinning

# 83
  • Мнения: 1 174
Бих избрала 14-ти,въпреки че не си падам нито по четворки (дъщеря ми е родена на 4-ти Simple Smile),нито по четни дати (аз и мъжът ми сме на 18-ти).Но 14 е щастливо число,а и хубав месец,символична дата...
Според номерологията родените на 14-ти са късметлии по отношение на парични сделки,хазарт,чувствуват се удоволетворени,когато пътуват,опознават нови страни и народи...много социални хора.
Имам близки приятели,родени на 14-то число-много открити и емоционални хора,без задни мисли-неща,на които много държа и уважавам.

Успех! Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 1 750
Важно е ти коя дата би избрала, а не ние. Не е нужно да разбираш толкова от номерология, стига да се доверяваш на вътрешното си чувство. А ако толкова държиш датата да е съобразена с определени тълкувания на номерологията, то трябва да знаеш, че от значение е и името, часа на раждане, както и самият ден и т.н. Не е толкова просто. Поразрови се в нет-а има много изписано по въпроса.
Когато избирах датата за моето секцио четох доста преди това, накрая ми дойде в повече информацията и избрах дата, която ми звучеше най-добре. Избрах нечетно число, просто повече ги харесвам от четните. Денят беше понеделник по препоръка на лекарката, за да са на линия повече доктори в случай на нужда. Не те съветвам да си избираш събота или неделя, или някой празник, от чисто практични съображения.
Леко раждане!   bouquet

# 85
  • София
  • Мнения: 35 950
14  Peace
Но не е ли добре да види и денят от седмицата?

# 86
  • plovdiv
  • Мнения: 199
и аз съм за 13.Фатално число,може да е за късмет на бебчо.

# 87
  • Мнения: 61
15 защото 1+5=6 което е числото на любовта и е щастливо число.И аз родих скоро и четох точно по този повод защото също бях секцио.

# 88
# 89
  • Мнения: 3 069
Ами 14-ти е супер дата.Да му върви на любов на детенце Grinning

Общи условия

Активация на акаунт