Каква вода давате на вашето бебе?

  • 5 924
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
и аз давам чешмяна вода минала през кана Брита Peace (преварявам я , защото сме още малки иначе по късно ще минем на вода само от каната )

# 16
  • Мнения: 547
И аз преварявам вода филтрирана през кана Брита, а след годинка ще давам само от каната или изворна Девин.

# 17
  • Мнения: 999
Аз я преварявах до 1г.3м. а сега давам от чешмата.

# 18
  • Мнения: 5 026
 Все още преварявам.

# 19
  • Мнения: 1 947
 Тази Брита "лови" ли водопроводна ръжда? Crazy Че у нас тече такова... то не е вода, ами кал...

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Водопроводната ръжда е механичен примес... Брита лови всички механични примеси, без значение големината им... Въпроса е, че... При интензивно замърсена вода... Трябва интензивно да сменяш и филтъра... Ама ти сама ще забележиш... Когато започне да тече слабо и бавно от филтъра... Време е за смяна...

# 21
  • Мнения: 24
Досега сме давали само преварена Девин - розов етикет. Дали това е грешка? Бебата е на 1 месец. Сега съм взел на Банкя, пак розов етикет.

# 22
  • Мнения: 74
Бих искала да ви попитам за трапезната вода какво мислите???? Дали може да се дава на бебчета?? newsm78
И да ви кажа , че имам много лоши наблюдения от каните за преваряване на вода! #Cussing out Вътре си плува варовика и това е.............. Дали има значение марката?

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Досега сме давали само преварена Девин - розов етикет. Дали това е грешка? Бебата е на 1 месец. Сега съм взел на Банкя, пак розов етикет.

Ама нали вашето бебе е изцяло на кърма... Защо ви е вода...? Иначе идеята за преварена изворна вода май не е много добра... По-добре филтрирана с Брита и после преварена... При невъзможност за "брита"-не на водата... Чешмяна и превареня, после прецедена...




Бих искала да ви попитам за трапезната вода какво мислите???? Дали може да се дава на бебчета?? newsm78
И да ви кажа , че имам много лоши наблюдения от каните за преваряване на вода! Вътре си плува варовика и това е.............. Дали има значение марката?

Изворната и трапезната вода нямат почти никаква разлика... И двете са води, които извират край минерални извори и са по-слабо минерализирани... Но все пак са минерализирани...
Каните за ПРЕВАРЯВАНЕ на вода, както ги наричаш, по своята същност съвсем не са кани за преваряване на вода... Те са кани за стопляне на (за гореща) вода... На мама и тати да правиш чайче или кафе - стават... Кана Брита е нещо съвсееееем различно... www.brita.net

# 24
  • Мнения: 74
А тук в България , къде можем да я поръчаме???  И каква и е цената , горе- долу? Аз знам , че БРИТА е различно нещо от тези за които аз говоря!

# 25
  • Мнения: 5 178
В Мерто ги има каните и филтри за тях.. Успех с бебока т.е бебоците ако съдя по лентичката..
Аз правех така до преди седмица прекарвам през Брита и после преварявам, Бритата прихваща ръждата от тръбите и варовика

# 26
  • Мнения: 657
 Преварявам чешмяна вода Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 855
Аз давам превалена чешмяна и малко подсладена. Но сега вече от втория месц намя да му слагам захар. Детската сестра ми каза, че спокойно мога да му давам и Девин розова. Ние пием по много вода, до 180мл на денонощие. Само пропуснах наистина да я питам, трябва ли да я преварявам след като е изворна.

# 28
  • Мнения: 256
преварявам чешмяна вода в ел кана и от давна не я подслаждам против съм към минерални и трапезни води newsm78

# 29
  • Мнения: 8 242
Розов Девин непреварена. Готвя му с чешмяна.

Общи условия

Активация на акаунт