125 ВъзмОтителни прЪвУписТни антракТции

  • 25 434
  • 651
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 114
Пръвупистна грешка няма, обаче ще вкарат конопа в съда Wink
Цитат
фермерите да съдят промишлен коноп

# 76
  • София
  • Мнения: 6 239
Цитат
не беше роман или историй
Цитат
после най-обезпокоявани си ги върнаха
Цитат
най - спокойно си ми обеснява
било напълно Окай да се забавят
клиенти, който Ви плаща

# 77
  • София
  • Мнения: 11 542
Цитат
Току що хвърлих чисто нови найкове в контейнера на вън, който трябваше да отида да върна на сайта и да ми върнат парите.

Това бъркане на "и" и "й" става масово.
Така написано се разбира, че трябва да върне контейнера Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 28 юли 2023, 17:09 от miamim

# 78
  • Мнения: 2 681
Това бъркане на "и" и "й" става масово.
Аз често срещам "й" вместо "ѝ" (пр:майка й, не й пречи) също..Но определено "и" и "й" е по-лошо 😃

# 79
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 355
Цитат
Имах впредвид цял раздел, моя грешка. Раздел Психология и духовно развитие, отдолу под категории, може би с времето могат да се оформят, сигурна съм, че ще е един от най-активнитно посещаемите раздели. Много хора, да не кажа масово хората започнаха да се интересуват от приложна психология, позитивно мислене, актуални книги, школи и т.н.

Ммммда...

# 80
  • Мнения: 13 226
Цитат
мой приятелки

# 81
  • Мнения: 6 597
Цитат

МЪЖА МИ РАБОТИ В ГЕРМАНИЯ  НИЯ С ДЕТЕТО СМЕ В БГ - НЯМАМЕ  ГРАЖДАНСКИ БРАК , НО СМЕ СЕМЕЙСТВО
ТА УДРЪЖКИТЕ БИЛИ МНОГО - щял да плаща ергенски данък след като няма граждански брак 
______

Това не е виарно както го наричат тук той ще е стоекласе 1 и ще плаща повече данък ако докажи че детето е негов и има дете ще е стоекласе 2 и ще плаща по малко дънък.


# 82
  • Мнения: 728
Цитат
хрептене

Прави ли ви впечатление, че някои хора упорито избягват буквата “и”? Ползват буквата “и” само когато ударението пада на нея. Много странно ми се струва.

Примерно казват “наистена”, “еденайсе” и подобни.

# 83
  • Мнения: 13 226
Цитат
абсурбатора

# 84
  • Мнения: 6 544
Идвам с едни
“Чаши,прибури,чинии”
И компания им прави един

# 85
  • София
  • Мнения: 20 217
Аз често срещам "й" вместо "ѝ" (пр:майка й, не й пречи) също..Но определено "и" и "й" е по-лошо 😃
Срещаш го, защото това е легитимното изписване на "ударено и" още от годините, в които нямаше компютри. И никой не го е отменил официално. Никога не е имало клавиш за "ударено и" нито на пишещите машини, нито на компютърните клавиатури. На компютър се изписва с комбинация от клавиши /и то не всяка клавиатура има тази опция/, която е изключително неудобна за пишещите на БДС. Аз примерно ползвам десетопръстната система и никога не бих си прекъснала писането, за да си гледам в ръцете и да ровя да го търся.

Цитат
базистна застраховка
Цитат
за пореден път останових
Цитат
да извадя чершафа

Последна редакция: нд, 30 юли 2023, 16:54 от Reinа

# 86
  • София
  • Мнения: 11 542
Цитат
да не бяхте питали и публекували.
Grinning

# 87
  • Мнения: 2 681
Цитат
по голяма алдитория

найстина

# 88
# 89
  • Шотландия
  • Мнения: 2 862

Това ми напомни:


Иначе аз нося това:
 

Общи условия

Активация на акаунт