Какъв крем за лице използвате? – 24

  • 87 982
  • 720
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 762
Слънцезащитата е последна.Аз не чакам отстояния между продуктите- ще си отвися половин ден ако чакам.

И аз така мисля, но на слънцезащитата пише, че  пише, че все едно става вместо дневен, но може би имат в предвид за плаж, при ежедневно би трябвало след дневния, все пак е тониращ?!
“ Мога ли да го използвам вместо дневната си грижа против стареене?
Много висока защита Анти-ейдж Слънцезащита SPF 50+ е обогатена с аскофилин - активна съставка за преструктуриране срещу стареене, която присъства и в гамата PhysioLift. Нашият съвет, ако желаете да направите лесна процедура: нанесете PhysioLift Серум под Много висока защита Анти-ейдж Слънцезащита SPF 50+ за допълнително подхранващо и изглаждащо действие.”
 Цитирам от сайта на Авен,
Само, че моя дневен е от друга серия и незнам дали се комбинират??!

Днес пробвах комбинацията от трите просто невероятно!!!
Слънцезащита седи прекрасно, изравнява тена Simple Smile.Много съм доволна и не е тежка.

# 496
  • Мнения: 915
Слънцезащитата е последна.Аз не чакам отстояния между продуктите- ще си отвися половин ден ако чакам.

И аз така мисля, но на слънцезащитата пише, че  пише, че все едно става вместо дневен, но може би имат в предвид за плаж, при ежедневно би трябвало след дневния, все пак е тониращ?!
“ Мога ли да го използвам вместо дневната си грижа против стареене?
Много висока защита Анти-ейдж Слънцезащита SPF 50+ е обогатена с аскофилин - активна съставка за преструктуриране срещу стареене, която присъства и в гамата PhysioLift. Нашият съвет, ако желаете да направите лесна процедура: нанесете PhysioLift Серум под Много висока защита Анти-ейдж Слънцезащита SPF 50+ за допълнително подхранващо и изглаждащо действие.”
 Цитирам от сайта на Авен,
Само, че моя дневен е от друга серия и незнам дали се комбинират??!

Днес пробвах комбинацията от трите просто невероятно!!!
Слънцезащита седи прекрасно, изравнява тена Simple Smile.Много съм доволна и не е тежка.
Кои 3? Серум, слънцезащита и крем ли?

# 497
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 482
Аз ползвам на Авен B protect. С фактор 50 е. Не омазнява и е с лека покривност.

T.e за мазна кожа ок ли е?
Стои прекрасно дори върху бързо омазняваща се кожа.
Кожата изглежда "жива". Има прекрасен седефен блясък ,без да е лъскава.
Миналата година се заредих с 14 опаковки ,когато го бяха пуснали на 22 лв.
Горещо препоръчвам.
Ако кожата се омазни ,минавам с вулканичен ролер и става супер. Може да се използва и пудра.

Моля кажете за този ролер ,за пръв път чувам,а крема ще си поръчам 2 опаковки ,с мазна кожа съм ,но слънцезащитатата не я подценявам целогодишно

# 498
  • Варна
  • Мнения: 1 968
Аз ползвам на Авен B protect. С фактор 50 е. Не омазнява и е с лека покривност.

T.e за мазна кожа ок ли е?
Стои прекрасно дори върху бързо омазняваща се кожа.
Кожата изглежда "жива". Има прекрасен седефен блясък ,без да е лъскава.
Миналата година се заредих с 14 опаковки ,когато го бяха пуснали на 22 лв.
Горещо препоръчвам.
Ако кожата се омазни ,минавам с вулканичен ролер и става супер. Може да се използва и пудра.
Би ли казала откъде си го набавяш на тази цена?  ..И аз съм много доволна от този крем,ползвам го целогодишно.

Последна редакция: нд, 11 фев 2024, 19:32 от Velina_p

# 499
  • Мнения: 891
Ролерът представлява ето това.
https://youtu.be/3DsHoGdCdeY?feature=shared
Моят обаче е купен от Temu.
Върши перфектна работа ,плакне се с чиста вода ,изсъхва и е готов за употреба.
Малък е и компактен за всякаква чанта.

Относно слънцезащитният на Avène B-protect  ,лятото го пускат на промоция в аптеките и аз следя онлайн къде е намален.
Гален ,Софармаси ,366 ,Ремедиум и много други го пускаха на цена 22-24 лв. и аз купувах по 2-3 бр. за да се заредя за зимата ,защото зимата освен ,че цените са високи и не може да се намери слънцезащита ,която искам и харесвам.
И две години да стоят ,срокът им на годност е до 12.2025 г.

# 500
  • София
  • Мнения: 23 138
Да дам отзив за СС крема на Lumene, както обещах. Ще го сравня с ВВ на Holika Holika, че ми е по-лесно. И двата дават в общи линии един и същи резултат. Първият е много по-рядък, което го прави доста по-лесен за нанасяне, за секунди. Мислех, че ще е някак по-покривен, но по този показател Холика го води. Лумене на пипане ми е по-естествен, дори не се усеща, докато Холика стои по-фиксиран на кожата, ако изобщо мога така да се изразя. Ако можеше Холика да се нанася така лесно като Лумене, щеше да е идеалният за мен. Трудно ми е да определя кой предпочитам повече, но като че ли Холика засега води.

# 501
  • Мнения: 380
Момичета, след много чудене си поръчах слънцезащитен крем на Beauty of Joseon, имаше много добри отзиви в Нотино, дано да е хубав. Днес ми простигнаха и няколко продукта, които също са корейска козметика, до сега не съм ползвала, но съставът им е натурален и реших да им дам шанс - тоник за лице, почистваща пяна и един продукт против черни точки. Тепърва ще ги пробвам и ще мога да дам отзиви.

# 502
  • Мнения: 727
За инфо - в момента CC крема на Lumene е много намален в Нотино, в сравнение с цената му в Lilly.

# 503
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 482
Препоръчайте за мазна кожа със слънцезащита Thinking

# 504
  • Мнения: 529
Здравейте! Случайно ми попадна сайта на Нини Органик. Хареса ми цялостното представяне на продуктите и това, че се използват био съставки. Цените не са много ниски. Мога да рискувам с покупка, но първо да попитам ползвали ли сте техни продукти и останахте ли доволни?

# 505
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Давам и аз много доволен отзив за СС крема на Lumene. Много лесно се нанася, цветът е правен все едно за моята кожа. Покрива точно колкото ми е нужно.

# 506
  • София
  • Мнения: 23 138
Момичета, да ви попитам за продуктите на една абсолютно неизвестна за мен марка.
Миналата седмица поръчах за дъщеря ми някакви тайни кутии с козметика (да се разбира, че не знаеш какво има в тях) от Пинк Панда. Отделих обаче два продукта, тъй като не са подходящи за възрастта й - серум за лице и околоочен крем на MAYANI. Бях си ги оставила в офиса и днес за малко да ги изхвърля, но ги проверих и се оказа, че не са евтини, общо 110 лв им е цената. Ще съм благодарна, ако имате отзиви за тази марка и продукти, да споделите.

# 507
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
От тази вечер започвам крема на Есте за шия и деколте.След 12 години изневерих на любимия ми Скинкод.

# 508
  • София
  • Мнения: 418
Да попитам дали някой е ползвал този серум на А дерма и може ли да сподели наблюдение?

# 509
  • Мнения: 380
Момичета, както ви писах преди 10тина дни взех си дневен и нощен крем на Nuxe Merveillance и съм доста доволна, макар че нощния ми идва една идея по-мазен. Днес обаче съм пред друга дилема. След нанасянето на дневния и околоочния и след изчакване продуктите да попият, поне 20мин, сложих от така известния в темата CC крем на Lumene и забелязах, че лицето ми започва да се бели. Уж дневният беше попил, а след нанасянето на CC крема стана мазало. Буквално все едно дневния крем и околоочния се белеха. Не мисля, че съм прекалила с количеството и се чудя на какво се дължи това.

Общи условия

Активация на акаунт