Какъв крем за лице използвате? – 24

  • 87 720
  • 720
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 731
Напоследък кожата ми е по-суха и белеща се от преди и за проба взех един крем на Юсерин, като останах много доволна от резултата. Кожата ми стана много мека, хидратирана и някак грейна направо. Има добавка урея и явно това ми е подействало добре, та който е в същото положение да не се колебае, кремът е страхотен, става и за основа за грим.

# 541
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Този ли изтеглиха https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000030016385
Ползвах го преди година и половина нямах оплаквания.
Да.

Какво бихте ми препоръчали за нощна хидратация от марката?

Всеки дневен крем става и за нощен.Стига да няма цвят и фактор.Каквото си изберете от Виши ползвайте сутрин и вечер.

# 542
  • Мнения: 86
Момичета някой дали е използвала или ползва козметиката на Darphin?
Може ли отзиви

# 543
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Момичета, влизам само да кажа, че Авен е с 30 процента отстъпка, а с едни талони става и 40%.
На Дарфин не съм ползвала нищо, но помня, че в някой от салоните, които съм посещавала са работили с нея.

# 544
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 733
Момичета, влизам само да кажа, че Авен е с 30 процента отстъпка, а с едни талони става и 40%.
На Дарфин не съм ползвала нищо, но помня, че в някой от салоните, които съм посещавала са работили с нея.
Сиска, от къде се взимат талоните??

# 545
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Ани, принципно лекарите ги раздават, но аз имам талони и добавям отстъпката и така стават 40.Този месец Авен е с 30 и 10 от талоните.

# 546
  • София
  • Мнения: 1 713
366.bg имат до -40% на Avene до края на месеца.

# 547
  • Мнения: 687
Аз два пъти имах такъв талон от дерматолог, обаче в Медеа отказват да го приемат за вече намалени продукти.

# 548
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
В нашата верига ги приемаме т.е. от ПФ ги уважават!

# 549
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 733
Ще проверя тук как стоят нещата Simple Smile благодаря

# 550
  • Мнения: 891
366.bg имат до -40% на Avene до края на месеца.
Много благодаря! 🌹
Веднага ,ще прегледам.

# 551
  • Мнения: 336
Добър вечер! Не бях ползвала серум за лице, но ми се струва, че е време да започна. Купих си Avene Hyaluron Activ B3. Нормално ли е след като го нанеса да си усещам лицето лепкаво? Изчаквам десетина минути и след като нанеса нощния крем, кожата ми е ОК и неприятното усещане изчезва.

# 552
  • Мнения: 23 418
Нормално е.

# 553
  • Мнения: 336
Благодаря, ДХЗ! Успокои ме.:Flowers Bouquet

# 554
  • Мнения: 23 418
Някои серуми лепнат, истина е, но с крем после това изчезва.Правилото при серумите е да се нанасям тези на водна основа, към тези на маслена.После крем, после масла( ако се слагат), слънцезащита накрая.
Преди серум тоник, тонер, есенция.
Това да си имаш предвид ако в бъдеще включиш
още
неща.

Общи условия

Активация на акаунт