АВГУСТинче маха с ръчичка, хапва си пюренце с лъжичка!

  • 8 862
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 330
Хайде да почерпя за Имения ден на моето слънчице.
                     
        Честито и на всички празнуващи newsm51

# 61
  • Мнения: 4 970
Ха добро утро и от мен!  GrinningЛеле- снощи какво запиване се е заформило , а аз испуснах CloseДани, да не си препила, 4е те хваща тва неразположение.... hahahaШегувам се- ей да се пазите( макар 4е и аз не знам то4но кака) . Всеки ден някой около мен се разболява и аз по4вам да с епритеснявам.КАто казах неразположение- да ви питам- аз още нямам и по мен от цикъл( не 4 еми липсва де Wink). Ама сега като отбивам Дари май трябва да о4аквам скоро  Thinking.
Нелски, завиждам ти за края на косопада. Аз съвсем ще оплешивея скоро.Навсякъде из нас   се стелят мои коси Crazy.Ралка- стискам палци за лекаря- дано се оправите бързо от тоя себореен.НАна 77,мерси за информацията за кашите  bouquet.ЩЕ чакам да споделяш инфо и за другите изпробвани каши.А за домата не е ли рано?Аз се 4удя newsm78И за заления фасул ми се вижда рани4ко.Някъде 4етох нещо 4е трябва само  шушулките да се използват и то най-крехките.
Хайде - ставам 4е трябва да храня Дари! До после  bouquet

# 62
  • Мнения: 330

            Хайде и по едно коктейлче,че ми се изгуби някъде! Embarassed
   Благодаря за поздравите мами! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 63
  • софия
  • Мнения: 1 745
Честит имен ден на Насето на Ели78!Да расте здрав и силен   bouquet!

# 64
  • София
  • Мнения: 5 795
Добро утро от нас! Hug
Честит имен ден на Наско на ели78!  bouquet Честито и на месечковците! Да са здравички, весели и да се озъбват леко! Wink
dani777k , много неприятно! Дано е от храна, а не от вирус. Sick
Бубче,  Cry Cry Praynig
И аз мисля, че е рано за домат, така четох из форума, де.
Мрънкаме, после ще пиша повече. Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 216
Ха, добрутро!

Честит имен ден на Наско на Ели78! да ти е жив и здрав и да изпълва къщата със игри и смях!

... и честити месечинки на Кая и Елена! да растат здрави и красиви млади дами!
P.S. маменца, хайде не се разболявайте, остана само още месец и половина зима. Да ги избутаме без саполи и температури! smile3521

# 66
  • Мнения: 303
Добро утро и от мен! Малеее снощи големи запивки! Бравос!Честит празник на именниците![/size]  bouquet
Да ви се пожалвам, че сега и таткото ни се разболя, кашлица...хрема...температура...ужас. Пратих го при свекито да не ни изпонатръшка тук. А малкия тази сутрин ми се видя малко крив и с зачервени, гурлясяли очета. Сега лежи и постоянно киха. Хм...тревожа се и то сериозно, че наскоро минахме една настинка... Ужас. Ще се разплача. Чудя се дали да предприема самолечение с панадол или да звъня на педито. newsm78 Confused
И да ви се пожалвам и за себе си... Ходя на физиотерапия от няколко дни. Гръбнакът ме наболяваше и установиха че е начален стадий надискова. Еми...ей тва беше. Sad Сигурно след 5 години ще съм на два ката с бастун. Cry

# 67
  • Мнения: 634
Привет и от нас!

Честит имен ден на Насето на Ели78!

Благодаря за поздравленията за месечинката ни   bouquet, а в следобедните часове следва почерпката (точно се бях притеснила, че августовските мами станали много примерни...Eliona все чака някой да почерпи, а никой не слага масата Mr. Green)

аааа, dani777k, какви са тези работи....точно днес мислех да дойдем до градинката да виидм Найа, че как беше: Очи, които не се виждат, се забравят... Joy Joy Joy

bubcheto15, моля се Али да се подобри... Praynig Praynig Praynig

За да съм съпричастна към заглавието на темичката ни, вчера дадох на Георги 1 л. оризова каша и той изглеждаше изненадан, но доволен....ще видим днес как ще продължим захранването. bowuu

Слънчев ден и бързо оздравяване на болните мами и бебчета!

# 68
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 Dani,това е дело на мъжа ти-сипал ти е нещо в пиенето,да не хойкаш,докато го няма Naughty
Пепър,не мърдам от компютъра,докато не напишеш нещо( к`во да е)
winkeydee-чул те господ,ама мисля,че зимата ще ни се тресне с пълна сила.Но ако навали сняг,всички вируси ще #2gunfire
Весел ден,мами!

# 69
  • В ЛЮтеницата
  • Мнения: 328
Пак много празници изпуснах - на всички пожелавам да са здрави и щастливи! А днес - целувки за Насето!
Имаме си и нова компания за бирата - Нелски наздраве! beer
И много болни - я да се пазите повече - и вас и децата! А мъжете може и по фотьойлите да спят - да им дойде акъла! Хубавото е, че след такива "изпълнения" после следват поне няколко дни, изпълнени с вина, в които аз лично успявам да му се кача на главата на моя мъж Twisted Evil.
Тази схема за захранването дето я е пуснала Gabi - вече ни я пуска друга мама - ако си спомням добре elen@, ама ВИЕ НЕ ЧЕТЕТЕ!!! Само за пиене мисли(М)е  smile3538!
Karim, вчера не успях да пиша - заради теб - така ме замисли с тези въпроси  Crazy, ама ако отговоря на всичките - после съвсем няма да има с какво да ви заинтригувам, а и аз няма да съм си интересна ако знам всички отговори.
Blanc  Joy   bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз имам едина тъп въпрос,но покрай всичко съм дала пълен блокаж и нещо не мога да измисля как да сложа тоя обиколник.Само отпред имам решетка на леглото и освен да го залепя за останалите табли нищо не ми хрумва.
Хора,около мен е бахти черната серия-на едни приятели вчера са им приели детенцето в болницата заради сериозен проблем с очите.Колкото повече мисля толкова повече се убеждавам,че нещо с тая вселена не е наред.
Блу,вие как сте?
Ей,пазете се всички.

# 71
  • Мнения: 566
Изпих си кафенцето на спокойствие пред компа и бегом при зверчето, което обожава да крещи та да се чуе из целия блок!
    Честит имен ден на Насето, на татковците, на свекърите, на баджанаците и .....!!!
Karim, моето незнам какво точно беше, но масажист ме оправи.
нана, от къде по това време домат за пюрето?
Ралка чакам да докладваш за себорейния, щото и ние имаме и събирам всякаква информация.
Лек и празничен ден от мен! Тръгвам по почерпки след малко ...........

# 72
  • Мнения: 718
Добро утро и от нас!!!!
Честит Имен ден на Насето  и всички,които днес празнуват + месечинковците ни днес и техните майчета!!!!
Ралка Балка- Честита ви придобивка.Пожелавам много приятни моменти пред телевизора....А от работата на мъжът ти може би ще се възползвам.Дай някакъв адрес на магазин или склад или сайт да поразгледам.Точно сега за бани и тоалетни ровя в нета,че още не съм тръгнала по обиколки по магазините....
Карим-Къде ти я водят тази рехабилитация,че на мен направо ми се реве от гръб..........С такова желание си лягам,а сутрин ставам с такива болки в гърба и кръста.....ужас и съм 2 пъти по-уморена...
Блу-Съжалявам за случилото се вчера.Има ли някакво развитие?Вашите добре ли са?
Бубче,след всяко зло идва добро.Всичко ще се нареди.........стискам палци за това..........

Днес с Мартина сме на рожден ден на детенцето на моя приятелка-става на 1 годинка....Хем много ми се ходи,хем се пртеснявам от витаещи вируси.Но ще отидем за мъничко-няма начин...

И мен Марти ме пипа по лицето с ръчичка и ме изучава с поглед и така милно ми се усмихва.......страхотно е!!А вчера направо ме смука по бузата и ме лижеше с малкото езиче-умрях от удоволствие и смях.......бях цялата в сладки лигички.

Спирам вече-лек и слънчев ден за всички......... Hug

# 73
  • Мнения: 413
Здравейте,

Честито на всички празнуващи!
Blueeye, съжалявам за случилото се.Това през деня ли е станало?Все по нагли стават тези крадци #2gunfire.
Момичета, днес тук в Пазарджик обявиха грипна епидемия.Много болни и на работа една колежка е болна и много ме е страх да не занеса нещо в къщи.Нашия татко и той от няколко дена  нещо гласа му изчезна, дано не се разболее.Ама то това зима ли е?Аз мразя да ми е студено и хич не обичам зимата, но по-добре да падне един сняг и да измрат всички гадни вируси.
Karim, и мен много ме боли кръста и гърба, особено ако подържа малко Викито, чак на моменти краката ми се подкосяват.Все си мисля, че нали по време на бременността се измества центъра на тежеста и че ще ми мине, ама не ще.Айде оплаках се и аз Embarassed.
И пак да ви питам - като приготвяте домашни пюрета слагате ли подправки?
Айде спирам.

# 74
  • Мнения: 4 970
Моми4ета,хайде на разходка HugВремето е страхотно.След малко ще храня ДАри и потегляме.Дидикаааа- къде сииииии......
Ралка балка- давай го тоя твой мъж насам.кажи пове4е инфо за работата му- 4е не разбрах- какво то4но прави?
Щях да забравя- честит имен ден на Наско Heart EyesАко има и други празнуващи, да се 4увстват поздравени  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт