АВГУСТинче маха с ръчичка, хапва си пюренце с лъжичка!

  • 8 832
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 255
kabiv ще ми правиш ли компания за един Джак?

# 46
  • Мнения: 658
Нори, давай да си наливаме, пък барманката нека си чете Laughing Drunk smile3546

# 47
  • София
  • Мнения: 255
Точно си мислех , че чичо Джак не върви без един фас ,ама ги отказах преди около 2 години......

нищо няма да ми стане от един виртуален   smokeuu

Ей така като се ядосам и се сещам какво ме караше да запалвам  Sick

Айде  cheers

# 48
  • София
  • Мнения: 255
Искаше ми се да сложа и нещо за мезене, ма нъ`нам де да го търся  newsm78
 hahahaДори и лед не намирам Joy
Надявам се и dani777k да се включи по-късно

# 49
  • София
  • Мнения: 96
Габи, защо тогава Хип ги предлагат от 4  месец?

A де? А защо някои плодови пюрета още пишат, че са след третия месец? Като всички производители би трябвало да са наясно с препоръките на СЗО. Между другото аз тия дни купих плодово пюре на Сънвал 100% ябълка на което пише след 8-ми месец. Изглежда сивсем фино смляно. Все още се чудя защо е така и единственото обяснение за което се сещам е, че на него пише че се дава като десерт, а супите и десертите горе-долу по това време почват да се дават.

# 50
  • Мнения: 743
Kabiv мерси за поканата,ще те тормозя тези дни да знаеш Mr. Green
Нори сипи едно и за мен,че ми гръмна главата от учене!
Габи благодаря за схемата!  bouquet
И аз имам шише на Нуби с мек накрайник като за чаша и се чудех кога да го включа  newsm78

# 51
  • Мнения: 575
А добър вечер и от мен...
Пак не знам от къде да започна..
Блу, кражбите са неприятна работа, но всичко материално се връща, важно е да сте здрави. А тези , които вредят Господ си знае работата...
и аз като Нори тази вечер се грижа за две бебета..Мъжът ми беше на концерт, като преди това с приятелите си прилично се почерпил. Сега спи на фотьойла в хола в невероятна поза- но хак да му е, като не си знае мярката. Погрижих се само да се облече лед като вися в банята близо час. Иначе смятам и аз утре да се сърдя, защото е като децата. Вярно е, че отдавна не е излизал с приятели, само по мъжки, но това не е повод да си махне главата из кръста.
Иначе като цяло май сме добре. Дари прокашля 2 дни но с Осцилококциум и Студал май пресякох по- сериозни измерения.
Утре ще кръщавам един приятел, на който скоро ще бъда кума и ме чака тежък ден, Целувам ви и ви пожелавам лека нощ.

# 52
Здравейте момичета,

Благодаря на Бубчето , че вече сме записани на първа страница и на Блу за красивата темичка.
Сега се връщам от гости,  приятелката ми имаше имен ден (тя е бременна в 7 месец).  Бяхме единствените и гости, защото всички, които трябваше да са там бяха болни. Момичета пазете се защото има много гаден вирус, покосява наред. Виждам че и тук има много болнички, пожелавам на всички по-барзо да оздравяват.  Бубче, много мъчно ми стана за Али, дано господ и даде сили и се пребори. Блу, дано полицаите да си свършат работата и да хванат тези гадове. Относно захранването, аз имах проблеми с каката и сега много внимавам. Избрала сам схема на захранване , подобна на тези на Dreams  и elen@. За сега нямам проблеми нито с алергии , нито с вкуса, Злати папка всичко. И той се опитва да ме гушка, но се получава едно щипане и скубане. Добре, че косата ми спря да пада, иначе не ми се мисли. Мама Марго, аз много исках микровълнова печка, но освен за пуканки и чайове не я използвам за нищо друго, така че за сажаление не мога да съм ти полезна, но си спомням , че съм виждала книжка с рецепти за микровълнова печка. Не видях никой да черпи с биричка, но има още време, нощта е пред нас.

# 53
  • Мнения: 353
Здравейте,
Бързам да се похваля и оправдая отсъствието си. Имаме си нов телевизор 32-инчов и тия дни съм пристрастен телеман. Да знаете само колко е гот да гледаш манекенките от FashionTV на широк екран  tv.

Блу, добре си се сетила да подредиш снимките по рожденни дати. Много е удобно така, мерси.
Mmilena, чета нещо ново жилище си имате. Честито, със здраве да си го ползвате! Относно ремонтите мъжо се занимава с обзавеждане на бани - плочки, санитария и т.н., така че ако може да е от полза няма проблеми.
Blank, ти не ходиш ли на плуване с мъжете понякога? Много ми се ходи на плуване и си търся компания за почивните дни.
Стана ми интересно като прочетох, че Аила е запознала мъжа си с баща си чак сега  Simple Smile. Успокоих се, че не съм само аз толкова отвеяна. В нашия случай моите родители се запознаха с тези на мъжа ми в деня на репетицията за изписването /имаше една фалшива тревога, че ще ни изписват и събрах родата набързо, но после се оказа, че е станало недоразумение и изписват само бебока без мене  Simple Smile и се наложи да насрочим ново изписване на следващия ден/. Ако не беше тази грешка щяха да се видят на самото изписване. Най-смешното е че аз изобщо бях забравила, че не се познават, толкова ми е било добре така на дистанция. Абе, внуците сплотяват семейството.
Айде много ви здраве за сега. Утре сме на доктор за заранването и за себореята, че е доста зле, и ще пиша като се върнем.
Пожелавам бързо оздравяване на всички болнички.

P.S. Анди, какво става с Гецата. Оправя ли се?

# 54
  • Мнения: 1 608
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА НАСКО НА ЕЛИ78! ДА И Е ЖИИВ И ЗДРАВ, МНОГО ПОСЛУШЕН!  smile3525
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИМЕННИЦИ! МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ! newsm51


Обърквация какво стана с кученцето, което си взехте?

Мислех още нещо да пиша но ми се спи и ще пробвам да полегна,ако Тони успее да заспи.
Лек ден на всички!

# 55
  • Мнения: 743
Добро утро,
Честит имен ден на Насето на eli78    bouquet и от мен!Да ви е жив и здрав ,много палав и усмихнат!
Честито и на всички именници!

Ralka Balka честита ви придобивка,със здраве да си я ползвате! Simple Smile

# 56
  • гр.София
  • Мнения: 4 166
 Тази нощ сте се оляли-от писане и пиене.
Днес Атанасовден ли е? Честито на празнуващите baloni и стягайте софрите...
 Блу, и аз пожелавам на вашите да превъзмогнат случилото се по-бързо, а за крадците Misc Bomb
Бубче,какво става с детенцето в кома?
Кабив, не трябва ли първо да дадеш лъжичките нова храна,а след това да дохраниш с кърма? Като е гладно" чавето" е по-вероятно да налапа смело лъжицата.
Ralka-обикновено обикалям двора на уч-щето с бебето,докато мъжете се плицикат. По-скоро,да ми оставиш и Стефан.
Кристиана-и аз съм много зле с домакинството-някои неща директно ги зарязвам-например,оправяне на легла,миене на баня. Трупам си и пране за гладене.Гледам,обаче,редовно да мия подове и да прахосмуча,че моята коса се разхожда навсякъде Как да кажа...абе,чистичко ми е ама разхвърляничко. Много ме е срам от майка ми и почти не я допускам вкъщи-казала съм й,ако иска да ни вижда-да ни кани по-често на гости Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро майчета!

Честит имен ден на Наско на eli78!  bouquet

Велмар - Калоян яде вече млечна бананова каша на Слънчо и нямам никакви оплаквания. Изяжда си всяка сутрин по 200 грама. Аз я редувам с оризова безмлечна на Милупа, но мисля днес да ходя до Кауфланд на пазар и ще му купя нов вид - може би ябълково-дюлева пак на Слънчо.
За мамите, които правят зеленчуковите пюрета вкъщи - моят синковец много хареса две пюрета, които му правих - едно от картофи, домат и карфиол. Другото от броколи с ориз. Стават много бързо и макар на мен да ми става  Sick като ги помириша той си ги яде.
Мисля тези дни да му направя и зелен фасул с картоф и грах с картоф.
Това е от нас...сега трябва да сме тихи, че таткото ни спи след нощна Hug

# 58
  • софия
  • Мнения: 1 745
Добро утро!
Снощи пак сте цъфнали по никое време  Crossing Arms!
На мен тази нощ ми беше кошмарна  ooooh!,откарах си я в wc-то.Направо сега се чуствам  Tired,а Найа се е приготвила да ми стопи лагерите,толкова свежичка ми изглежда,все едно не мисли да полягва повече до довечера  Mr. Green.Притеснено ми е да не би да се разболявам и да се почва със стомашно неразположение,ама нищо друго ми няма,всъщност ми е супер студено  Thinking

# 59
  • София
  • Мнения: 4 035
Здравейте.Влизам за малко,че трябва да поизчистя вкъщи и да се стягаме за консултация.Хич не ми се ходи в поликлиниката при този грип,ама няма начин.За съжаление Али е по-зле, в реанимацията е и надеждите стават все по-малки.След консултацията може да пиша пак.

Общи условия

Активация на акаунт