АВГУСТинче маха с ръчичка, хапва си пюренце с лъжичка!

  • 8 831
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 566
Честит празник на именниците днес и на малките месечинки!!!

  Блу, много неприятна случка! Дано разследването даде някакъв резултат и смотльовците да си получат заслуженото!!!
      Ние днес ядохме за първи път месно пюре. Бях решила да изчекам още малко, но снощи като готвих за нас скъсах едно парченце от пилето, пасирах го със сварени картофче и спанак. Беше мноооого вкусно и едвам се сдържах да не го излапам цялото!!! Embarassed Embarassed Embarassed
nana77, много голям мъж си имате пу-пу!
    И Ицето ме гали - хваща ме за лицето с двете ръчички и ми се смее. Умирам от кеффффффффффф. От време на време ме прегръща и най-редовно се гушка у мен /особено като му се спи/ И даже ме целува по бузите /не е чешене на зъби/. И тези всички номера ги прави самооооооо на мен - е за това съм си мечтала винаги!!!
   Я стига вече с тия сватосфаници!!! За нас нищо няма да остане!!! Дани 777, ако и Найа има като твоите цици да се наредим на опашката, я!!
 Айде чао за сега, отивам да залягам над учебниците гадоооооооооооост. Браво, че съм последен курс, иначе щях да се откажа. С такива "домашни любимци" не може да се учи! Новите мами студентки незнам как ще се оправяте!

# 31
  • Мнения: 216
Честити месечинки на Елеонора, Гого, Самуил и Виктор! Да са здрави и много усмихнати! ...и честито на всички малки и големи именници!

бубче, утре обезателно ще запаля свещичка за Али!! и после ще бягам по задачи.

ох, моето римлянче с това захранване ми разказва играта! и вашите герои ли папкат до повръщане?! или сме сами в това(не че яде много, ама явно е по-бързичко). да си призная каша скоро няма да му давам, защото ще се запишем на кухня след 2 седмици и ми се ще 1во да видим дали ще свикнем с нея, ако откаже - ще прибегна и до кашата.

цунки от никола за всички мадами и спокойна вечер!

# 32
  • Мнения: 409
Bub4e molq s za malkata du6ica ot sarce Praynig.bog da e s nego.Nqmam komputar mamai moga da wi 4eta ,no ne moga da pi6a ne6to v programite.Sega sme na gosti i se izvinqvam za latinicata.Nie bqhme bolni xodixme na inaxalacii sega sme dobre.Za zaxranvaneto neznam davam pureta xapva si gi,i az mislq da mina samo na ka6a i pureta ,no moq ska mlqko da se naxrane barzo .Ami tova e ob6to vzeto skoro 6te si imam komputar i 6te sam na liniq 4esto Peace.Obi4am vi mnogo  bouquet.Dobre do6li na novite mami radvam se 4e spisaka se uveli4ava Hug

# 33
  • софия
  • Мнения: 1 745
Детенце е изкъпано,нахранено и заспа преди половин час,мъжо е в Гърция и к'во остава освен да се почва веселбата  Mr. Green!Бара е отворен: Наздраве!

# 34
  • Мнения: 179
добра вечер!
Още сме болни, няма температура, но си кашля като стар циганин - пушач и носа е все така запушен. Щов стои да й бъркам с клечка в него, значи положението е много трагично. И аз още кашлям. Днес бях и на зъболекар, извадих си един мъдрец и в момента съм  Sad
Бубче, много съжалявам за случилото се с детенцето, дано нещата се оправят все пак. Много ми става мъчно в последно време като чуевам такива неща. Иначе и аз много години не можах да забременея пък ето сега имам си една златна принцеска, макар и доста непослушна.Както и повечето ми приятелки все още не могат да забременеят, една от тях пробва повече от 10 години и вече има 2 неуспешни инвитро опита ... за съжаление. Мисля че Чернобил има голяма роля за това.
Откакто е болна Елена много намали яденето и особено пюретата, не ги иска вече и това е! Изяжда максимум 20-30 грама, но ето днес пак изяде толкова и не пожела мляко а и аз не й предложих, но след това заспа и спа близо 3 часа. Така че аз разчитам тя да ме води. Ще пробвам тези дни като оздравее и месни пюрета, даже съм ги купила, но ми е странно, че има а и купих, свинско с нещо си, а преди 10 години когато племенника ми беше бебе не се даваше свинско до 1 година. Някой знае ли нещо, все пак пюрето е Хип? И други няколко въпроса: Откога мога да давам прясно изцеден портокал, защото мисля че някое от Хип-овите плодови имаше и портокал вътре, някакъв плодов коктейл го водят мисля и е много вкусно. За какво се ползва чашката с дръжка и три дупки отгоре, то май си е биберон де, какво може да се пие от нея и от кога? Имам такава лилава на Авент от комплекта на стерилизатора.
Аз не мога да се оправя в хигиената и къщната работа, определено..... просто сама се опитвам, но не мога, все нещо ми изостава. Завиждам на майките, които успяват, да дават акъл как го правят, като бебо не спи почти целия ден.
За петната по дрехите, аз използвам тест на местата с петна, от този за чинии, един такъв зелен като гел и нямам проблем.
Мами, тъй като не съм от София, но виждам, че постоянно коментирате някакъв магазин Премаман или нещо подобно, моля, кажете нямат ли електронен магазин да видя и аз да купя нещо.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТОНИ НА КАИЛИ (моя бивш щъркел) и на Ани78.
Сори за дългия пост, герой е този, който го е прочел  Laughing

# 35
  • Мнения: 191
Честито на всички имашти повод за празник днес ,да са много здрави и щастливи
Да се похвалим днес си сложихме бънджито и Дани е много доволен в него,
относно питането на velmar за кашите аз давам бананово -ябълкова на Слънчо,днес си купих една на Фризокрем зърнена с 4 плода ,да видим утре как ще е с нея
Бубче, newsm17 детенцето се оправи 

# 36
  • Мнения: 329
Мами, здравейте! Отдавна не съм се разписвала и се опитах да прегледам темата, радвам се за бебчовците и ние растем и ставаме все по-интересни, Цветан е много енергичен иска да се друса и има подчертан вкус към музиката, има и любими песнички- за фермата, за жаба жабурана....Опитва се да пълзи , но по гръб, по скоро се избутва с крака и прави мост. Все още не е захранен с нищо, караме на кърма и понякога добавка АМ, мисля скоро да опитам с картофено пюре за начало. Ръцете са му постоянно в устата и всичко се опитва да налапа, много се лигави, макар за зъбки да е още рано. Преди два дни вдигна и първата си температура, което ни изправи на крак цяла нощ, но за радост , както се появи внезапно, така си и отмина и дано не се връща!
Честито на всички месечинки и именници!  bouquet

# 37
  • софия
  • Мнения: 1 745
Кристианна,не знам дали това може да ти свърши работа,но все пак ето :www.premaman.com.
В момента има намаление в магазина в  Соф. и не е останало почити нищо интересно.Така,че не се ядосвай  Peace.

# 38
  • София
  • Мнения: 96
Добър вечер на всички!
Kristianna,  за свинско ми се вижда доста рано. Я виж тази таблица. http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1043/ . Аз към нея възнамерявам да се придържам, струва ми се доста премерена, нито прекалено рано се въвеждат всички храни, нито се отлага прекомерно. А за чистенето и Юлия спи най-много 2ч. накъсано през деня, но аз съм си направила всичко да ми е лесно и успявам например всеки ден да измия навсякъде подовете за не повече от 1/2 час., но нямам нито един килим или пътека на пода.

# 39
  • Мнения: 179
Дани,    жива и здрава да си   bouquet

# 40
  • Мнения: 179
Габи, защо тогава Хип ги предлагат от 4  месец?

# 41
  • софия
  • Мнения: 1 745
Габи,ГОЛЯМО благодарско за схемичката  Hug!Явно днес е деня на благодарността  Mr. Green.
Аз пък,ще си лягам да си почета малко книжка,то сам не се пие  Crossing Arms!

# 42
  • Мнения: 658
Мдааа, значи нашите човечета вече започват да изпитват обич и да показват привързаност.  Heart Eyes Ама то затова тука се заформиха толкова любовни двойки, бе Flutter Апък нашия момък си има цели 4 мадами Laughing Казват се Ина, Еличка, Ваня и Ники. За малко да забършем и една Стефанче ама тя бързо-бързо се върна във Варна Laughing
Блу, да не повтарям другите, ама каквото и да ти откраднат оставаш с много неприятно чувство след това. Дано вашите не се разстройват много все пак. Пари като вестници - ще се възстановят по някаъв начин, но здравето и нервите са по-скъпи. Гледай да ги успокоиш.
Марулка, стискам палци скоро да се озъбите Grinning Марги, честито за МВ! Аз готвя почти всичко в нея. Звънни един телефон тия дни и ще ти разправям какви ги майсторя, да не занимаваме мамите и с това. Иначе МВ не е вредна за бебо ако претопляш там храна, стига да я разбъркваш добре след като си я изкарала (по стените на съда загрява повече отколкото в центъра!) Kristianna, ако под "чашката с дръжка и три дупки отгоре" имаш предвид Магичната чаша на Авент, значи тя е първа стъпка към приучаване на детето да пие от чаша. Малката (3+) е със мек силиконов накрайник, а голямата е с твърд за 6+. Моя Ники вече съвсем умело си пие сока от малката Магична чаша. eli_ym  и ние имаме бънжи, но не сме го сложили - чакаме Малък да седне стабилно и тогава. Габи, благодарско и от мен. Много ценна таблица!
Дани, де уфейка!!! Тъкмо щях да си поръчвам Чичо Джак hahaha
Спокойна нощ Heart Eyes

Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 23:28 от Kabiv

# 43
  • София
  • Мнения: 255
И аз имам нужда от нещо силничко в момента и мисля да се почерпя от бара макар и сама.....

Мъжо се върна от рожден ден почерпен и трябваше да се боря с две деца, вместо само  с едното.

Е успешно ги приспах и двамата, де.... hahaha то за по- голямото дете нямах никакви проблеми Joy

Обаче съм ядосана и мисля да се посърдя

# 44
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Eliym някъде из форума се коментираше, че кашите Слънчо са със сухо мляко, което не е добре. Абе аз толкова и разбирам, но по-добре е ай тази другата Фризокрем.
Кристияна всичко е толкова объркано, че вече никой не знае. Вчера четох, че новите партиди на ХИП били по друг начин. е го обясних много правилно, но можее да се окаже, че това което досега сме давали вече да не е подходящо и други такива шантаворийки.
Моет бебо нищо не харесва засега и не знам колко ще го мъча.

Общи условия

Активация на акаунт