АВГУСТинче маха с ръчичка, хапва си пюренце с лъжичка!

  • 8 829
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 792
Привет! Честита нова тема! Мерси  bouquet, че ни има вече на 1ва страница и ето - провървя ни с една от най-засуканите мадами Wink Sunglasses Laughing, но май там конкуренцията е жестока ooooh!
Благодаря на всички и за споделения опит от захранването! Peace
Блу, много неприятно Sad Confused, дано не липсват много неща...
А това с Дядо Коледа ми се стори гадничко Rolling Eyes
Велмар, честит дебют на Дари на РС-то! Laughing
Гери, на мен Ивчо ми бърка в устата, ушите и където свари, много е смешен.
Днес ходих да си подам декларацията за продължаване на болничния и таткото сам разходи Ивчо, беше му сефте! Simple Smile
До после! Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 545
Блу, много добре разбирам как се чувствате. Миналата година, по същото време разбиха и обраха и нашия апартамент. МНОГО Е ГАДНО! На такива гадове трябва да им се режат ръцете!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 4 035
А това с Дядо Коледа ми се стори гадничко Rolling Eyes
Теди,имах предвид целия сайт,не конкретно това,просто бях там като копирах адреса,а това с Дядо Коледа е малко хард.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте момичета! Честит празник на всички именници! Да са живи и здрави!

Ние днес бяхме на консултация. Калоян вече е 70 см и 8400 гр newsm44 Но е толкова кисел, че направо съм  #Crazy Реве нон стоп, изобщо не иска да седи сам, нито в леглото, нито в шезлонга. А нашият татко отиде нощна смяна и не ми се мисли.
Иначе за захранването ние вече ядем млечна бананова каша, всякакви зеленчукови и плодови пюрета и мисля от 25-ти да му дам и месно пюре.
Хайде пак наду гайдата....

# 19
  • Мнения: 4 970
Блу, съжалявам за слу4ката PraynigЕх - защо ги няма крумовите закони #Cussing outДани добре го е казала...
ДАри сега заспа след дълго мрънкане примесено с  крещене и смях Shocked.Шантава работа Crazy.Ина4е за гушкането- от няколко седмици ме гушка Heart Eyes( ама само мен).А за галенето- редовен номер( а сутрин когато се правим на заспали и лееко ни пощипва Joy
Теди , 4естити дебют и на вашия татко Grinning
Гери - надуваемото 4удо е именно един надуваем център- не 4е седи много вътре,но откарва известно време( сутрин докато си пия кафето  и вклю4вам компютъра- задължително Peace).Не занм защо оба4е й действа КРЕЩЯЩО #Crazy.Полудява това дете щом  я пъхна там.
Я да питам и аз по темата със захранването.Дари яде 200гр. зелен4уково на обед и въобще- нямам оплаквания от детето( да 4укна на дърво).Оба4е в края на месеца ще въвеждам и кашите и там не ми е много ясно Thinking.Има ли някоя ,която да дава млечни каши и какви?.Педито ( а и аз ) мисля  с такива да действам.И още нещо - пак ли трябва постеленно да се дава каша и по колко? newsm78( Сори за  постотваната тема, ама наистина докато не ти дойде до главата- 4етеш на диагонал Blush)

# 20
  • София
  • Мнения: 5 792
Теди,имах предвид целия сайт,не конкретно това,просто бях там като копирах адреса,а това с Дядо Коледа е малко хард.
[/quote]
аз пък не го разгледах другото ooooh!, извинявай Blush
Блу,съжалявам  Sad,такива изроди направо бих им отрязала ръцете  #Cussing out и човек не се чувства толкова зле,заради откраднатото,а за това че някой такъв изверг е бил в НЕГОВИЯ ДОМ,че е ровил в ЛИчНИ и "СКЪПИ" за стопаните вещи....

точно това е най-гадното Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 1 608
ужас, просто нямам думи. разбили са апартамента на родителите ми  Cry  Cry  Cry аз бях днес там, но не съм се качвала....... 

Съжалявам, дано да ги хванат бързо тези гадини и да ги  #2gunfire Наистина е неприятно най-вече че са бъркали в личните им вещи.

velmar ще ви трябват май 2 клавиатури. Joy Ти нали ще си купуваш нова и тази ще бъде за Дари за да си тропа по клавишите. hahaha

Днес заведох Тони при педиатърката която го пое като се роди и тя ме успокои че няма хрипове, а само рино-фарингит. Но ще продължавам антибиотика,понеже не е хубаво да се прекъсва започналия курс.
И ние ядем всички зеленчукови и плодови пюрета. Днес реших да му дам едно в което имаше и броколи, но не му хареса. А със спанак ги яде. Към края на месеца започвам да давам и каша.
В момента Тони спи и аз седнах веднага на компютъра.
Благодаря на всички за пожеланията за моя именник. Но Ани78 се е справила по добре с почерпката. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 743
Здравейте и от нас с Маги.
Разписвам се в новата тема и ще чета редовно. За времето, през което ме нямаше толкова сте изписали, че просто не успях до сега да изчета всичко.
Днес не успях да направя нищо което бях планирала вчера. Но нищо.
Маги също посяга към мен и ме гали, не ме гушка с ръчички, но си гушва главичката в мен и ме близва по врата. Много е хубаво.
Блу, съжалявам за бедата при вашите, дано не са откраднали нещо ценно.
Започвам да качвам разни документи, снимки и други файлове на дискове, защото ще преинсталирам Windows-а, а ме е страх да не загубя нещо.
Хайде - до скоро. Целувки за всички беб4овци.

# 23
  • Мнения: 303
Само да се разпиша че бебока реве. До след утихване на сълзите и крясъците...

# 24
  • Мнения: 4 970
Каили, аз броколи не съм давала в готово пюре( май само в едно мешано на Хип newsm78), но й правя в домашните и много й харесва. Пробвай Peace
Дидика, и в парка не дойде Wink,ама - простено ти е .
Ние днес откарахме 3-4 часа навън.Дори взех шишета, термос, АМ и я храноих там.Аз май си я отбивам  съвсем целенасо4ено.Все по-4есто й предлагам адапте.Аим - писна ми да ви кажа4естно.А и с новото раб време на работа става сложно. Rolling EyesМисля да си оставя кърменето сутрин  и ве4ер( и през нощта де, като по4нат по-сериозно зъбите Sick, 4е ние не ползваме залъгалка.... Crazy).Стига ми толкова геройство.Аз си мислех 4е и 1 севдмица няма да я кърмя,така 4е 5 месеца са си преизпълване на плана.И ве4е си пуша  Embarassed и ми е гот Party

# 25
  • Мнения: 136
Здравейте и от нас в новата тема!
Блу много благодаря за темата, страхотна е!
ЧЕСТИТ имен ден на всички именници днес! Много здраве и късмет!

Сутринта тъкмо намерих време да се разпиша и една приятелка ми дойде на гости със сина си и после хайде на разходка, като се прибрах да свърша домакинската работа и вие сте изписали старата тема и нова сте почнали. Не може да ви смогне човек Laughing

Много благодаря на всички за разясненията за захранването. И ние се захранваме от няколко дена с картофено пюре с кърма на обяд. Хапва по малко и после си го кърмя. И аз мисля за сега да му давам да опитва различни вкусове, без да измествам изцяло храненето. След 1-2 седмици сигурно и това ще стане. После ще въведа плодовите пюрета и кашите в следобедното хранене.

Блу много неприятно, съжалявам за случилото се! Дано да не липсват много ценни неща!

Мен Ники също ме гали по лицето, гушка ме и се гушка в мен, много е сладък и направо се разтапям Hug

Лека вечер на всички  Hug Hug Hug

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 849
Ей, аз докато се разпиша вие сте изписали 2 страници.
Блу, много е неприятно, аз съм го изживявала. Дано им изсъхнат ръчичките на тези гадове! Twisted Evil
Димана се опитва да ме гали, но понякога завършва със скубане на косата.
Забравих какво исках да пиша, ама нали съм си руса. После като се сетя..

# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Хайде на новата темичка. Честито на именниците и на месечинковците от нас.
По темата със захранването аз имам горе-долу някаква идея и съм си изградила схема, но главно разчитам и на шушето да ми помага в това пусто захранване.
Иначе вече седмица ядем оризова безмлечна гадост на Милупа  Sick аз я давам с погнуса, но пък Стефаначето си я опапква и няма грешка, днес пребори с апетит 70 мл. Относно това с колко лъжички да се започне, един педиатър много светнат по-въпросите на захранването тук във Варна обясни, че трябва да се започне с по 3-4 лъжички, защото от тези лъжички най-вероятно една ще бъде качествено изядена.
Аз смятам да давам 2 седмици каша преди да въведа картофа. Иначе от плодовете вече съм давала почти всички подходящи за 4-ти месец сокове от тези на Хип и по този начин съм захранила с плодове и плодовите пюрета не ги мисля.
Утре смятам да сваря тиква и да я смеся с прясно цедена ябълка и така да давам сокче. Този сок ни оправя перисталтиката яко. Акаме по 2 пъти дневно. Отказах се от смесване на каша с пюрета защото искам да я уча да различава вкусовете от малка, но това отново е въпрос на личен избор.
Да се похваля, че двете ни долни зъбчета не са пробили, но вече прозират и се вижда, а и ги напипвам, очаквам ги всеки момент да се появят.
Бабата ни донесе от Швейцария хомеопатични дражета за зъбките, които за сега ни действат добре и ни успокояват, така има спокойствие и за Стефанечето, и за нас.
Ами това е за сега от нас.
Лека, доходна и безаварийна както се казва!
Блу, много неприятно е това с разбиването, но за съжаление през последните години няма семейство, което да не е "ощипано" поне веднъж от набези на крадци. Лошото е, че няма разкриваемост  #Cussing out

# 28
  • Мнения: 743
Здравейте и от нас с Еличка!
Блу,направо нямам думи,много е гадно,при нас в блока разбиха един апартамент под нас, а аз нито съм чула ,нито съм видяла нещо,а и може да е по добре, че не си се качила , ако ги беше сврила можеше да има и други щети,той Господ ще им го върне,но дано и полицията си свърши работата! Twisted Evil
Бубче съжалявам много за Али!Ще запаля свещ веднага щом мога а дотогава вкъщи пред иконата!Дано се оправи душицата! Praynig

То след тези новини много не върви ама да кажа и аз едно Честито !на всички именници днес!Бъдете живи и здрави!
Честити 5ти месечинки и на малките юнаци!  bouquet
Много благодаря на всички разяснили захранването ,много ми помогнахте да се ориентирам!  bouquet
На всички болни пожелавам скорошно оздравяване!
И едно Добре дошла на Нели и бебе Злати!Разписвай се по често!
Аз срещу петната просто взех лигавници, които се обличат ,мързи ме да пера;-)
Ели също ме гали много нежно!Прекрасно чувство наистина! Heart EyesНо и скубе много яко коеот не е толкова приятно Mr. Green
Нана много голям е станал Калоян!Браво на детето!
Ами това е от нас ,ставам че мрънкаме много яко!
П.С Брей щах да забравя ooooh!Да ви се похваля моята Най добра приятелка и кума ми подари микровълнова фурна за годишнината ни! Mr. Green
Дайте идеи какво да сготвя в нея,че ме сърбят ръцете!Вие ползвате ли я за подгряване на пюретата и това оказва ли ефект върху полезността им, т.е вреди ли  според това което знаете?

# 29
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Благодаря ви момичета   bouquet  засега знам само, че са взели пари и една чужда вещ, което е супер неприятно  Sad звъняхме преди малко, но полицаите бяха у нашите. по-късно ще им звъннем за повече подробности...

Общи условия

Активация на акаунт