Някой да ми препоръ4а добър гинеколог-Варна

  • 16 720
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 740
Аз обаче с риск да спамя темата, което никога не съм си позволява,  и водена от идеята, че ни четат всички, имащи достъп до Google, си позволявам да кажа:
Пациентка съм на д-р Сариев от една година. Никога към мен не се е държал фриволно, некомпетентно и още по-малко комерсиално!
Дълго мислих дали изобщо да коментирам, но реших, че е редно да кажа мнението си
 

# 16
  • Мнения: 2 259
Лили,като те гледам колко си хубава................ Flutter!!!
Как да не те гледа така доктора Heart Eyes.И той мъж,иска му се на човека Embarassed
шега бе,мацки!!!
Докторите трябва да ни приемат отговорно,сериозно и не комерсиално!Ние искаме да дадем живот и те трябва да направят всичко по силите си да ни помогнат.За делати си господ ще ги възнагради!

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 21:43 от valikir

# 17
Здвеитв нв всички  Hug.Аз от скоро съм във Варна и немога да кажа от опит кой е добър, но мажът ми  има познат хирург тук който наистина е доста добър ,та той ми препоръча за гинекологичен преглед да отида при док.Манастирска,а за хормоните във клиника Сириос.Все още не съм ходила ,но смея да се доверя на този хирург на 100% newsm10.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Здвеитв нв всички  Hug.Аз от скоро съм във Варна и немога да кажа от опит кой е добър, но мажът ми  има познат хирург тук който наистина е доста добър ,та той ми препоръча за гинекологичен преглед да отида при док.Манастирска,а за хормоните във клиника Сириос.Все още не съм ходила ,но смея да се доверя на този хирург на 100% newsm10.
Коя е клиника Сириус? За пръв път я чувам. Иначе д-р Монастирска е известен спец по проблемно забременяване, занимава се с инвитро доколкото знам. Ако ти е нужен просто профилактичен преглед не знам дали трябва да ходиш чак при нея. Моето лично мнение е, че много обича да изписва лекарства (то май не само тя е така  Rolling Eyes ). Като диагностик при мен поне проработи - каквото каза така излезе.

# 19
  • Мнения: 2 259
Малкото,мисля че си пратена при Сарджева да ти пусне нужните хормони,а лабораторията при която те праща е Статус.Тя е на ул.Бдин,малко по нагоре от Сириус.
Светли,клиника Сириус е до адвокатската градинка на ул.Парчевич,отстрани до гевреците.Там преглежда и доктор Сарджева,една от добрите ендокриноложки във Варна.Не съм чувала и не знам дали там има гениколози.

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 21:44 от valikir

# 20
Здвеитв нв всички  Hug.Аз от скоро съм във Варна и немога да кажа от опит кой е добър, но мажът ми  има познат хирург тук който наистина е доста добър ,та той ми препоръча за гинекологичен преглед да отида при док.Манастирска,а за хормоните във клиника Сириос.Все още не съм ходила ,но смея да се доверя на този хирург на 100% newsm10.
Коя е клиника Сириус? За пръв път я чувам. Иначе д-р Монастирска е известен спец по проблемно забременяване, занимава се с инвитро доколкото знам. Ако ти е нужен просто профилактичен преглед не знам дали трябва да ходиш чак при нея. Моето лично мнение е, че много обича да изписва лекарства (то май не само тя е така  Rolling Eyes ). Като диагностик при мен поне проработи - каквото каза така излезе.
Тази клиника се намира на ул.П.Парчевич № 2 , за нея ми каза момчето за което споменавам във по горните ми побликаций,според него там са едни от най добрите специалисти за изследване на хормоните,ние със мажът ми бяхме на скоро само за консултация кое колко ще ни струва,бяха много любзни и не сме платили нишо за това че ни е отделила от времето си,жената ни написа какво ще ни прави и кое колко ще ни струва.Останах с добри впечатления и в най скоро време ще ходиме за самите изследвания.Ако се интересуваш пиши да ти дам и телефоните им. Hug

# 21
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Предполагам, че става въпрос за доц. Веселина Маркова, понеже преди нейния кабинет беше във ФК, но сега вече преглежда в "Майчин дом".

Точно така се казва доц. Веселина Маркова, преди един час се върнах от преглед при нея. Много съм доволна, много обстойно преглежда и обяснява.

Здравейте на всички
Бихте ли ми казали какъв е реда за преглед при доц.Маркова и каква е цената му. Разбрах, че записвала за след много време, вярно ли е? Ще съм благодарна ако ми дадете координати за връзка с нея.
Благодаря ви предварително

# 22
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Разбрах, че записвала за след много време, вярно ли е? Ще съм благодарна ако ми дадете координати за връзка с нея.
Тя преглежда в "Майчин дом", обаждаш се на тел. 052 331144, 332000 и си записваш час. Обикновено може да си запишеш час чак за след месец. Успех! Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 246
Здравейте и от мен, днес за първи път влизам в "проблемно". Незнам какъв съвет да дам относно добър гинеколог във Варна. Доскоро си мислех че предишната ми е много компетентна, но вече няма да ми стъпи крака в нейния кабинет. Вчера бях на преглед (по спешност) при д-р Цветкова, останах с много добри впечатления, знам че д-р Монастирска и доц. Маркова са много добри, но пак зависи за какво ти трябва лекар.

# 24
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Разбрах, че записвала за след много време, вярно ли е? Ще съм благодарна ако ми дадете координати за връзка с нея.
Тя преглежда в "Майчин дом", обаждаш се на тел. 052 331144, 332000 и си записваш час. Обикновено може да си запишеш час чак за след месец. Успех! Grinning

Благодаря за пожеланията - аз нещо съм се психирала, а според личната ми лекарка няма на какво основание - затова искам да отида, за да видя тя какво ще ми каже

# 25
  • Мнения: 124
Здравейте и от мен чувала съм за д-р Георгиев работи в АГ иначе има и частен кабинет,за него ми казаха че е добър.И д-р Цветкова кабинета и е в окръжна болница

# 26
  • Мнения: 108
Д-р Цветкова не работи в Окръжна болница, а в частен кабинет на ул. Битоля до Пикадили

# 27
Май ще пробвам във Майчин дом ,така като чета  Thinking Hug

# 28
  • Мнения: 20
С всички ръце и крака за д-р Г.Георгиев от АГ.  Grinning

# 29
  • Мнения: 5 500
С всички ръце и крака за д-р Г.Георгиев от АГ.  Grinning

#2gunfire #2gunfire #2gunfire С всичките си ръце и крака искам да го гръмна тоя "д-р" Георгиев! Каза ми, че имам закърнял ембрион и ме викаше на кюртаж, сега закърнелия ембрион е на 5 месеца!!!

Общи условия

Активация на акаунт