Някой да ми препоръ4а добър гинеколог-Варна

  • 16 738
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 599
Ходила съм последно в "Май4ин дом"при Сариев.Знаете ли нещо за него.Дали да неотида и при друг?Кажете някой добър диагностик Praynig

# 1
  • Мнения: 1 234
Д-р Скочев - акушер-гинеколог, а доц.Балев - добър диагностик на ехограф. Peace

# 2
  • Мнения: 1 612
Специалист по стерилитет не мога да ти препоръчам, но иначе за АГ - д-р Красимира Янчева. Работи в поликлиниката във Владиславово. Много добър диагностик е.

# 3
  • Мнения: 740
А какво не си доволна от д-р Сариев?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 901
Като за начало не е лошо да уточниш за какво ще ходиш при гинеколог - едно е някаква инфекция, друго е за следене на бременност, трето е за стерилитет, четвърто за операция. По мое мнение и при гинеколозите има специализация. Аз се срещах със Сариев миналата година, когато ме гледаха на консулт няколко лекари в Майчин дом. Честно казано не останах с кой знае какви впечатления. Сумтеше и мълчеше, после изкара едва ли не, че имам рак. Трябваше просто да си признае, че не може да помогне, както направи моята лекарка, а не да си измисля.

# 5
  • Мнения: 1 612
Когато ходих при д-р Монастиркса в самото начало на "лечението" ми, д-р Сариев работеше с нея. Присъстваше на всяка инсеминация и честно казано не ми хареса как ме гледа - в смисъл, че ме гледаше не като пациент, а като жена (сексуален обект).
Смятам, че такова отношение към пациент от негова страна е недопустимо!  Naughty

# 6
  • Мнения: 740
....че ме гледаше не като пациент, а като жена (сексуален обект).

 Shocked  Shocked  Shocked е, неееее...

# 7
  • Мнения: 599
lilia n s,и аз съм 4увала такива неща за него,но към мен не се е държал така.Просто незнам дали е добър и да продължавам ли да ходя при него или да се ориентирам към друг лекар.Нещо в последно време нямам много доверие на докторите.Мислят само за финансовите си постъпления. #2gunfire

# 8
  • Мнения: 68
макар,4е несъм от варна,преди 6 год,ходих при доцент Маркова.много добър диагностик,не прави сухи прегледи,разговаря,обяснява.много бях доволна.кабинета и тогава бе6е във ФК.

# 9
  • Мнения: 599
Знаеш ли първото и име?

# 10
  • Мнения: 68
ne go pomnq.kolko s takava familiq ima?

# 11
  • Мнения: 68
dali ne se kazva6e MARGARITA?samo da ne te izlaja.opitvam se da si spomnq.tq e docent.

# 12
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Предполагам, че става въпрос за доц. Веселина Маркова, понеже преди нейния кабинет беше във ФК, но сега вече преглежда в "Майчин дом".

# 13
  • Мнения: 68
vazmojno i da e tq.izvinqvam se za gre6noto info.sas sigurnost e docent,edva li ima 2 docent markova.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Предполагам, че става въпрос за доц. Веселина Маркова, понеже преди нейния кабинет беше във ФК, но сега вече преглежда в "Майчин дом".

Точно така се казва доц. Веселина Маркова, преди един час се върнах от преглед при нея. Много съм доволна, много обстойно преглежда и обяснява.

# 15
  • Мнения: 740
Аз обаче с риск да спамя темата, което никога не съм си позволява,  и водена от идеята, че ни четат всички, имащи достъп до Google, си позволявам да кажа:
Пациентка съм на д-р Сариев от една година. Никога към мен не се е държал фриволно, некомпетентно и още по-малко комерсиално!
Дълго мислих дали изобщо да коментирам, но реших, че е редно да кажа мнението си
 

# 16
  • Мнения: 2 259
Лили,като те гледам колко си хубава................ Flutter!!!
Как да не те гледа така доктора Heart Eyes.И той мъж,иска му се на човека Embarassed
шега бе,мацки!!!
Докторите трябва да ни приемат отговорно,сериозно и не комерсиално!Ние искаме да дадем живот и те трябва да направят всичко по силите си да ни помогнат.За делати си господ ще ги възнагради!

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 21:43 от valikir

# 17
Здвеитв нв всички  Hug.Аз от скоро съм във Варна и немога да кажа от опит кой е добър, но мажът ми  има познат хирург тук който наистина е доста добър ,та той ми препоръча за гинекологичен преглед да отида при док.Манастирска,а за хормоните във клиника Сириос.Все още не съм ходила ,но смея да се доверя на този хирург на 100% newsm10.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 901
Здвеитв нв всички  Hug.Аз от скоро съм във Варна и немога да кажа от опит кой е добър, но мажът ми  има познат хирург тук който наистина е доста добър ,та той ми препоръча за гинекологичен преглед да отида при док.Манастирска,а за хормоните във клиника Сириос.Все още не съм ходила ,но смея да се доверя на този хирург на 100% newsm10.
Коя е клиника Сириус? За пръв път я чувам. Иначе д-р Монастирска е известен спец по проблемно забременяване, занимава се с инвитро доколкото знам. Ако ти е нужен просто профилактичен преглед не знам дали трябва да ходиш чак при нея. Моето лично мнение е, че много обича да изписва лекарства (то май не само тя е така  Rolling Eyes ). Като диагностик при мен поне проработи - каквото каза така излезе.

# 19
  • Мнения: 2 259
Малкото,мисля че си пратена при Сарджева да ти пусне нужните хормони,а лабораторията при която те праща е Статус.Тя е на ул.Бдин,малко по нагоре от Сириус.
Светли,клиника Сириус е до адвокатската градинка на ул.Парчевич,отстрани до гевреците.Там преглежда и доктор Сарджева,една от добрите ендокриноложки във Варна.Не съм чувала и не знам дали там има гениколози.

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 21:44 от valikir

# 20
Здвеитв нв всички  Hug.Аз от скоро съм във Варна и немога да кажа от опит кой е добър, но мажът ми  има познат хирург тук който наистина е доста добър ,та той ми препоръча за гинекологичен преглед да отида при док.Манастирска,а за хормоните във клиника Сириос.Все още не съм ходила ,но смея да се доверя на този хирург на 100% newsm10.
Коя е клиника Сириус? За пръв път я чувам. Иначе д-р Монастирска е известен спец по проблемно забременяване, занимава се с инвитро доколкото знам. Ако ти е нужен просто профилактичен преглед не знам дали трябва да ходиш чак при нея. Моето лично мнение е, че много обича да изписва лекарства (то май не само тя е така  Rolling Eyes ). Като диагностик при мен поне проработи - каквото каза така излезе.
Тази клиника се намира на ул.П.Парчевич № 2 , за нея ми каза момчето за което споменавам във по горните ми побликаций,според него там са едни от най добрите специалисти за изследване на хормоните,ние със мажът ми бяхме на скоро само за консултация кое колко ще ни струва,бяха много любзни и не сме платили нишо за това че ни е отделила от времето си,жената ни написа какво ще ни прави и кое колко ще ни струва.Останах с добри впечатления и в най скоро време ще ходиме за самите изследвания.Ако се интересуваш пиши да ти дам и телефоните им. Hug

# 21
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Предполагам, че става въпрос за доц. Веселина Маркова, понеже преди нейния кабинет беше във ФК, но сега вече преглежда в "Майчин дом".

Точно така се казва доц. Веселина Маркова, преди един час се върнах от преглед при нея. Много съм доволна, много обстойно преглежда и обяснява.

Здравейте на всички
Бихте ли ми казали какъв е реда за преглед при доц.Маркова и каква е цената му. Разбрах, че записвала за след много време, вярно ли е? Ще съм благодарна ако ми дадете координати за връзка с нея.
Благодаря ви предварително

# 22
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Разбрах, че записвала за след много време, вярно ли е? Ще съм благодарна ако ми дадете координати за връзка с нея.
Тя преглежда в "Майчин дом", обаждаш се на тел. 052 331144, 332000 и си записваш час. Обикновено може да си запишеш час чак за след месец. Успех! Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 246
Здравейте и от мен, днес за първи път влизам в "проблемно". Незнам какъв съвет да дам относно добър гинеколог във Варна. Доскоро си мислех че предишната ми е много компетентна, но вече няма да ми стъпи крака в нейния кабинет. Вчера бях на преглед (по спешност) при д-р Цветкова, останах с много добри впечатления, знам че д-р Монастирска и доц. Маркова са много добри, но пак зависи за какво ти трябва лекар.

# 24
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Разбрах, че записвала за след много време, вярно ли е? Ще съм благодарна ако ми дадете координати за връзка с нея.
Тя преглежда в "Майчин дом", обаждаш се на тел. 052 331144, 332000 и си записваш час. Обикновено може да си запишеш час чак за след месец. Успех! Grinning

Благодаря за пожеланията - аз нещо съм се психирала, а според личната ми лекарка няма на какво основание - затова искам да отида, за да видя тя какво ще ми каже

# 25
  • Мнения: 124
Здравейте и от мен чувала съм за д-р Георгиев работи в АГ иначе има и частен кабинет,за него ми казаха че е добър.И д-р Цветкова кабинета и е в окръжна болница

# 26
  • Мнения: 108
Д-р Цветкова не работи в Окръжна болница, а в частен кабинет на ул. Битоля до Пикадили

# 27
Май ще пробвам във Майчин дом ,така като чета  Thinking Hug

# 28
  • Мнения: 20
С всички ръце и крака за д-р Г.Георгиев от АГ.  Grinning

# 29
  • Мнения: 5 500
С всички ръце и крака за д-р Г.Георгиев от АГ.  Grinning

#2gunfire #2gunfire #2gunfire С всичките си ръце и крака искам да го гръмна тоя "д-р" Георгиев! Каза ми, че имам закърнял ембрион и ме викаше на кюртаж, сега закърнелия ембрион е на 5 месеца!!!

# 30
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
С всички ръце и крака за д-р Г.Георгиев от АГ.  Grinning


И аз искам да го гръмна тоя Георгиев.Даже и доктор немога да го нарека.Това е подобие на доктор който сасмо гледа собствените си интереси.Нагърбва се с много пациентки и не им обръща достатъчно внимание.Аз съм мнооооого потърпевша от него.И да беше последния доктор на земята нямаше да ида при него #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 31
  • Мнения: 812
Абе какво ги хвалете тези от Майчин дом,не ходете там!!!Там гледат само да си вземат парите  #Cussing out не ги интересува пациента.Тази Маркова какво толкова я хвалите незнам,държи се гадно с пациентките.
Аз съм за д-р Александров ,добър ,човечен,обяснява ,мисли за пациента,а не гледа да си вземе парите.

# 32
  • Мнения: 62
Здравейте. Използвам темата, за да ви помоля, за мненията Ви относно доц. Маркова. Ходих на преглед при нея, направихме спермограма и според нея на пръв поглед всичко е наред и при мен, и при съпруга ми. И все пак ми изписа Клостилбегит. Притеснява ме обаче, че нямам направена цветна снимка, а от прочетеното във форума останах с впечатление, че е необходимо да се направи тест за проходимост на тръбите преди приема на лекарството. Моля, ако сте ходили при нея и имате някакви впечатления (добри или лоши) да ги споделите.  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 812
За Маркова ще ти кажа само че ако бях направила това което ми беше казала сега сигурно нямаше да съм бременна Hug

# 34
  • Мнения: 290
За доц.Маркова мога да кажа само,че ми загуби повече от една година само в прегледи и изследвания / което значи доста пари / и когато въпроса опря до извършване на инсеминация в болницата изведнъж се оказа много заета с пациенти от ин-витрото.В болницата няма часове за преглед,има много хора и често съм ходила напразно,без да мога да се срещна с нея.Напълно разбирам,че всички които са там са с проблеми,но не мога да пътувам до Варна всеки ден и накрая без резултат.При нея правих и цветна снимка - рентгеноложката дори не беше предупредена , за да подготви апаратурата си.Сгрешиха и името ми върху снимката.Добре,че бях само аз, за да знам,че е наистина моята снимка.Препоръчаха ми я познати,които също останаха разочаровани от нея и се чувстваха виновни,че са ми я препоръчали.Това е моето мнение-определено отрицателно.

# 35
  • Мнения: 32
И аз съм от Варна и ходя при Д-р Иванка Папазова от скоро,но нямам все още някакви впечатления.Някой да каже или знае нещо за нея?

# 36
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Иванка Папазова -в курортна поликлиника ли???
Ако е тя какво да ти кажа-Ходиш само на ЖК там нали.Ами тя ще те гледа само на ЕХОГРАф.Другите процедури който са за ЖК ги извършва акушерката.Папазова само те пита дали си добре и взема секрет знаеш от къде когато се наложи.Ами впечатленията ми са долу горе добри.Не е лош лекар.Приятна е усмихната.никога няма да ти се скара,да те нахока,и т.н.Отговаря на въпроси спокойно.
Аз съм що годе доволна.....ти за какво искаш да ходиш при нея????За преглед ли само????

# 37
  • Мнения: 32
Еми аз отидох на профилактичен преглед и след тово вез да ми взима секрет ме извика в кабинета и ме гледа с ехограф.Защото единият ми яйчник е по-голям от другия.Тези дни пак ме вика за да види как е.Но общо взето нямам все още никакви впечатления.

# 38
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
аа ти значи си само за преглед не за водене на женска консултация.Ами не е лоша жената да ти кажа.Аз така или инъче неможах да си намеря достатъчно добър лекар за  прегледи по здравна каса.така че мисля че я бива

# 39
  • Мнения: 32
Вчера бях при нея и найстина вече мога да кажа,че е много добра и отзивчива.И ще продължа да я посещавам.

# 40
  • Мнения: 460
Д-р Радева-супер е!!

# 41
 az hodia v klinikata na dr. Manastirska i sam dovolna pone za sega.

# 42
  • Мнения: 2 259
С последните две, направо ме гръмнахте!До сега за нито една от двете не съм чула категорично добри отзиви!Кажете с какви проблеми сте или просто си ходите профилактично при тях.Ако наистина имате сериозни проблеми,моят съвет е да се насочите към конкретните специалисти и клиники!Посещавала съм и двете еднократно и за последно!

# 43
Др Монастирска е много добра.Клиниката и се намира на ул. Ал. Константинов 5 тел. 052/600 027

# 44
  • Варна
  • Мнения: 472
Аз ходя на консултации в тази клиника при д-р Симеонова и съм доволна.

# 45
  • Мнения: 1
6te mogete li da mi kagete ne6to pove4e za d-r Evgenia Georgieva ot mai4in dom.

Общи условия

Активация на акаунт