д-р Папазова-курортна поликлиника,Варна

  • 8 905
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
нехуманността и некомпетентността на някои лекари са учудващи.д-р Папазова ми води ЖК и ми създаде наистина много главоболия и излишни притеснения по време на бременността.бременни момичета, внимавайте с нервите по време на този период от живота ви.последиците наистина могат да бъдат жестоки ( все пак сега сме много по уязвими и чувствителни)!!!случвало ли ви се е ? как реагирате когато се сблъскате с подобен доктор , който по-скоро ви вреди отколкото помага?тази жена не препоръчвам на никого!

# 1
  • Мнения: 68
А тя дали има нещо общо с доктор Папазов newsm78 Аз раждах при него в окръжна болница и съм много доволна

# 2
  • София
  • Мнения: 30 142
ох, нашата педиатърка е д-р Папазова, но е в ОБ. В първият момент се изумих, но явно е съвпадение на имената  Thinking

# 3
  • Мнения: 10
не знам с кого какво общо има , тази се казва Иванка Папазова-абсолютно чудовище.то хора различни , но когато става въпрос за професионализъм и служебни задължения-спор няма,те просто би трябвало да се изпълняват...

# 4
  • София
  • Мнения: 30 142
не знам с кого какво общо има , тази се казва Иванка Папазова-абсолютно чудовище.то хора различни , но когато става въпрос за професионализъм и служебни задължения-спор няма,те просто би трябвало да се изпълняват...

разкажи в какво точно се състои непрофесионализмът й, стана ми любопитно  newsm78

# 5
  • Мнения: 3
Виждам, че San4eto85 не е отговорила какво й се е случило, но сега аз ще ви разкажа за срещата ми днес с "доктор" Папазова от Курортна поликлиника. Ходих при нея преди около 20 дни с направление по ЗК за цитонамазка, т.к. след раждането /2г. вече/ не съм посещавала гинеколог Embarassed. Отивам вчера да си взема резултата, нея я нямаше, само акушерката беше там, даде ми го, но трябваше да отида отново, за да ми изпише Папазова рецепта и да прецени какво ще правим. Резултата беше РАР І-ІІ, Реактивни клетъчни промени свързани с възпаление и регенерация /ендоцервицит/ - т.е. раничка на шийката на матката, оскъдно лактобацили на Дьодерлайн, умерено кандиди. Предварително бях решила, че раничката ще я лекувам, но предпочитам да е при гинеколог-онколог, а и правехме опити за 2-ро дете, така че исках да изчакам цикъла/липсата му този месец и тогава да предприема по-нататъшни действия, исках от нея само рецепта за оскъдните лактобацили и кандидата. И така, отивам днес при нея, показвам й резултатите,тя директно ме изпрати да се подготвя за преглед, въобще не си прави труда да обясни какво смята да прави. Преглежда ме и ми казва: "Ей сега леко ще те парна" и тръгва да взема някакъв инструмент, отговарям й че не желая в момента да ми гори раничката, на нея явно не й стана приятно, че се противопоставих на действията й, каза "Твоя воля", врътна се в другата стая, чух я да обяснява на акушерката колко много съм щяла да патя и си излезе от кабинета.  Отивам при акушерката, тя разпечетва листа за прегледа, кара ме да се подпиша и ми казва  "Довиждане, това е." Казвам, че искам да ми бъде изписана рецепта от Папазова и основно за това съм дошла, отговорът беше "Ако прецени, ще ти изпише", а само вчера същата тази акушерка настояваше на всяка цена да отида, защото задължително трябвало да се изпишат лекарства. Както и да е, излизам от кабинета и отново чакам "докторката", виждам я че се разхожда по коридора, но не влиза в кабинета. Най-накрая влиза, влизам и аз след нея, отново й давам резултатите и искам рецепта. "Аааа, да" - това беше отговорът, изписва LACTAGYM /за увеличаване на лактобацилите/ и нищо друго. Т.к. съм си направила труда да прочета предварително за лечението на намаленото кол-во лактобацили /това са тези, които поддържат киселинността на влагалището и са естествената бариера срещу инфекции, но не и срещу гъбички, защото те също обичат киселата среда/, от кандида съм се лекувала няколка пъти и прекрасно знам лекарствата за нея, но все пак предпочитам лекар да прецени какво точно да взема, а и винаги се лекува успоредно и съпруга.  Казвам й "А за кандидата какво ще изпишете?", отговорът й ме накара да гледам на парцали:" LACTAGYM-а ще ти повиши имунитета, а оттам ще изчезнат и гъбичките от самосебе си." Е, няма такъв лекар, как гъбички ще изчезнат от самосебе си, на толкова заблудени ли им приличаме на тези псевдолекари /не на лекарите/, че да ни разправят такива глупости, тази жена може и да не харесва някои от пациентките си, тези които се осмеляват да питат и дори да й противоречат, но наистина когато става въпрос за професионализъм и служебни задължения, те просто трябва да се изпълняват, а не да си играем на "Тази ми харесва, тази не ми харесва - да се спасява."

# 6
  • Мнения: 5
И аз да споделя за тази "прекрасна лекарка":ходих при нея преди няколко години в курортна Варна.Мобе би 4-5 пъти.Никога не съм била особено възхитена от нея като лекар,но последното ми посещение преля чашата.След като ме изпрати в стаята за прегледи да се съблека,тя просто  забрави,че има пациент.Постоях на стола около 10-15 минути,облякох се и отидох да я потърся.Когато ме видя видимо се учуди какво правя там.Ужасен лекар,непрофесионалист.Така и не се съгласих на преглед и повече не стъпих там.

Общи условия

Активация на акаунт