Алея на славата - сериал на НОВА ТВ

  • 39 819
  • 751
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 41 042
Чудя се...как къщата на  свм.на Али е лукс, а сем.на Милен живее в стара панелка? Нали са съдружници и печелят равно?

# 496
  • Мнения: 4 566
Аз си мисля, че Слави си е богаташ по наследство и живее в семейната къща. Той е инвестирал в ресторанта първоначално, като че ли се коментираше в първи епизод. А Марта каквото и да печели с комара на Драго няма как да се замогнат. Вече идва интересния въпрос как 20г не знаела за този комар Joy

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 41 042
Ся Милен женен ли е за Леда?

# 498
  • Мнения: 5 846
И аз това питам.

# 499
  • Мнения: 4 566
Е, как да е женен? Някакво промо ли съм изпуснала?

# 500
  • Пловдив
  • Мнения: 41 042
Не, каза на Али, че това е жена му, когато тя ги завари в кухнята на Фламбе сутринта.

# 501
  • Варна
  • Мнения: 294
Не, каза на Али, че това е жена му, когато тя ги завари в кухнята на Фламбе сутринта.
Каза го нарочно за да я подразни.

# 502
  • Мнения: 224
Тя и предната нощ като влязоха с Милен в кухнята си му каза, че фамилията й е Лазарова. Нали такава беше фамилията на Милен?

# 503
  • Мнения: 9 186
Естествено, че да я дразни. За да говори с повече уважение за Леда, а и защото тя самата има съпруг. Изобщо Леда се радва на Милен благодарение на Али и неговото "отмъщение" към нея.

# 504
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
Последният слух беше, че Донков така я е блъснал, че паднала и си е избила предните зъби.

Честно ли?! Утре жълтурите ще те цитират и върви докйзвай, че нямаш сестра. Пълни глупости са това за мен. Всяка втора известна личност в Бг вече е с такива зъби, бая побийва Донков.

# 505
  • Мнения: 9 186
Много сладки баща и дъщеря. Мил човек е Слави въпреки другите си качества.
И Милен и Леда ми харесаха, наистина виждам химия между тях. И как искрено и задушевно си говореха. Тя е влюбена в него, но той..

# 506
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
Определено има повече химия между Милен и Леда, отколкото между него и Али. Всъщност Али не докарва химия с никого, актрисата не го умее никак.

# 507
  • Мнения: 4 566
Много долна тая Али бе! Голяма любов! Ама пада му се! Разиграва Леда, а тя поне го обича.

# 508
  • Мнения: 10 783
ДАНСаджията заплашва с пистолет и бие като мутра...

Милен прави секс в кухнята на предаването. Али му набримчва котлона... Тия на 17 ли са или на 26?
Всъщност имам 17 годишен в къщи и има доста повече акъл от тях...

Последна редакция: ср, 25 окт 2023, 23:33 от zigizagi

# 509
  • София
  • Мнения: 5 795
Много тъп епизод наистина. Това с конлона беше детинско. После онзи скача в асансьора да заседнат.
В топ ресторант на разпадащата се (едва сега?!) двойка им обясняват в какъв ред се ядат разядки... онази смята да се разведе, но приема обиците... Лагадинов с Кермит имитацията беше нелеп. То просто коя от коя сцена по-абсурдна.

Общи условия

Активация на акаунт