Тест за бременност-въпрос???

  • 3 834
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Ели , когато си правих първия тест бяха минали 4 дни от закъснението ми и той бе отрицателен .После след още 2 имаше една много бледа втора чертичка.
След 2 седмици док видя плодния сак на ехографа.
Стискам ти палци и ти пожелавам успех! Peace
Ще следя темата ти -дано ве неделя се похвалиш.

Диляна123456  а на теб мила - кураж ! Може би влюбеният февруари ще те изненада приятно.

Дано скоро сте в отчетните момичета .
Късмет от все сърце на искащите бебе Hug

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
успех на всички чакащи!

# 17
  • Мнения: 503
според мен е рано,а моите 2 чертички се появиха,чак към края на 1 месец

# 18
  • Мнения: 1 792
Елиииииии какво стана.имаме ли лелка или имаме бебче Hug Thinking Peace

# 19
  • Мнения: 10
Аз имам едно друго питане - какъв тест за бременност да ползвам ... на 4-ти ден закъснение ми даде отрицателен резултат на Sure Check, но непрекъснато ми е горещо, а досега не ми се е случвало да имам закъснение на цикъла... Понякога ми е идвало по-рано, но закъснение - никога!

Ако някой пита - нямам СПКЯ, цикъл редовен на 28 дена (с малки изключения свързани със смяната на сезоните)....

# 20
  • Мнения: 97
Здравейте момичета аз съм нова в този сайт.С моя приятел решихме да си имаме бебе и не пропускаме нито един ден.Аз пия дуфастон от 14 до 25 ден по 2 таблетки.Вчера свърших хапчетата и се притеснявам , какво ще стане ако съм бременна.Правих си тест /днес/, но няма ни вест от втора чертичка.Повечето ми приятелки казват, че винаги показва вярно и са убедени , че не съм бременна.Увото ми трябва да е било около 11.01.Сега ми се появи една бяло течение.Какво ви е мнението за тестовете?Май не показват толкова рано?! newsm78

# 21
  • Мнения: 1 792
 Bubinuni  знам как те тресе треска ама ще трябва да чакаш,мила.че понякога има положителен тест ама няма бременност и тогава разочарованието е голямо.а дуфастона да не те притеснява той само може да ти помогне,дават го и за проблемни бременности-помага на плода да се закрепи.успех дано да е станало.  bouquet

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 02:16 от mu6morok

# 22
  • Мнения: 1 792
rally_pat  Ами то не е от теста мила а нивото на хормона ти е малко ако има бременност и не я отчита.изчакай и тази седмица и иди на лекар.дано е това което искаш baby_neutral

# 23
  • Мнения: 10
mu6morok - и аз имам едни такива подозрения, ама де да знам... пу пу пу дано да е това, за което и аз си мечтая  baby_neutral

# 24
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Аз имам едно друго питане - какъв тест за бременност да ползвам ... на 4-ти ден закъснение ми даде отрицателен резултат на Sure

Купи си Presto той е с чувствителност под 20mIU/mL и на мен мин. месец ми излезе слаба тестова линия на 7 ден след овулацията, но след това явно не се имплантира в матката и ми дойде..

# 25
  • Мнения: 711
На мен Sure Check и на 20 дена закъснение ми беше отрицателен. Опитай с друг тест. Аз си бях взела 1, който в кутийката има 2 теста, ама не му помня името. Той отчита бременност много по-рано от другите. Успех!

# 26
  • Мнения: 4 555
Да, така е!
Междудругото, напоследък не съм го виждала по аптеките. Продават единствено SureCheck, което ме вбесява! Как е възможно?! Само преди половин година от всяка аптека можеха да се купят поне 3-4 различни марки тестове, а сега където и да питам ми предлагат само SureCheck и ме гледат много изненадано като им кажа, че искам друга марка.
А SureCheck дори няма легенче! Не знам за вас, но на мен ми е доста голям проблем да го използвам поради тази причина.

Онзи с лентичките се казваше d Best, много по-евтин е и има два теста вътре. И отчита много по-рано.
Въобще, абсолютно несравними са нещата, а напоследък навсякъде продават само скапания SureCheck  #Cussing out

# 27
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Привет и от мен.Винаги съм ползвала тестове,които отчитат резултат положителен(ако има бременност)на 7 ден след зачатието.Не са ме подвеждали.Забременявала съм шест пъти,имам 2 деца и винаги съм се усещала няколко дена след зачеването.Без да преувеличавам след няколко дена гърдите ми се увеличаваха и натежаваха,дотолкова че и мъжът ми констатираше факта.При предпоследното ми забременяване той пръв ми каза,че вероятно има нещо.По напред имаше въпрос та затово обяснявам.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 555
Да, така е!
Междудругото, напоследък не съм го виждала по аптеките. Продават единствено SureCheck, което ме вбесява! Как е възможно?! Само преди половин година от всяка аптека можеха да се купят поне 3-4 различни марки тестове, а сега където и да питам ми предлагат само SureCheck и ме гледат много изненадано като им кажа, че искам друга марка.
А SureCheck дори няма легенче! Не знам за вас, но на мен ми е доста голям проблем да го използвам поради тази причина.

Онзи с лентичките се казваше d Best, много по-евтин е и има два теста вътре. И отчита много по-рано.
Въобще, абсолютно несравними са нещата, а напоследък навсякъде продават само скапания SureCheck  #Cussing out
И мен това много ме дрази...че нямаха легенчета... Naughty Нито тестовете за бременност, нито повечето за овулация. Само тези - be sure имаха. А като трябваше на работа да си правя теста, изпозлвах едни пласмасови чашки и едва се криех, за да не ме видят. Ужас направо....не мога да разбера те как очакват само с пипетка и без легенче да направим теста????

# 29
  • Мнения: 10
Благодаря ви за отзивите - ще потърся друг тест - дано да успея да намеря Twisted Evil

Иначе закъснението продължава ... Та може така да стане, че да прескоча уринарния и направо да ходя на кръвен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт