Отговори
# 15
  • Мнения: 334
Не се учудвам ни най-малко.Преди няколко дена в училището на дъщеря ми също имаше подобна саморазправа,само че едното действащо лице беше бабичка.
Разбрах,че подобни саморазбрави не били рядкост.Чудно ми е само как може да се изпада в подобни абсурдни ситуации. newsm78

# 16
  • Мнения: 814
Жалко! Позорен пример как се разрешават спорове!

# 17
  • Мнения: 4 668
За бабички съм чувала да се бият , те доста са откачили напоследък , вечно ставам свидетел на бабешки простотии ...
Ама за майки не очаквах  Sick

# 18
  • Мнения: 25 615
Бас ловя, че са форумки Simple Smile

Е, то на средностатистическата "колежка" и през главата не й минава да направи така  Mr. Green
Естествено!  Whistling
Средностатистическата форумка никога не се бие - тя само разбива зъби или нашутва противника!  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, кажете сериозно, да не пускам отделна анкета - как ще реагирате, ако някоя луда ви налети с бой #CrazyАз идея си нямам...Ще ми се да вярвам, че няма да я заритам и аз, ама знае ли човек...

# 20
  • Мнения: 2 891
Бас ловя, че са форумки Simple Smile

Е, то на средностатистическата "колежка" и през главата не й минава да направи така  Mr. Green
Естествено!  Whistling
Средностатистическата форумка никога не се бие - тя само разбива зъби или нашутва противника!  Mr. Green
Недейте така  Mr. Green Тук всички са за пример  newsm03 Същи ангели небесни   angel008

# 21
  • Мнения: 7 474
Добре де, кажете сериозно, да не пускам отделна анкета - как ще реагирате, ако някоя луда ви налети с бой #CrazyАз идея си нямам...Ще ми се да вярвам, че няма да я заритам и аз, ама знае ли човек...

Първо ще се стъписам #Crazy , но едва ли ще и остана длъжна  , ама знам ли зависи от ситуацията newsm78 Mr. Green Mr. Green
Ако видя, че спора отива на кютек ще се опитам да успокоя нещата или ще прекратя разговора да не стигат до там Thinking
 

# 22
  • София
  • Мнения: 7 039
Добре де, кажете сериозно, да не пускам отделна анкета - как ще реагирате, ако някоя луда ви налети с бой #CrazyАз идея си нямам...Ще ми се да вярвам, че няма да я заритам и аз, ама знае ли човек...
А на мен ми се ще да вярвам, че няма да ми се случи,  newsm78 иначе не мисля, че ще си обърна и другата буза, защото съм по-интелигентна от лудата. То като те връхлети такава простотия, реакциите ти обикновено са първосигнални.

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам как бих реагирала....не бих допуснала да се стигне до бой........позитивно гледам на нещата.....ако ме фрасне някой обаче, може би ще отнесе някое крЮше....но бих умряла от срам, че съм попаднала в такава ситуация

Общи условия

Активация на акаунт