Всякакви въпроси за хладилниците-тема 4

  • 20 466
  • 587
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 2 925
Значи мога да го включа сега така и в последствие като е готова новата кухня, да обърнем вратата?

# 526
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
При нас не беше проблем, но както ти е писала и Петя, виж при вас, дали няма да е проблем за гаранцията.

# 527
  • Мнения: 11 888
Значи мога да го включа сега така и в последствие като е готова новата кухня, да обърнем вратата?
С обръщаема врата ли е изобщо? Не помня кой модел е, ако сте питала преди.
Може да се обърне по всяко време.

# 528
  • Мнения: 1 591
Минавам насам месец след, като  излязох по задачки и мислех да огледамза хладилник но нямах намерение да купувам нещо на самият ден😂...и щото нямах намерени го доставиха на другата сутрин☺️
Та....минавам да изкажа възхищението си от фреш зоната на това чудо. Зеленчуците и плодовете (визирам едни ягоди) си стоят по повече от 10 дни(ама не се шегувам)  Имам опит с напълно професионални хладилници и там съм в час с -/+ но на битово/домакинско ниво  не съм била ползвател на такъв тип. За това ,че мога да избирам дали второто чекмедже( с нулева Т) да стане и то за плодове-зеленчуци направо съм супер,супер доволна

Та засега Горението излезе добро съотношение. Не много скъпо, достатъчно като обем, големи хубави чекмеджета. Във фризера всичко се замразява солово и нищо не залепва.
Остава да стискам палци да е на линия по-дълго време.

# 529
  • Мнения: 7 055
Кое е това Gorenie?

# 530
  • Мнения: 11 888
Минавам насам месец след, като  излязох по задачки и мислех да огледамза хладилник но нямах намерение да купувам нещо на самият ден😂...и щото нямах намерени го доставиха на другата сутрин☺️
Та....минавам да изкажа възхищението си от фреш зоната на това чудо. Зеленчуците и плодовете (визирам едни ягоди) си стоят по повече от 10 дни(ама не се шегувам)  Имам опит с напълно професионални хладилници и там съм в час с -/+ но на битово/домакинско ниво  не съм била ползвател на такъв тип. За това ,че мога да избирам дали второто чекмедже( с нулева Т) да стане и то за плодове-зеленчуци направо съм супер,супер доволна

Та засега Горението излезе добро съотношение. Не много скъпо, достатъчно като обем, големи хубави чекмеджета. Във фризера всичко се замразява солово и нищо не залепва.
Остава да стискам палци да е на линия по-дълго време.
Със здраве и удоволствие да си го използваш Simple Smile

То всички хладилници с  НоФрост системи и фреш зони са много различни от другите.
Качеството на изработка на различните марки  е друг въпрос, но като системи и функции са супер.

# 531
# 532
  • Мнения: 2 860
Да питам за плодовете във фреш зоната в кутията в плик ли ги слагате?Аз слагам ягодите както са в тарелка или си ги прехвърлям в моя кутия без да ги мия и след това в плик пъхам кутията ако е без капак .Зеленчуците , например домати ги слагам както са в плика купени, дали не греша?

# 533
  • Мнения: 4 853
Кетито, обръщането на вратата никога не е било безплатно и задължително трябва да се направи от техник на фирмата (сервиза), защото после отпада гаранцията. На всеки хладилник съм го правила, без на последния, който ни е на около месец.... Тоест говоря от личен опит Simple Smile

# 534
  • Мнения: 18
Здравейте, правим нова кухня и подменяме всички уреди.
Спрели сме се на тоизи хладилник:
https://electron.bg/produkt/bosch-kgn86aidr-%d1%85%d0%bb%d0%b0%d … 0%be%d0%ba%d1%81/

Някой с мнение за модела или поне марката Бош за хладилници?
Като цяло критерият ни е да е с по-голям вътрешен обем, а този ми се струва един от най-големите. Иначе ми казаха да гледам LG, но те имат един модел дето фризера му е отгоре, което е много непрактично за нас.
Благодаря предварително.

# 535
  • Мнения: 41 960
Бош също са хубави хладилници и този наглед си има всичко. Ако ви харесва и като размери и функционалност си е добра покупка.

# 536
  • Мнения: 11 888
Здравейте, правим нова кухня и подменяме всички уреди.
Спрели сме се на тоизи хладилник:
https://electron.bg/produkt/bosch-kgn86aidr-%d1%85%d0%bb%d0%b0%d … 0%be%d0%ba%d1%81/

Някой с мнение за модела или поне марката Бош за хладилници?
Като цяло критерият ни е да е с по-голям вътрешен обем, а този ми се струва един от най-големите. Иначе ми казаха да гледам LG, но те имат един модел дето фризера му е отгоре, което е много непрактично за нас.
Благодаря предварително.
За Бош пише едва ли не на всяка страница на темата.
Този го бива.
Как така LG да имат само един модел?! Имат много модели.

# 537
  • Мнения: 18
Здравейте, правим нова кухня и подменяме всички уреди.
Спрели сме се на тоизи хладилник:
https://electron.bg/produkt/bosch-kgn86aidr-%d1%85%d0%bb%d0%b0%d … 0%be%d0%ba%d1%81/

Някой с мнение за модела или поне марката Бош за хладилници?
Като цяло критерият ни е да е с по-голям вътрешен обем, а този ми се струва един от най-големите. Иначе ми казаха да гледам LG, но те имат един модел дето фризера му е отгоре, което е много непрактично за нас.
Благодаря предварително.
За Бош пише едва ли не на всяка страница на темата.
Този го бива.
Как така LG да имат само един модел?! Имат много модели.
Исках да кажа, че LG намирам само един модел дето е толкова широк - 86см и за жалост при него фризерът е отгоре, което не ме устройва.
https://www.lg.com/bg/hladilnitzi/lg-GTF916PZPZD - за този модел имам предвид.

# 538
  • София
  • Мнения: 2 925
Благодаря за отговорите! 🤗 Ще обръщаме вратата като имаме нова кухня. Обръщаема е, значи не е проблем. Влюбена съм в хладилника, ужасно красив е 🥰 На Бош е с черно стъкло отпред на вратата. Не съм ви чела за мнения, надявам се да не се разваля скоро. За сега ми стига, че е красив и умирам от кеф като влезна в кухнята. Като бижу е! ❤

# 539
  • Мнения: 1 711
Благодаря за отговорите! 🤗 Ще обръщаме вратата като имаме нова кухня. Обръщаема е, значи не е проблем. Влюбена съм в хладилника, ужасно красив е 🥰 На Бош е с черно стъкло отпред на вратата. Не съм ви чела за мнения, надявам се да не се разваля скоро. За сега ми стига, че е красив и умирам от кеф като влезна в кухнята. Като бижу е! ❤
Е дай да го видим това бижу!
Иначе за смяна на вратите трябва да викнеш техник от сервиза на фирмата,иначе не ти се брои гаранцията. Казвам го,защото аз обръщах врата на нов хладилник.

Общи условия

Активация на акаунт