Искам бебе, но ме е страх...

  • 1 391
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Здравейте мили момичета. Много искам да си имаме бебенце, но ме е страх, защото имам едно бебе, което е преждевременно родено и почина на 8 дни и 9 месеца след това отново забременях, но беше извънматочна бременност.... Как да се пристраша да имаме отново? От извънматочната са минали 6 месеца. Благодаря Ви

# 1
  • София
  • Мнения: 28 790
Здравейте мили момичета. Много искам да си имаме бебенце, но ме е страх, защото имам едно бебе, което е преждевременно родено и почина на 8 дни и 9 месеца след това отново забременях, но беше извънматочна бременност.... Как да се пристраша да имаме отново? От извънматочната са минали 6 месеца. Благодаря Ви
Ще бъде огромна грешка, ако се престрашиш. Никое дете не заслужава родител – насилник.
Скрит текст:
Здравейте момичета. Имам проблем който от доста време не мъчи. Това са паник атаките и страха от това да излизам и да съм сред хора. Може би преди 1г. И нещо. Напоследък не искам да излизам никъде,
но мъжа ми ме кара насила и дори ме обижда и ми посяга.
Скрит текст:
Казва ми че съм за лудницата и че се филмирам. Моля ви кажете ми как да му обясня какво ми е или как да се справя с паник акатите докато съм навън. Искам да излизам само и единствено, когато се чувствам добре но той не ме разбира и не ми позволява да му обясня как се чувствамм и ме насилва постоянно да излизам. Какво да правя ? Благодаря на всички , които ми дадат някакъв съвет😔

# 2
  • Мнения: 56
Здравей за паник атаките мога да ти кажа че минах през това ужасно е знам, но да знаеш минава аз успях без хапчета..Важното е как ще настороиш себе си винаги мисли позитивно никога не си казвай сега ако изляза може би ще ми стане нещо така ограничаваш себе си този живот е един и нищо не трябва да те спира да го изживееш така както ти искаш…В момента в,който разбрах,че всъщност че панник атаките не могат да ти навредят физически всичко стана много по лесно след това преобърнах целия си живот…Моите започнаха през много труден момент в живота ми когато загубих и два пъти бебета си преживях го вътрешно и от тогава започна Ада…След месеци ходене къде ли не за справяне с тях осъзнах че ако сама не си помогна няма друг кой,но при мен семейството ми мъжат ми и приятелите ми бяха до мен в този момент за да ми напомнят колко съм всъщност  силна толкова съм им благодарна за това..Знам че и ти можеш не се отказвай по силна си от колкото мислиш можеш да се справиш с тях можеш да направиш всичко което искаш момиче вярвай в себе си😇И никога не забравяй не ги мисли толкова не давай те да контролират живота ти винаги мисли положително знам че понякога е толкова трудно,но ще успееш вярвам го

# 3
  • Мнения: 86
Здравей за паник атаките мога да ти кажа че минах през това ужасно е знам, но да знаеш минава аз успях без хапчета..Важното е как ще настороиш себе си винаги мисли позитивно никога не си казвай сега ако изляза може би ще ми стане нещо така ограничаваш себе си този живот е един и нищо не трябва да те спира да го изживееш така както ти искаш…В момента в,който разбрах,че всъщност че панник атаките не могат да ти навредят физически всичко стана много по лесно след това преобърнах целия си живот…Моите започнаха през много труден момент в живота ми когато загубих и два пъти бебета си преживях го вътрешно и от тогава започна Ада…След месеци ходене къде ли не за справяне с тях осъзнах че ако сама не си помогна няма друг кой,но при мен семейството ми мъжат ми и приятелите ми бяха до мен в този момент за да ми напомнят колко съм всъщност  силна толкова съм им благодарна за това..Знам че и ти можеш не се отказвай по силна си от колкото мислиш можеш да се справиш с тях можеш да направиш всичко което искаш момиче вярвай в себе си😇И никога не забравяй не ги мисли толкова не давай те да контролират живота ти винаги мисли положително знам че понякога е толкова трудно,но ще успееш вярвам го
Благодаря ти много❤️ ще опитам така както казваш. Странното е че когато съм навън с хора и семейството и получавам тъпото чувство за нереалност, но когато се прибера вкъщи и всичко става нормално😏

# 4
  • Мнения: 1 144
Видях темите ти за паник атаките и щях да пиша там, но по-добре тук.
Аз изгубих едно дете при раждането, след това имам извънматочна бременност. И двете са в резултат от инвитро. Години преди първата бременност се борих с паник атаки. Бях стигнала до там да ходя само на работа, никакво друго излизане от вкъщи, а дори на работа си носих храна, защото не можех да отида с колегите да хапна някъде без да получа ПА. И след загубите, и преди това за паник атаките, ми помогна психолог.
Психолога не е панацея. Няма да махне с магическа пръчица и всичко да се оправи. Нужно е време, но с правилния терапевт нещата се случват. До тук със съветите как да се справиш, просто ти трябва малко външна помощ.
НО! Много избягвам да давам съвети с кой да си живее живота човек. Обаче човек, който ти посяга и те обижда заради паник атаки, за мен не е човек, с който трябва да създадеш семейство. Когато бях с ПА с мъжа ми бяхме двойка едва от 7м и въпреки това беше неотлъчно до мен. Самия той не излизаше, за да е покрай мен ако се почувствам зле. Предлагал ми е да излезем, но без да ме насилва. След загубата на детето беше най-голямата ми опора, като подтисна собствената си скръб, за да ми помогне на мен.
Един човек, който те удря, няма как да те подкрепи и разбере. Помисли си добре за това. Не раждай дете на мъж, който няма да е баща. И нямаш гаранции, че някой ден няма да посегне и на детето.
Преди да срещна мъжа си, имах дългогодишна връзка с човек, който имаше проблеми с алкохола и всяка вечер ми вдигаше скандали. Какви ли не обиди съм чувала от него. Най-хубавото решение, което съм взимала е да си тръгна преди да имаме дете и преди да ме удари.
Успех!

# 5
  • INFJ
  • Мнения: 9 444
Раздели се с насилника, и като нищо ще се излекуваш от паник атаките си. Когато си хванеш живота в ръце, поемеш отговорност за себе си, и отрежеш всички (човешки) източници на стрес и нещастие, паник атаките магически спират. Те съществуват, за да ти покажат, че нещо в живота ти не е наред.

# 6
  • Мнения: 86
Благодаря Ви мили дами❤️

# 7
  • Мнения: 56
Раздели се с насилника, и като нищо ще се излекуваш от паник атаките си. Когато си хванеш живота в ръце, поемеш отговорност за себе си, и отрежеш всички (човешки) източници на стрес и нещастие, паник атаките магически спират. Те съществуват, за да ти покажат, че нещо в живота ти не е наред.
Напълно съм съгласна с вашето мнение
Ако можете помислете и поемете живота си в ръце мъж,който в такъв момент не е ваша опора и за напред няма да бъде..По добре да го осъзнаете сега винаги съм вярвала,че в живота нищо не се случва без причина..Бъдете силна и не стоите с мъж,който се държи по такъв начин с вас…

Общи условия

Активация на акаунт