А кънкьорки има ли?

  • 4 712
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
да, можете. тази събота и неделя учебните групи са от 17:00. тогава започват да дават кънките в съблекалнята на клуба (намира се веднага вдясно като влезеш във фоайето на зимния). самият урок започва половин час по-късно.

# 16
  • Мнения: 11 315
Има, има и то луди за 4има Joy
Последно се бях качвала на кънки на 13. След това затвориха ледената пързалка при нас (Ст. Загора) поради нерентабилност.
Качих се за сефте след 16 години пак, при това бременна. И луда за връзване.
Наистина не се забравя. Даже си припомних и пируетчетата и някои фигури, които правех навремето.
Купих си нови кънки, че едно време вземах под наем. Тукашните са с ботуши като на ролерите и пада голям смях с тез закопчалки.
Ходим всяка зима, още повече че и каката се научи, а сега вече и за малкия има номера. Милия преди само седеше отстрани и се облизваше като гладен котарак.

# 17
  • Мнения: 6 472
А на "Славия" ходи ли някой?И знаете ли от колко има в събота и неделя свободна пързалка?

Аз, аз, аз!!!! И да ви кажа под секрет събираме се към 30 човека и наемама цялата пързалка да не ни се мотаят други хора Mr. Green Ходим вторник или сряда от 20-20.30 и ни излиза по 4 лв. Ако има желаещи може да се присъедините към групичката Hug

# 18
  • Мнения: 328
А на "Славия" ходи ли някой?И знаете ли от колко има в събота и неделя свободна пързалка?

Аз, аз, аз!!!! И да ви кажа под секрет събираме се към 30 човека и наемама цялата пързалка да не ни се мотаят други хора Mr. Green Ходим вторник или сряда от 20-20.30 и ни излиза по 4 лв. Ако има желаещи може да се присъедините към групичката Hug
Супер!Аз съм навита!А дават ли кънки под наем по това време,че не всички от сем. ми имат собствени?
А за събота и неделя някакво инфо да дадеш!

# 19
  • Мнения: 6 472
Дават кънки, по 2 лв е наема, имат от 28 до 46 номер. За събота знам че от 9,30 има учебна пързалка за дребосъци. За другите часове може да погледнеш на сайта им. Като се уточним кога ще ходим тази седмица ще ти пусна едно ЛС

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
УРААААААААААААА!!!!
Предлагам- сряда с групата на Румката!
Кой ще дойде?
АЗ+мъж,
.....

# 21
  • Мнения: 11 315
Дават кънки, по 2 лв е наема, имат от 28 до 46 номер. За събота знам че от 9,30 има учебна пързалка за дребосъци. За другите часове може да погледнеш на сайта им. Като се уточним кога ще ходим тази седмица ще ти пусна едно ЛС
При нас има кънки от 26 номер. Ако някой му трябват малки номера, мога да се погрижа - да си имате групата 1-2 чифта от най-малките.

# 22
  • Мнения: 3 835
УРААААААААААААА!!!!
Предлагам- сряда с групата на Румката!
Кой ще дойде?
АЗ+мъж,
.....

От колко часа? Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
ние днес отиваме в зимния - на учебна група от 17:00ч. желаещи?

# 24
  • Мнения: 3 835
ние днес отиваме в зимния - на учебна група от 17:00ч. желаещи?

Желаеща съм, но чак сега ти прочетох постинга, късно е вече. Confused Нищо другия път.

# 25
  • Мнения: 328
УРААААААААААААА!!!!
Предлагам- сряда с групата на Румката!
Кой ще дойде?
АЗ+мъж,
.....
АЗ,АЗ,АЗ+мъж и дете!!!!!!!!!!!!!!!
Ние,обаче мислим да ходим и утре (неделя)от 17,00 ч.,ако си навита,звънкай!(0889 200 620).

# 26
  • Мнения: 5 255
Почти съм израстнала на кънки  Grinning
Имам много снимки, но трябва да ги сканирам /от лентов са/.
Белите нощи и -40 градусовите температури бяха идеални за целта  Wink
И хокей на лед съм играла - доскоро си пазех стикът и шайбата  Laughing

Преди няколко години се качих пак, в Зимния дворец - голям кеф и смях  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 835
Почти съм израстнала на кънки  Grinning
Имам много снимки, но трябва да ги сканирам /от лентов са/.
Белите нощи и -40 градусовите температури бяха идеални за целта  Wink
И хокей на лед съм играла - доскоро си пазех стикът и шайбата  Laughing

Преди няколко години се качих пак, в Зимния дворец - голям кеф и смях  Mr. Green

 #Crazy #Crazy #Crazy

Малейййййй, чакай да си затварям устата, и да не се обаждам много, много, че тук профита имало!!! Sick ooooh! Outta Joint Tired

# 28
  • София
  • Мнения: 2 210
Срещата ни на пързалката за тази седмица отпада Sad
Цялата седмица е ангажирана вечер пързалката от някакви хокеисти. (за Славия става дума)
Мръъъън Sad Sad

# 29
  • Мнения: 5 255
Малейййййй, чакай да си затварям устата, и да не се обаждам много, много, че тук профита имало!!! Sick ooooh! Outta Joint Tired

Полудя ей  ooooh! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт