В ДЕКЕМВРИйските редички имаме си мама с 2 чертички

  • 10 079
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 799
Тук съм, жива съм, ама нещо отново ме е хванал мързела и утре ще пиша   Mr. Green
Снощи беше кротко - в 1 си бях легнала след едно диетично шкембе  Mr. Green

# 61
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Здравейте и аз да се разпиша за днес. Не съм влизала един ден, ама сте писали...... Големо писатели сте  Joy.
Сани то домочадието покрай мен беше на диета. Глад, глад. Ама 2кг. ги няма  Laughing вече.Казах няма  да ям а покрай мен и мъж ми реши да яде. За малко и детето да го оставим на диета  #Crazy.


А ако има ЕВТИМОВЦИ  живи и здрави. Днес те имат ИМЕН ДЕН

Абе още не сме умували за св. Валентин как ще се изненадаме, ама трябва да умуваме, че ейго дойде си.Това е най-кошмарната част от празниците. УМУВАНЕто  newsm78 на подаръци.

IVKA/MIMI има си нужда от отслабване. Остави тази работа. То дупето не виждаш какво е.  Laughing
Кокита като се замисля май в началото имахме някакъв такъв проблем.Обикновено като е сухо дупето,запарва се и се получава. КОлкото пъти и сменях памперса я мажех с преварен зехтин и се оправяше. Сега действам с Бочко ама не сме се лющили или ако е по страшно с някакъв крем, който педиатърката ни го предписа в началото че имаше едни точки. А другия вариант да не е малък памперса за да пършички.?
 Весенцето неприятно  е. Ама е хубаво, че поне водичка пийва, че да не се обезводнява.Представям си какво ти е. Да е безпощно и ти да не можеш да му помогнеш Cry

Маме мале как звучат 20годинки. Направо ще ни пенсионират. Laughing

Ей гладуващите върви ли? Има ли ефект Joy

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 19:49 от jani32

# 62
  • Мнения: 191
Добър вечер на всички.......

Както съм ви казвала при мен нещата са преходни след бурна радост винаго настпва нещо лошо.....та и нас не ни подмина....

Мъжът ми е от 4 дни във Военномедицинска академия с тежка двустранна пневмония......много се мъчи горкия,много тежко понася всичко.....къса ми се сърцето като го гледам така......

Едновременно с това Кристиян ми е болничък.Хванал го е този вирус и от тежката хрема е с кон¬ктивит ....тичам по цял ден нагоре надолу,а да не ви говоря и мен как ме е тръшнало,но нямам как мама трябва да се грижи за 2мата си мъже.Днес като пътувах за ресторанта да видя как са нещаъа направо ми идваше да заспя над волана.....изнемогвам вече,така че моля ви почакайте малко с прословутите снимки,няма да избягат...качила съм около 50 в стария албум.....вижте тях....пък другите като намеря време....Много ми е напрегнато всичко ....


Честит празник на всички именници,които пропуснах.Ели и на вашия таткко с малко закъснение....Е това е от мен...и някой беше питал дали не съм в Египет...не не съм.....

# 63
  • Мнения: 728
Аз пак да не объркам някой че да ми се сърди и той...
На Зечи и мина,знам аз....
Аз влизам да ви кажа,че днес след инжекцията Ивко е мнооого по-добре(да не чуе Дявола)...сега заспа,но без Т,хапна малко мляко без да го повърне...
На обяд след АБ спа 2 часа,после стана,хапна малко плодово мляко,и цял следобед играхме...
Видимо е по-добре слънцето ми!
Не плаче,не хленчи...Дано да му мине и повече да няма такива дни мъничето ми!
Беше кошмар...
Но въпреки,че е по-добре,пак ме е страх да не се влоши...Sad
Имаме инжекции до сряда...Гадно,но няма как...
За сега това е от мен...

# 64
  • Мнения: 9 501
При нас грипа мина бързо-за два дни, но направо не знам дали да го извеждам да не го лепне пак Rolling Eyes
Весенце и Наде, напълно ви разбирам и съчувствам, но за съжаление не мога да ви помогна Tired
Дано по-бързо се преборят с болестите любимите ви мъже Hug
Тане и нашият син ме скъсва от хапане-захапва и дърпа-абсолютно куче! Особено сутрин е ааадски любвеобилен-започва едно хапане, скубане, щипене #Crazy
Зори бързай бавно, че големи сакатлъци стават Wink
Ооо  да се изфукам и аз-днес пикльото ми направи сам 2 крачки!Далеч е според мен от прохождането, мн му треперят мартенките, ама да видим да не вземе че да ни изненада. Laughing
Скоро попаднах на неква нова мода-"педагогическо захранване" newsm78, някоя от вас прилага ли го?
Аз лично съм на вариант-късно захранване.

# 65
  • Мнения: 1 382
Кратък среднощен и от мен,
то няма кой знае какво ново  newsm78 Rolling Eyes
Алис, голямата щерка ти е одрала кожицата  Laughing
Пачи, дано следващия път като идваш насам имаш повече време. Черпя с ирландско кафе и Джеймсън  Wink Mr. Green
Оф...празна ми е главицата хора, едно ми е сдухано, защото компания приятелки ме поканиха на забава в Канапе, а свекърва ми си измисли оправдание да не гледа малкия.
Ай здраве да е  Confused
Целуфф

# 66
  • Мнения: 335
Здравейте,мамита  Heart Eyes
Направо настръхнах с този грип  Shocked Малеееее,много лошо сте се разболяли Весе,Наде  ooooh! Стискам палци всичко да мине за кратко време  Peace  Hug
сега виждам в "Кокошарника" че и на Мимито дечицата са болни  ooooh! Ужас,Мими бързо оздравяване и на вас  Hug Драсни два реда,като ти остане време.
И двете Елита(Къдрокоска.Елс) се запиляха на някъде  Rolling Eyes Ели,Борко оздравя ли?
Тане,и аз като Санимама съм постоянно гушкана,целувана,милвана е понякога отнасям и по някой шамар  Laughing

Вчера бяхме на вечерна сватба и реших да оставя Анна-Мария при майка и татко с надеждата че вечерта ще я приспят без мен.Но работата естественно не станала(как ще заспи без цици) и се наложи в 21ч. да се прибирам и после пак да продължа сватбата.Важен е резултата-спящо дете,игрива майка и едно спечелено було от надиграването  Grinning Въпреки всичко пак не се отпуснах до край,все за малката си мислех  ooooh!
И да ви се похваля  Laughing,вече втора вечер моята чоча спи по цялаааааааааааа нощ  newsm68 Това не се е случвало от 7 месеца  #Crazy

Пожелавам Ви лек ден   bouquet и отивам да правя обяд   food002

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 404
Здравейте, милички!
Днес моето момиченце Инес има имен ден. Според католическия календар днес се чества Света Агнес от Рим, която само 13 годишна става мъченик на своята вяра и обещанието си към Бог никога да не опетни своята чистота. Инес означава благороден, невинен, чист, целомъдрен. Черпя ви за нашия празник.

   

# 68
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Сани да ти е жива и здрава малката Инес да защити с чест името си и да стане много добър и чист човек !!! След години хората да повтарят името и всички да я помнят като прекрасен човек с достойно минало!!!!! От сутринта знаехф че имам задачка ,но не можех да се сетя кво е и чак сега се сетих че беше за това  рано да честитя именния ден на принцесата  ooooh!

# 69
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Имен Ден на Инес! Сани, да ви е жива и здрава малката принцеса и нека Св. Агнес бди над нея и я закриля! Весел празник от мен, Боби и Наско!  Hug Hug Hug

Хванал ме е един мързел и затова само ви чета! Като ме пусне - ще пиша!  Wink Mr. Green

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
САНИ  Да ти е жива и здрава малката сладуранка. Многоооо дълги години да те радва.Както Зечова пожела да жащити името си и да стане много добър, чист и благороден човек.
Специално за теб за мамата на ИНес : 



а за малкия бонбон подарък:

.

Весело изкарване на празника!

# 71
  • Мнения: 1 666

Честит имен ден на малката Инес!
Гордо да носи името си и да го олицетворява напълно!


И аз съм в графата "мързел", освен това покрай мене се случват разни дразнещи нещица и не ми се пише... обаче съм започнала един дълъг постинг в уърд и май трябва да го довърша, че иначе скоро ще изгуби смисъл...

# 72
  • Мнения: 1 382

Честит Имен Ден на малката Инес. Нека расте здрава и красива Simple Smile

# 73
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СЛАДКАТА ИНЕС ОТ МЕН И ИВКО!
ДА СИ НОСИ ИМЕТО С МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!

ЧЕСТИТ  ПРАЗНИК И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИМЕННИЦИ!
Аз пък съм много щастлива! newsm44 newsm44 newsm44
Слънчицето ми е добре,не е вдигал Т от вчера сутринта,гласчето му се пооправи,не е отпаднал,започна да хапва...какво по-хубаво от това?smile3503
На обяд ходихме при педито,прегледа го,би му инжекцията и каза,че е добре мъника! doctor
Сега даже се събуди и ми се смее от леглото... smile3534 newsm62
Айде отивам да си го гушна и да си играем...
После ще попиша повече! bye lovekiss

# 74
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
                      ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКАТА ИНЕС!!!
nadia_krisi - Дано двамата ти мъже да се оправят бързо.Сигурно много си се притеснила. Sad
Хотмаме, питаш ме как сме с кърменето.Ами ще отбивам Нефи вече.Имаме само едно кърмене, вечер преди сън.Така или иначе на него не му пука много.Много е смешен ,когато ме види гола по ц..и.Така се радва... CrazyКой знае какво вижда.
Оффффф, и мен ми е едно мързеливо

Общи условия

Активация на акаунт