Една тема за сериалчетата...

  • 3 305
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 911
Не ми се пуска нова тема и реших в тази да попитам. Можете ли да ми препоръчате някакво хубаво  забавно сериалче от тези 30-минутните? Повечето по българските телевизии съм ги гледала повечето и предпочитам нещо друго.

# 46
   Реймънд и Приятели-това са сериалите Peace.Аа, също и Монк напоследък-все едно мъжа си виждам- същия педантин ми е hahaha

# 47
  • Мнения: 843
     Понеже, кото повечето тук съм  в майчинство.   Повечето, не всички.
      Щерката гледа рекламите, а аз , каквото остане.  Laughing  как да ги класифицирам...?
       Ще опитам и то само от това, което гледам,  И от това , което  се коментира, моято коментар може и да не е позитивен...мм. да.


         !. Али Макбийл -  сериал със страхотно чувство за хумор. И особена автоирония.  Актьорите са сборни образи. Не следва да се отъждествяваме...ако можем да се усмихваме.. ще е добре.
      АПРОПО... с повечето образи от сериали е така Sunglasses
         2."Малкълм. "  Обичам да го гледам.. защото ме разсмива.., но не искам децата ми да го гледат...особено ако са 3 момчета.
         3. "От местопрестъплението", харесвам този сериал... независимо от издателите...
          4.  "Тя и Той"-   Не.. особено.. като шоу.   Но, харесвам актьорите!! И те му придават "ЦВЯТ"!!   и то Не лош!!
         5.  "Спешно отделение" -е  това си е    стара мъка, и харесване.-.. затова и се излъчва..Вече е смешен... но, не и за нас.
         6. "Монк" -  много ми  Е интересен!!  Напомня ми "Коломбо" , т.е  неатрактивият детективSimple Smile ТО аман от актравтивни!!!ДЕЕЕ
           Мога да напиша и още.. За и против.
 
          
  

# 48
  • Мнения: 27 524
За мен са дебилни, малоумни и тъпи.  Tired
Може би обаче зависи от душевното състояние в което ги гледаш, защото познавам невероятно умни и интелигентни хора, които умират за някои от тези сериали.  Confused
Може би не съм дорасла за този хумор, знам ли... не ме грабват и това си е  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 952
от сериалите които дават сега по тв,зяпам Ориндж Каунти/ жалко че свършва в понеделник и то свършва гадно  Sad щото вече я гледах последната серия/ Монк, с този направо някой път умирам да се хиля, и Модна къща защото Мария Джани се оказа по голяма кучка от очакваното Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 2 897
От 30-минутните сериалчета гледам само Приятели,Сексът и градът(тези двата май няма да ми омръзнат CrazyРим.
От 'по-дългите'-PB,LOST,Grey's anatomy.
Толкова ми стигат,за други нямам време Wink

# 51
  • Мнения: 6 911
Не ми се пуска нова тема и реших в тази да попитам. Можете ли да ми препоръчате някакво хубаво  забавно сериалче от тези 30-минутните? Повечето по българските телевизии съм ги гледала повечето и предпочитам нещо друго.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
  ......
         2."Малкълм. "  Обичам да го гледам.. защото ме разсмива.., но не искам децата ми да го гледат...особено ако са 3 момчета.
......      
          
  

Моите две момчета го гледат  Joy И аз заедно с тях. От време на време провеждаме диалог:
Аз:
- Виждате ли какви майки има?
Те:
- А ти виждаш ли какви деца има?  Crazy Crazy Crazy

# 53
  • Мнения: 258
А какво ще кажете за "Бекър"  Тоя да ви е в къщата....

# 54
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Преди години тръгна по Нова ТВ един сериал - Профайлър, с Али Уокър. Първи и втори сезон ги извъртяха къде ли не по кабеларките, а третият го пуснаха по Канал 1, доколкото си спомням.
Изгледах го всичките пъти, когато успях да го улуча. Някой да знае има ли го в мрежата и къде?

# 55
  • Мнения: 801
 никога нямаше да си повярвам, че някога ще гледам мини-серилачета, но в момента наистина ме разтоварват по някакъв начин.
Харесвам предимно английски сериали - "Каре дами"(забравих оригиналното име), но той свърши, в моемнта съм се зарибила по един австралийски, който дават по Зона Романтика - the secret life of us -тази телевизия винаги съм я подминавала, но случайно попаднах на филма, прецъквайки програмите......
като бях бременна гледах по AXN един крими сериал - :Водни плъхове"
но по принцип, както казах, харесвам английските сериали с техния нелогичен за някои хора хумор

# 56
  • София
  • Мнения: 5 828
Преди години тръгна по Нова ТВ един сериал - Профайлър, с Али Уокър. Първи и втори сезон ги извъртяха къде ли не по кабеларките, а третият го пуснаха по Канал 1, доколкото си спомням.
Изгледах го всичките пъти, когато успях да го улуча. Някой да знае има ли го в мрежата и къде?

ето тук ги има от 1-ви до 4-ти сезон, обаче няма сийд
http://www.sab.bz/browse.php?search=profiler&cat=0
но пък можеш да си пуснеш заявка

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 22:16 от Amidala

# 57
  • Мнения: 1 006
Много моля един по желание...да не посочвам...

Успокойте ме, че Мариса от "Кварталът на богатите" не замина фирА току що. Confused Като никога и по-точно отдавна не съм се заглеждала в сериал, да не кажа в телевизия.

Някой в час със събитията напред в сериала?

# 58
  • Мнения: 7 474


Успокойте ме, че Мариса от "Кварталът на богатите" не замина фирА току що. Confused Като никога и по-точно отдавна не съм се заглеждала в сериал, да не кажа в телевизия.



И аз това гледах, много гадно свърши  Cry Cry

# 59
  • Мнения: 3 818
Много моля един по желание...да не посочвам...

Успокойте ме, че Мариса от "Кварталът на богатите" не замина фирА току що. Confused Като никога и по-точно отдавна не съм се заглеждала в сериал, да не кажа в телевизия.

Някой в час със събитията напред в сериала?

Няма как да те успокоя, защото току-що даде наистина фира. Cry

Общи условия

Активация на акаунт