Немога да забременея.Моля помогнете!

  • 3 648
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Veri4,вазхищавам се на силният дух който имаш и който ти е помогнал да имаш едно малко захарче,ще се опитам и аз да бъда силна и обещавам че ще дам всичко от себе си  Hug.А междо другото имаш наистина сладък малчоган  smile3521.

# 16
  • Мнения: 107
това с булонката ми хареса! и е много вярно, когато правиш каквото ти харесва се зареждаш с положителна енергия и се успокояваш и нештата се подреждат  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 82
Здравейте,аз съм нова и не съм на ясно със всички правила във този форум,затова ще ви помоля да ме извините ако збъркам някъде Flutter.Аз имам проблем със забременяването.С моя съпруг правим опити от 1г. и половина, но уви няма резолтат.Бих искала ако някои може да ми каже какво да правя,да ме посаветва с нещо или да каже някой трик  Wink ще съм му много задължена.Смятам че съм попаднала на точното място  Grinning.Ще чакам вашите одговори!

Здравей аз и съпругът ми 3.5 г. нямахме деца. Сега съм бременна в 4-та седмица  Ще ти дам имената  на 4 човека на които съм истински благодарна и дължа своята бременност:

Доц. Емилияна Конова - Плевен
Д-р Катя Тодорова - ендокринолот-гинеколог - София "Майчин дом"
Д-р Милен Кацаров - андролог - София
Д-р Алкан Емин - гинеколог - Плевен

Това са точните хора . Първо върви при Доц. Конова- тя ще ти назначи каквито трябва изследвания. Но не забравяй че и мъжът ти също трябва да се подложи на такива. Моят и маше малък обем сперма - около 0.8 мг и аглутинати. След консултащия с д-р Кацаров и 3-месечно лечение спермограмата му беше перфектна. Това мога да те посъветвам засега и не се отчайвай - още не сте изтървали послесния влак. Успех

# 18
 FlutterЗдравеи,аз също съм нова в този форум,и имам същия проблем като теб.с изключение на товая ,че аз вече 3 години не мога да забременея,ходих  двапати на инсеминация в клиниката на доктор щерев и нищо,нямам никакви проблеми,тоест всичко ми е наред,но нищо не се получава.За това ти казва,че е най-важно да се успокоиш и да не го мислиш,ще доиде когато най-малко очакваш.На мен това ми казват,това ти казвам и аз,знам че не е лесни да си го избиеш от главата,но в крайна сметка абсолютно нищо не можеш да направиш особено ако ти стане фикс идея както се получи при мен,само се ядосваш.  bouquet

# 19
  • Мнения: 12
Защо си се притеснила толкова???
Не може всичко да върви като по часовник...аз забременях някъде около 2,5 години след като спряхме да се пазим. Не съм си правила изследвания, не смятах за необходимо.
Но тъй като така или иначе забременявам няколко пъти забелязах, че след като приемам противозачатъчни известно време, след това забременявам много бързо, на втория месец след като ги спра.
Въпреки споделения опит НАЙ-ДОБРЕ намери добър лекар и се консултирай за да си спокойна, това е най-важно в тази ситуация.
успех!!!!
 

# 20
ivalina73 здравей,искам да ти се похваля че успях да обедя съпругат ми да ми вземе котенце  newsm44,но сега имам друг проблем.Немога да си намеря малко коте което да е на 2 мес. и да се подарява Weary,търсих къде ли не ,но ако има някое което да ми хареса и да го подаряват то хората не са си оставили кординатите за връзка.Ако някое момиче от вас случайно дава или познава хора който дават котенца бебчета Praynigмоля ви кажете ми,или пък знаете къде има приют във Варна да отида ще е супер  newsm53.Много целувки на всички който се отзовахте на помощ  newsm51.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 72
Ехей, не коте. Щом имаш желание за бебе, трябва да помислиш какво ще стане с котето, когато дойде бебето. Почети малко из интернет. Има много "против" съжителство с коте по време на бременност и отглеждане на бебе.

# 22
  • Мнения: 911
Мила, от пасивно притеснение няма полза. Искам да кажа, че след като вече година правите опити за бебе и не става може да си направите изследвания в клиника за репродуктивно здраве. Пък ако накрая се окаже, че всичко ви е ок - още по-добре. Искам да подчертая, не в кварталната поликлиника и при обикновения гинеколог, а при специалист. Най- добър отговор на всички съмнения и въпроси ще получиш в сайта на зачатие. Там ще ти предложат и добра информация за подходящ специалист.
Успех и дерзайте!

# 23
  • Мнения: 1 143
Най- добър отговор на всички съмнения и въпроси ще получиш в сайта на зачатие. Там ще ти предложат и добра информация за подходящ специалист.
newsm78 там, но не и тук?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт