дали ви се е случвало?

  • 1 266
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
И двата пъти предчуствията ми бяха за момиченце,въпреки,че при втората бременност лекарите ме убеждаваха,че е момче  Hug.Оказах се права,имам две прекрасни принцеси.Аз пък си мисля,че тези предчуствия са на база на желанието на майката, Joy Joy Joy всеки чувства каквото му се иска да бъде.
  Хайде нека всеки каже честно,какво е искал да има и какво е предчуствал,че ще има да видим колко ще са съвпаденията. Mr. Green
При мен не е било до желание,поне не и първия път. NaughtyВсе ме питаха какво искам да е и аз вечно се чудех.Просто исках здраво дете,независимо от пола.

# 16
  • Мнения: 27 524
Нямах усещане, каквото ми казаха, това си беше  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 416
Бях убедена, че ще имам дъщеря, макар всички да ми предричаха син...  Wink

# 18
  • Мнения: 2 897
Нямах усещане, каквото ми казаха, това си беше  Grinning

И аз така Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
4 доктори познаха пола на бебето.Само едно"светило"каза,че моята госпожица имала много красиви петички hahahaЕ,красиви са,но са мъжки Joy Joy Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз още не съм родила, но  от началото на бременността все си мисля,че ще е момче. Като ходих на фетална, док каза,че ще е 100% мъж, после още 3-4 пъти го потвърдиха и други лекари. И сега съм с нагласа за момче, но и момиченце да е, пак ще се радвам. newsm47

# 21
  • Мнения: 239
и двата пъти ми познаха  Simple Smile ама аз съм на принципа // докато не излезне и не го вида не вярвам ( гаранция -франция)

# 22
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
 И аз първия път говорех на бебето в женски род,но се роди момче.Сега пък сънувах,че раждам момиче.
 Е,дай боже да излезе истина.Въпреки,че всички ми казват,че съм се разхубавила като за мъжко. Thinking
  В крайна сметка да е живо и здраво,пък няма да го върнем я!

# 23
  • Мнения: 487
На мен до последно ми казваха, че ще е момиче(но все се криеше и не беше сигурно)  Grinning Аз до последно не исках да се настройвам какво ще е, исках само да е живо и здраво.

# 24
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
На мен сега ми казаха момче, аз имам малки съмнения и като ги споделих с лекаря , той се засегна. Глася се за момче, по-скоро психически, отколкото да наблягам на синия цвят.

# 25
  • Мнения: 656
Бях убедена, че ще имам момиче, лекарката също  Peace

# 26
  • Мнения: 5 026
Откато забременях, бях сигурна, че ще е момче. Така ми казаха и на видеозона, такова се роди.

# 27
  • София
  • Мнения: 245
Аз усещах, че е момиче ( 6-то чувство, може би), доктора каза, че е момиче и се роди момиче  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 097
имах усещане, че ще е момче. С мъжът ми искахме момче още доста преди да заговорим за сватба. На прегледите казваха - момче, но изведнъж в 6-ти месец казаха момИче  Shocked И ние до последно нямахме име за момиче. За щастие се роди Леонардо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт