Ако ЦС не е достатъчно?!

  • 3 595
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Анеле, наплашиха ме мила, че всички овлажняващи кремове били и спермоубиици!
Моя лекар каза, дори пяната на Фемина за външно измиване да спра да ползвам през фертилните дни, защото млечната киселина в тези продукти, която е полезна за влагалището е вредна за плувците!
Твоя лекар, с каква цел ти по препоръча този гел?!

# 16
  • Мнения: 268
за всички момичета и най-вече за denis и RayOfFire !!!
Ето какво открих:

Бюлетин "Новорегистрирани лекарствени продукти" - сироп за кашлица, съдържащ Гуайфенезин в България:
www.bda.bg/web_bul/bulletins/lek_bull_1_2002/Stoptussin.htm

и още:

http://joro.geodar.com/diary/2005/12/05/242 - прочетете последният абзац!!

От това излиза ли според вас, че сиропът Стоптусин е бил регистриран в България още през 2002? newsm78 Странно... вторият сайт е от 2005... там също се споменава за лечение в БГ с Гуайфенезин...

# 17
  • София
  • Мнения: 35 951

Ще потърся дали го има сега /в София /, защото ми е интересно, търсила съм го по аптеките /дори в аптечно управление и няколко по-големи фирми вносителки/ , както и сиропа Колдрекс Бронхо, който уж го съдържа.
Само дето този Стоптузин   съдържа и Бутамират. Както и да е.
Много благодаря за информацията.  Grinning   bouquet

# 18
Нелка, хиляди благодарности  Hug
  bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Анеле, наплашиха ме мила, че всички овлажняващи кремове били и спермоубиици!
Моя лекар каза, дори пяната на Фемина за външно измиване да спра да ползвам през фертилните дни, защото млечната киселина в тези продукти, която е полезна за влагалището е вредна за плувците!
Твоя лекар, с каква цел ти по препоръча този гел?!

Ами поради слабо овлажняване - имах такъв период, а точно тогава докторката ни разреши бебеправенето, но то се забави с около 4-5 месеца заради кофти заболяване - трихенелоза, та трябваше да изчакаме
Мисля, че няма проблем ползването на гела ( на листовката пише изрично, че не предпазва от забременяване, но все пак човек най - си вярва на собствения лекар) Желая ти успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт