Айде сега да си поговорим за малките бюстове

  • 6 786
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 294
Ох и аз си го харесвах преди да родя първото си дете,а сега ве4е след второ,освен 4е е малък е и мек ooooh!(то заприли4а на онзи лаф,само 4е за мъжкия атрибут-Може да ми е малък,но ми е мек Sick)А за протокола и аз харесвам малки и стегнати гърди,

Да отбележа за протокола 75В

Това с порастването на бюста след бременност как, става така и не го разбрах.Аз пробвах два пъти,но резултата беше временен. Не ми е проблем,че мие малък бюста,а че дупето стана голямо. Sad
И при мен така  ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 058
И аз не бих се расърдила на по-големи.

# 17
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
И на мен мама ми казваше, че след като родя ще имам по-голям бюст, ама неееееее!  След две раждания, по време на бремеността и кърменето бях стигнала до 1(по старата номерация), и после пак спаднаха  Sad Нямаше да е лошо, да ми са малко по-големи, но каквото дал господ! Пък и е по-удобно и практично, не си представям да търча цял ден като кон и да ми се мятат между мишниците дини от Любимец  running

# 18
  • Мнения: 191
аз съм 85а,ама много малък тоя б#ст бе...когато родих беше доста едър,ама след 2 диети и усърдно спортуване...той се изпари...и сега нямам и спомен от него...ама пак си ми е кеф.....

# 19
  • Мнения: 2 386
В тая тема няма да има снимки, нали  Rolling Eyes

A,aз още в предишната показах,и то в защита на малките гърди  Heart Eyes ...ама никой не ми обърна внимание..чатът беше по-важен.. Crazy

# 20
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И аз се записвам в темичката!Преди да родя,беше малък но много,много симпатичен,дори беше едно от нещата в мен които харесвах. FlutterСега след раждането,почти не остана,малее толкава се стопи,че без сутиен изглеждам ужасно Cry.Никога не съм искала да имам големи гърди,но сега са подтискащо малки,но какво да се прави колкото толкова! ooooh!

# 21
  • Мнения: 7 723
...A,aз още в предишната показах,и то в защита на малките гърди  Heart Eyes ...ама никой не ми обърна внимание......Crazy

Бъди спокойна- доста хора са ти обърнали внимание, просто оная тема се превърна в състезание  по- по- най- големи   Wink

# 22
  • Мнения: 153
айде и аз съм с вас,винаги ме е притеснявало това че ми е малък бюста,дори много се притеснявах че няма да мога да кърмя/ккато го свързвах с производството на кърма  hahaha,но сега не ми пука въобще от размера ,защото се гордея че вече 7 м кърмя ,а и в крайна сметка хората са измислили силикона  bouquet

# 23
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Еее, ама как се отцепихте... ще кажеш, че сме заразно болни ние с големите......  Wink  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 723
Еее, ама как се отцепихте... 

...не сме се отцепили......... сформирахме нов клуб  Mr. Green

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Бройте ме и мен.И аз съм в тази група Laughing Peace

# 26
  • Мнения: 384
Хайде още една 'посестрима' Mr. Green Все се надявах бременността да оправи нещата,ама тц! После, първите дни(месеци) след раждането-ммммммм,мечта Laughing Ама вече бюст почти липсва, та за сега се успокоявам с факта, че поне се справям напълно с прехраната  на бебчо, пък после...ще купувам на мъжО очила (или микроскоп) Twisted Evil

# 27
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Както казва мъжът ми : "Малки, ама от сърце!"

# 28
  • Мнения: 2 386
...A,aз още в предишната показах,и то в защита на малките гърди  Heart Eyes ...ама никой не ми обърна внимание......Crazy

Бъди спокойна- доста хора са ти обърнали внимание, просто оная тема се превърна в състезание  по- по- най- големи   Wink

Ще спя спокойно вече...  Mr. Green
Предлагам и ние да си основем такова състезание  Joy Joy
Искам да съм жури..
Полудявам...

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моите са 85 за ръст 162 и килограми 43. Според мъжа ми са достатъчно големи за моето телосложение (тесен кокал хилаво дупе  Wink), а според мен са малки. Но то колкото и да имаш все не ти стига. След раждането станаха по големи, но пък за сметка на това се отпуснаха. Преди бяха по малки, но доста стегнати. А да не говорим за гадните стрии които се появиха по тях. Мечтая си аз за силикон, но мъжа ми е против.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт