Айде сега да си поговорим за малките бюстове

  • 6 789
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 hahahaАбе аз да питам нещо Blush-кой номер сутиен е след най-малкия, та да знам да се впиша в класацията (може да взема първото място bowuu)

# 31
  • София
  • Мнения: 786
Запишете ме и мен в клуба на "дребноцицестите"  Grinning
като бях в пубертета, а и доста след това доста се депресирах че са ми малки. Сега вече не ми пука, харесва ми че са малки и стегнати въпреки раждането  Flutter

# 32
  • Мнения: 53
За моите 45кила и 166см гърдите ми са добре и са стегнати абе лисичи муцунки smile3521 (не харесвам големи гърди)

# 33
  • Мнения: 293
Аре, да трупна публикация ли, що ли..

Мразя ви, дълбоко! Mr. Green

Исках да съм слаба като паяк, с момчешки бюст... другия живот, май, в тоз вече се приемам, квато съм Crazy

Та, имате подкрепата ми Laughing

# 34
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Ехааа, колко много се събрахме Mr. Green

Аз също си харесвам бюста. На моите размери 166, 48 кг., и без сутиен да ходя, не е толкова страшно. Но ако можеше да си поискам маалко по-големи щеше да е супер.

И понеже имам наистина сериозен проблем с намирането на сутиен с чашка А, очаквам да ми подскажете какво бельо си купувате и от къде  bouquet

# 35
  • Мнения: 528
Айде пишете ме и мен в клуба  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 92
И моят бюст е малък.Ама на мен голям не трябва така си се хресвам. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 312
Записвам се и аз в отбора Laughing. След две раждания и кърмене - резултата е непроменлив, смятах, че щте си останат такива големми като през бременностите, но не било писано Mr. GreenОстана ми успокоението, че не увиснаха, а запазиха форма-вярно малка, но форма.Поне се спасих от всички злини, който се случват на гърдите от напълняване и бременост -стрии и най-плачевното според мен-провисването.Нося 70/75В с банелки, та да изглеждат по едрички, не съм срещала сутиен с чашка А, но сигурно и тя би ми стояла добре Laughing.

# 38
  • Мнения: 15 619
Никога не съм се притеснявала от големината на бюста си.
Малък е и ми харесва.
Доволна съм.
Господ си знае работата.

# 39
  • Мнения: 92
Никога не съм се притеснявала от големината на бюста си.
Малък е и ми харесва.
Доволна съм.
Господ си знае работата.
smile3501 newsm10

# 40
  • Мнения: 2 673
Нямаше да е зле да ми е с една идея по-голям, но по-скоро ме притеснява, че не е с една идея по-стегнат, но след две раждания...Иначе бих написала няколко аргумента в защита на по-малкия бюст.
                   1. Не се налага да го носите под мишници, когато гоните автобуса, затова е по удобен.
                   2. Не се налага да обиколите всички магазини, когато си търсите размер на сутиен, затова е по-практичен.
                   3. Не се налага да обяснявате на мъжа в леглото, че "това не са огромни медузи, а Огромни гърди",затова е по-секси.
                   4. Не се налага Гърдите ви да са център на ФнИмаНие, така забелязват косите, дупенцето, краката,затова сте по-забележителна Mr. Green
                    5. И накрая не се налага, като остареете и увисне Огромния ви Бивш "Сексапилен" бюст, да обяснявате, че това което сте си загащили не ви е кожената престилка, а са ви Огромните, Бивши, Сексапилни гърди... Mr. Green

# 41
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
абе аз харесвам големи гърди, ама какво да се прави, съдба.. добрата новина е, че след раждането мааалко се поувеличиха, но като свърши кърмата се страхувам да не зачезнат съвсем Sick Grinning

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Нямаше да е зле да ми е с една идея по-голям, но по-скоро ме притеснява, че не е с една идея по-стегнат, но след две раждания...Иначе бих написала няколко аргумента в защита на по-малкия бюст.
                   1. Не се налага да го носите под мишници, когато гоните автобуса, затова е по удобен.
                   2. Не се налага да обиколите всички магазини, когато си търсите размер на сутиен, затова е по-практичен.
                   3. Не се налага да обяснявате на мъжа в леглото, че "това не са огромни медузи, а Огромни гърди",затова е по-секси.
                   4. Не се налага Гърдите ви да са център на ФнИмаНие, така забелязват косите, дупенцето, краката,затова сте по-забележителна Mr. Green
                    5. И накрая не се налага, като остареете и увисне Огромния ви Бивш "Сексапилен" бюст, да обяснявате, че това което сте си загащили не ви е кожената престилка, а са ви Огромните, Бивши, Сексапилни гърди... Mr. Green

Това ми хареса!!!

# 43
  • Мнения: 7 723
Нямаше да е зле да ми е с една идея по-голям, но по-скоро ме притеснява, че не е с една идея по-стегнат, но след две раждания...Иначе бих написала няколко аргумента в защита на по-малкия бюст.
                   1. Не се налага да го носите под мишници, когато гоните автобуса, затова е по удобен.
                   2. Не се налага да обиколите всички магазини, когато си търсите размер на сутиен, затова е по-практичен.
                   3. Не се налага да обяснявате на мъжа в леглото, че "това не са огромни медузи, а Огромни гърди",затова е по-секси.
                   4. Не се налага Гърдите ви да са център на ФнИмаНие, така забелязват косите, дупенцето, краката,затова сте по-забележителна Mr. Green
                    5. И накрая не се налага, като остареете и увисне Огромния ви Бивш "Сексапилен" бюст, да обяснявате, че това което сте си загащили не ви е кожената престилка, а са ви Огромните, Бивши, Сексапилни гърди... Mr. Green

Те- това ще е вече моя девиз  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 372
Нямаше да е зле да ми е с една идея по-голям, но по-скоро ме притеснява, че не е с една идея по-стегнат, но след две раждания...Иначе бих написала няколко аргумента в защита на по-малкия бюст.
                   1. Не се налага да го носите под мишници, когато гоните автобуса, затова е по удобен.
                   2. Не се налага да обиколите всички магазини, когато си търсите размер на сутиен, затова е по-практичен.
                   3. Не се налага да обяснявате на мъжа в леглото, че "това не са огромни медузи, а Огромни гърди",затова е по-секси.
                   4. Не се налага Гърдите ви да са център на ФнИмаНие, така забелязват косите, дупенцето, краката,затова сте по-забележителна Mr. Green
                    5. И накрая не се налага, като остареете и увисне Огромния ви Бивш "Сексапилен" бюст, да обяснявате, че това което сте си загащили не ви е кожената престилка, а са ви Огромните, Бивши, Сексапилни гърди... Mr. Green
hahaha 

И аз съм 75 B, но не бих казала, че бюстът ми е чак малък, нито пък някой друг ми го е казвал Mr. Green  Перфектен си е! newsm03

Общи условия

Активация на акаунт