Лакове за нокти - 165

  • 40 780
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Zoya Apple & America Simple Smile

# 61
  • Мнения: 27 759

Perfect S85 - определено е разноцветен: жълти, оранжеви, зелени и сини нишки се виждат.
Този лак много ми хареса!😍 Пясъчен ли е? Ако е, май го имам, но не съм го пробвала с гланц отгоре...

# 62
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 754

Perfect S85 - определено е разноцветен: жълти, оранжеви, зелени и сини нишки се виждат.
Този лак много ми хареса!😍 Пясъчен ли е? Ако е, май го имам, но не съм го пробвала с гланц отгоре...
sand са пясъците

Последна редакция: пн, 31 юли 2023, 15:28 от nasito8988

# 63
  • Мнения: 27 759
Да, обаче изобщо не погледнах, че пише "sand"...😅

# 64
  • Мнения: 1 129
Ивче , много добра идея !!!! Запазвам си го Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 1 191
И аз да се отчета с номер 127

# 66
  • Мнения: 7 715
Flormar 553 pineapple.По-наситен е на нокти, а го взех, заради цвета в шишенцето ...

Скрит текст:

# 67
  • на дъното
  • Мнения: 1 552
Здравейте 🙂.
Някой имал ли е проблем с калциевата база на Перфект🤔 Забелязвам,че с нея ми се отдръпва лака на свободния край на нокът.С базата на Евилин няма проблем по принцип същия лак.
Хубав ден ви пожелавам 🍀☀️♥️

# 68
  • Мнения: 1 164

TwentyOne 15
TwentyOne 77

# 69
  • Мнения: 2 713
Здравейте 🙂.
Някой имал ли е проблем с калциевата база на Перфект🤔 Забелязвам,че с нея ми се отдръпва лака на свободния край на нокът.С базата на Евилин няма проблем по принцип същия лак.
Хубав ден ви пожелавам 🍀☀♥
Да ти кажа и аз не разбрах с тази основа, но причината беше друга. Имам я още в една от кутиите с лакове, стои пълна. Не помня какво не ми хареса, но след 2-3 опита с нея се отказах.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 759
W7 Nicosia

# 71
  • Мнения: 2 713
Момичета, доволни ли сте от някой топ или заздравител на Сали Хенсен?

# 72
  • Мнения: 100

Само да направя уговорката, че това са наблюденията ми от тези продукти върху моите нокти. На нечии други ръце може да се държат по съвсем различен начин.
Червеният топ лак - съхне много бързо, на третия ден ми се напуква.

Топ лака в сивата бутилка - много го харесвам или харесвах, все още съм със смесени чувства по отношение на него, защото да, съхне много бързо, но последния път се отдръпна много, което дотогава де факто не беше правил.

Това е моята база! Не ми бели, не ми лющи ноктите и в сравнение с други бази - определено при мен удължава трайността на лака. Да не говорим, че съм очарована, че е дишаща, което не е упоменато в представянето ѝ в сайта. За в момента няма марка лак, с която да не се е "разбрала" и да ми е направила балончета.
И последно

За този топ лак пак съм със смесени чувства. Отскоро го имам. Всичко на всичко съм го слагала два пъти. Значи, за съхненето - сравнително бързо съхне. Е, не е мигновен, а и аз слагам капки за изсушаване накрая, но не е да от тези топове, които съхнат по час примерно. Та при първото ми слагане, стана на чаршафи. Но при второто нямаше нищо подобно. Та все още е под наблюдение де.
Е та, това са топовете и заздравителят на Сали Хенсън, които съм ползвала и мога да дам информация за тях. 🙂

# 73
  • Мнения: 1 460
От коя марка лакове сте доволни, да издържат малко по-дълго време на ноктите 😒


Trend it up 920

# 74
  • Мнения: 2 713
Орхидейке, точно в мейкъп ги гледам и аз. Много ти благодаря за подробното ревю!

Thankyou, издръжливостта на лака зависи от базата, топа и състоянието на нокътната плочка.

Общи условия

Активация на акаунт