Афра Сарачоулу&Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Yali capkini, както и в живота. Проекти и Колеги/Тема 21

  • 46 203
  • 752
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 563



🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿💙🤍🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿


Хайде пак Heart 

 Вярно е Рени , много сериали започват То не знам вече  кой не е на  дизи сцената Grinning за новия сезон
Наиграха се по платформите и пак заложиха на "добрите стари дизита "

Успех им пожелавам на нашите любимци  Heart

# 601
  • Мнения: 1 745
Уау ! Прекрасни са ! Така искам да ни  подгряват за новия сезон.  Селфи след селфи , снимка след снимка и то само на АфРам.
 Е и Таро  ако може отвреме навреме.

# 602
  • Мнения: 15 635

Ето я Heart Eyes



🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿💙🤍🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Ай, мамини сладки..😍😍😍 Пу-пу-пу!
Трея могат и да не го качват. 😁

# 603
  • София
  • Мнения: 6 567
Мерт пак са го дебнали журналисти

https://twitter.com/DuzNurdan/status/1695141208702554471?t=i-g-S … xzxtq_KIfnxw&s=19

Леле, не знам защо, но ми се струва още по-хубав от преди Heart Eyes

# 604
# 605
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 322
Галкааа Heart EyesKiss

Мердо раздава целувки на жълтурите Joy

# 606
  • Мнения: 25 068
https://www.youtube.com/watch?v=lbp4zeHPX6E



Надявам се и моя сюприз да ви хареса! Най-сетне успях да го завърша...

# 607
  • Мнения: 1 229
Да му е честита новата кола Sunglasses🖤

# 608
  • Мнения: 26 740
https://www.youtube.com/watch?v=lbp4zeHPX6E



Надявам се и моя сюприз да ви хареса! Най-сетне успях да го завърша...

Диди, моите поздравления HeartHeart

# 609
  • Мнения: 1 563
Диди Heart Eyes  Браво ! 

На късмет да е и новият сезон Kissing Heart

# 610
  • Мнения: 4 283
От стар тв са питали,кой е развълнуван за новия сезон.  Направо подпалиха публиката с тази снимка. Пу пу да не са им уроки.
Греят,любовта ги кара да летят:high_brightness:

Браво,Диди.

# 611
  • Дъблин
  • Мнения: 1 356
Аууу Аууу Ауууу Ауууу Ауууу Ауууу Ауууу Аууу Ауууу Аууу
 Дрого незмам какво да кажа... АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

БОЖЕЕЕЕЕЕЕ и този ден дойде!!!!!!!!!!!!!

Аз от тези двамата ще си остана сама... бях на среща и изведнъж телефона почна да бибипка като на война..... Гледам #AfRam!!!!
Съ;зи ми текат от очите, чуди се човека до мен що рева, ела да му обясниш, че виждат 2 съвършенства!!!

АУУУУУУУУУУУ АУУУУУУУУ АУУУУУУ дайте ми кислород!
малко от клюките из Т

Скрит текст:
Превода :  Когато искаш да покажеш среден пръст, но знаеш, че си известен, раздаваш целувки

Последна редакция: пт, 25 авг 2023, 23:38 от gery2852

# 612
  • Мнения: 2 378
Гери, дишай Joy
Това е само началото Smirk


Ето я Heart Eyes



🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿💙🤍🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Ай, мамини сладки..😍😍😍 Пу-пу-пу!
Трея могат и да не го качват. 😁

Joy

Така да ми липсваха Heart Eyes

# 613
  • Мнения: 1 229
Ставайте, ще имаме сватба!!! 💃💃👰🏼‍♀️🤵🏻🤣


Статисти викали, през септември щяла да е.

# 614
  • София
  • Мнения: 6 567
Още едно потвърждение за сватбата, май от тук ще е роклята Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт