WIZZAIR - 45

  • 40 932
  • 782
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 586
Добри цени до Лисабон и обратно

# 706
  • Мнения: 22 541
Еха, от кога дебна такива цени за Лисабон, но никакъв шанс нямам за тези дати.
Ще умра от яд.

# 707
  • Мнения: 1 192
Януари и февруари цените за Лисабон винаги са ниски. Как е там зимата? Не е ли много ветровито и студено?

# 708
  • София
  • Мнения: 5 325
Януари и февруари цените за Лисабон винаги са ниски. Как е там зимата? Не е ли много ветровито и студено?
Бил съм през януари 2020 - дали нон стоп е такова, не мога да гарантирам, но тогава за целия ми 6-дневен престой беше меко, често слънчево, дневните температури бяха от 14 до 18 градуса горе долу.

# 709
  • Мнения: 11 586
Aз съм бил през февруари в Лисабон, Синтра, Кашкаиш, Ештурил… беше 18 градуса, когато тук беше много под нулата

# 710
  • Мнения: 2
Здравейте,
Имам въпрос относно пътуване с бебе на 3 месеца. В сайта прочетох, че може да се заплати такса от 63 лева и бебето да пътува в скута ми. Въпросът ми е в такъв случай дали то има багаж и количка, или не. Другият вариант е да се закупи бебешки билет. С него, до колкото разбирам пак бебето няма право на седалка, а само на количка и ръчен багаж. Ще се радвам някой да ми каже дали съм разбрала правилно.

# 711
  • Мнения: 1 883
Бебетата до 2г пътуват с такса 30евро. Бебето стои у вас, на борда дават бебешки колан, за да го привържете към вас. Имате право за бебето на бебешка чанта с размер 40/30/18 см, в която да носите необходимото за бебето на полета - памперси, храна, дрешки, играчка. Можете да вземете и безплатно бебешка количка.
Отделно, ако искате може да купите редовен билет за бебето, с място за него. Той си е на редовна цена. Трябва да носите столче, на което то да пътува. Авиокомпанията има изисквания какво точно да е столчето. В сайта е описано. Тогава бебето има право на обикновен ръчен багаж или друг, ако сте му купили такъв. Плюс количка. За столчето следва да прочетете точно на сайта, не мога на ви помогна, защото аз пътувам с детето по първия описан начин.

# 712
  • Мнения: 4 499
ако билетите са много евтини може да му вземете детски билет и после се обаждате да сменят датата на раждане. Така ще има право на седалка, но при излитане, кацане и турбулентност правилата са бебето да е в скута ви.
количка и малка чанта за бебето имате право да носите и в двата случая.

# 713
  • pomorie
  • Мнения: 848
Понеже за пръв път ще летим с Уиз ми направи впечатление,че при закупуването на билети не ми поискаха никъде номер на лична карта,само имената на пътниците.В Райън винаги при закупуване вписваш и документа ,с който ще пътуваш. На по- късен етап ли се въвеждат?

# 714
  • Мнения: 4 499
При чекиране ги пишеш. Май и при Райън е така

# 715
  • pomorie
  • Мнения: 848
При чекиране ги пишеш. Май и при Райън е така
Не при Райън не е така,иска ги още при закупуване на билетите.А като се чекиранм он лайн 24 ч преди полета,как така на гише?

# 716
  • Мнения: 4 499
Може да е онлайн, не е казано на гише

# 717
  • pomorie
  • Мнения: 848
Може да е онлайн, не е казано на гише
Оф,извинявам се,пишеш го прочетох гише.Моя грешка,развълнувах се....😂

# 718
  • София
  • Мнения: 391
Здравейте,момичета.
Имам следния казус с Wizz air.
На родителите ми е отменен полет от Валенсия до София ,съответно са закупили  нови билети за прибиране.
Къде мога да подам жалба или някакъв иск за възвръщане на разходите по билетите ?
Изобщо има ли надежда ?

# 719
  • София
  • Мнения: 5 325
Здравейте,момичета.
Имам следния казус с Wizz air.
На родителите ми е отменен полет от Валенсия до София ,съответно са закупили  нови билети за прибиране.
Къде мога да подам жалба или някакъв иск за възвръщане на разходите по билетите ?
Изобщо има ли надежда ?
При отмяната на полета не са ли им предложили прехвърляне на друг или връщане на парите?

Общи условия

Активация на акаунт