Каква триколка за новородено?

  • 1 953
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 454
Явно не сте разбрали все още, но за тези които се интересуват от Джейн в момента в Премама има намаление така, че се разходете и вижте на място.

# 16
  • Мнения: 127
[Комбинирана триколка ДЕСТА]    

Комбинирана триколка ДЕСТА

    * 3 положения на гръбчето
    * Непревъртаща се дръжка
    * Механизъм за сгъване с една ръка
    * Пластмасови таблички за майката и бебето
    * Оборудвана допълнително с две странични чантички
    * Поставка за крака, регулираща се на височина
    * Сенник оборудван с прозорец и джоб
    * Отваряща се задна част на сенника, оборудвана с мрежа за летния сезон
    * Предна завиваща гума с амортисьор и спирачка
    * Чанта, покривало и дъждобран, включени в цената
    * Голям кош за багаж
    * Тегло: 14.50 kg.МОЖЕШ ДА Я ПОРЪЧАШ ВИП СЕРИЯ С АЛУМИНИЕВА РАМА И ЩЕ Е СУПЕР ЛЕКИЧКА


# 17
  • Мнения: 127
пропуснах да кажа,че е на ЧИПОЛИНО

# 18
  • Мнения: 3 457
на мен много ми харесва на пег перего триколката Simple Smile

# 19
# 20
  • Мнения: 4 428
Ами от трите само знам, че Джейн е най-лека  Rolling Eyes Но това и ти може да си го прочетеш  Mr. Green Аз поради тази причина бих си взела нея.
Иначе и трите са много хубави. Но Мадъркеър ми изглежда малко тромава с тези помпащи гуми, но пък сигурно вози, доста "мазно"  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 412
ох, това с избора на количка си било голям проблем Wink
всички майки ли имат същия проблем  Confused?
напрааво се побърквам- отвсякъде те затрупват с инфо, цени и др.  #Crazy

# 22
  • Мнения: 4 428
ох, това с избора на количка си било голям проблем Wink
всички майки ли имат същия проблем  Confused?
напрааво се побърквам- отвсякъде те затрупват с инфо, цени и др.  #Crazy

Ами така е Mr. Green И може да си сигурна, ме като си я купиш след толкова мислене и четене и пак ще си кажеш "Трябваше да взема еди коя си, по-хубава е" Но няма страшно. Каквато и количка да си избереш, може да си сигурна, че на бебето ще му е удобно, а ти ще си свикнеш с нея и ще си я харесаш  Grinning Цялото чудене е основно, за да си начешем ние крастата  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
А някой знае ли нещо за тази триколка на КАМ? Дори и по чуждети сайтове не мога да намеря инфо. Дали става за новородено, има ли чувалче... Някак подозрително евтина ми е.
http://www.tweety-bg.com/product_info.php?cPath=9_22&products_id=98

# 24
  • Мнения: 5 790
А някой знае ли нещо за тази триколка на КАМ? Дори и по чуждети сайтове не мога да намеря инфо. Дали става за новородено, има ли чувалче... Някак подозрително евтина ми е.
http://www.tweety-bg.com/product_info.php?cPath=9_22&products_id=98

Не си търсила качествено  Laughing Заповядай Hug

# 25
  • Мнения: 25
Имам впечатления от триколката на приятелката ми - Hich Trek на Bebe Confort. Страхотна е! Едва ли има по-удобна количка за нашите улици. Освен всичко друго, което ми харесва в тази количка, съм впечатлена от коша за багаж отдолу - супер функционален и голям.... За съжаление при мен асансьорът е много малък и се наложи да съобразя с това при избора си миналото лято Sad. Успех! Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 242
А някой знае ли нещо за тази триколка на КАМ? Дори и по чуждети сайтове не мога да намеря инфо. Дали става за новородено, има ли чувалче... Някак подозрително евтина ми е.
http://www.tweety-bg.com/product_info.php?cPath=9_22&products_id=98

Не си търсила качествено  Laughing Заповядай Hug
Алекс, мерси, но и на сайта на Кам също не пише дали става за новородено /пълно легнало положение/. Или аз не го виждам newsm78

# 27
  • Мнения: 5 790
А някой знае ли нещо за тази триколка на КАМ? Дори и по чуждети сайтове не мога да намеря инфо. Дали става за новородено, има ли чувалче... Някак подозрително евтина ми е.
http://www.tweety-bg.com/product_info.php?cPath=9_22&products_id=98

Не си търсила качествено  Laughing Заповядай Hug
Алекс, мерси, но и на сайта на Кам също не пише дали става за новородено /пълно легнало положение/. Или аз не го виждам newsm78

Пише, че е "PUSHCHAIR", което на мен ми говори, че няма напълно легнало положение. Ако имаше, вероятно щеше да пише "combined stroller". Но пък триколката изглежда страхотно.  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси  Hug

Общи условия

Активация на акаунт