Търся мнения, за да се видя отстрани - аз ли греша или мъжът ми е приключил с мен

  • 13 820
  • 219
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 791
То и прекаленото обгрижване не е ок - лесно се свиква, трябва да има заедност за почти всичко във връзката.  Сега върни още малко лентата и си спомни кога той спря да се старае.

# 16
  • Мнения: 57
А излизате ли заедно - почивки, спа, заведения? И не разбрах как така почти всеки петък и събота не сте заедно?

# 17
  • Мнения: 136
Последните две седмици сме заедно петък вечер и почивните дни, но преди това се случиха едни три поредни седмици в които нещо така нагласяше нещата мъжът ми, че или аз, или той да е ангажиран работно.

Връщам постоянно лентата и търся кога се пречупиха нещата и от секс няколко пъти седмично изведнъж се отразя като с нож. Не спирам да ровя спомените, за да извадя какво съм казала или направила

# 18
  • Мнения: 1 531
А ти пита ли го директно?
Той на колко години е?
Къде казва, че ходи уикендите?

# 19
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Толкова много съм се старала и накрая нищо - заспиваме здраво прегърнати.
Старанието е във всичко - грижа, хубава храна, хубаво бельо, прегръщам, галя и в един момент ме прегръща здраво, така че не мога да си мръдна повече ръката и казва хайде да спим, че съм много уморен
Просто слагай картите на масата.Питай директно.
Грижата само от твоя страна ли е?
В една връзка трябва да е взаимно, иначеее....

# 20
  • София
  • Мнения: 38 795
Търси събития при него - смяна на работа, смърт на близък. При нас това отключи дупката.
И аз така мисля - направо питай и слушай отговора.

# 21
  • Мнения: 3 841
Нещо не е , както трябва

# 22
  • София
  • Мнения: 35 276
Аха и той като седне да разказва…
Ще я метне на върбите, авторката да наблюдава известно време, сама ще се чатне.

# 23
  • Мнения: 5 264
От кога е това със секса и от колко години е брака ви?

# 24
  • Мнения: 4 791
Тя едва преди няколко месеца се е усетила, а това е продължавало назад във  времето дългооо -  достатъчно  дълго за изготвяне на перфектния сценарий и при съмнения  на  перфектното алиби.

# 25
  • Мнения: 3 841
Той я прегръщал толкова здраво, че тя не можела да мръдне- брех тоз умник!
А защо не му кажеш, че искаш секс?

# 26
  • Мнения: 4 791
Тя писа, че му е показвала желание,  той я е разсейвал със силна  прегръдка , а всъщност е  било защото  на тези години на два стана ...трудно.

# 27
  • Мнения: 14 453
Роки,при вас какво се промени-смяна на работата или загуба на близък човек?

# 28
  • Мнения: 136
Търси събития при него - смяна на работа, смърт на близък. При нас това отключи дупката.
И аз така мисля - направо питай и слушай отговора.

Работно нещата при нас преди 3 години се скофтиха - бяхме от първите разболяли се от ковид, едвам се дигнахме - една година след това нямахме сила три етажа стълби да качим, бизнеса се обърка, загубихме пари, кредити ни натиснаха, неговите роднини имаха финансови трудности и почнаха често да искат помощ. Сега като върна назад и се сещам, че аз нямах и искрица желание след боледуването и това продължи близо година. Вероятно тогава любимият е загубил интерес.

А нещата наредиха ли се при Вас?

# 29
  • София
  • Мнения: 38 795
Роки,при вас какво се промени-смяна на работата или загуба на близък човек?
И двете...и други неща

Общи условия

Активация на акаунт