Търся мнения, за да се видя отстрани - аз ли греша или мъжът ми е приключил с мен

  • 13 873
  • 219
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 460
И за мен и изморен и умрял от скука.

# 61
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 278
Не знам дали прочетох съвсем всичко, но освен че заедно работите, нещо друго правите ли заедно? Почивате ли, ходите ли на море, пътувате ли?

Според мен има друга.

# 62
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 978
Излъжи че отиваш с приятелки на спа за няколко дни, но се върни вечерта същия ден да го провериш дали не е довел някоя у вас.

# 63
  • Мнения: 1 828
Не знам. Много големи усилия са човек да поддържа партньорството в годините.
Дано няма друга, защото това ще те скърши най-много. Но дори и така да е - да знаеш, че животът не свършва с една раздяла.

# 64
  • Мнения: 18 414
Не ми звучи логично изневеряващ мъж да гушка усилено жена си.
По-скоро ми звучи като... остаряване, здравословни проблеми, загуба на добра физическа форма, изпарило се желание за секс.
Я провери да не е ходил за риба през свободните си уикенди. Не че разбрах как не е ясно къде е спал, ако не сте били заедно през нощите.

# 65
  • Мнения: 136
Имах предвид, че ако бизнесът е общ аз искам да знам какво точно върши съдружникът ми за тоя бизнес в така нареченото си работно време, ако ми е мъж пък съвсем. И без да го подозирам в изневяра като съдружник бих искала да съм наясно, и трябва да ми звучи логично.

Да, бизнесът е общ и на 99.9% знаем кой какво върши. Преди година и половина мъжът ми рестартира един бизнес, който ни идва в повече и погълна свободното ни време и възможността да пътуваме заедно. Аз се включих в рестарта, давам всичко от себе си, но мъжът ми постоянно повтаря, че не се интересувам и сякаш не вижда, че едва  ми стига времето за съществуващият бизнес
Намирам, че рестарта ни изпива и бих го прекратила, но сантименталност и емоция пречат на скъпият да вземе решение.

Усещам че нещо не е както трябва, човекът ми много ги мисли нещата, по природа е потаен.

Събудих се в 4 и мислих ли мислих.
Дали ако има любовница няма да стане нетърпелив, тя също ще стане нетърпелива, защото това би била четвърта седмица в която няма да се видят. И внимавам как вървят разговорите днес - дали пак ще предложи да отида до морето за няколко дни със сестра ми (те тръгват днес следобяд) или някоя нова идея ще му дойде.

Lorelada, физическата му форма видимо е много добра. Вчера след късна вечеря и чаша вино смело се впуснах в ....разбирате ме, с нагласата че ако ми откаже ще задам въпроса защо и резултата беше повече от добре. Човек забравя колко са хубави нещата от живота. Как ще продължим не знам, може би е усетил промяна в мен и затова не се отдръпна този път. Много ме е наблюдавал, много ме е дебнал някога докато ме спечели и ме познава добре.

Стана дълго, не особено ясно, но го оставям така.

Lana Gatto, дано няма, защото това ще ме разбие на парченца. Гледам се в огледалото, колкото и добре да изглеждам се вижда че съм поостаряла и не мога да бъда конкурент на жена на 25-30 години.

Ефибуш, не би довел жена вкъщи.

# 66
  • София
  • Мнения: 13 150
Авторке, чета те и това, което описваш ми звучи много мъчително. Постоянни фантазии и сценарии за изневяра. Измъчваш се още преди да знаеш, да си потвърдила. Във всичко търсиш знак. Къде му е краят на това мъчение?

# 67
  • Мнения: 19 046
Е на всеки мъжът да вземе да се държи като темерут, ще му е кофти за някакъв период. Най-добре е да се знае какво става и да се действа съответно. Аз по принцип знам, че има успешни дълги бракове, но за мен са си плашещи. Наскоро една жена обясняваше как вече след 25+ години заедно "си знаят и кътните зъби и нямат нищо непознато помежду си", а аз й се чудех като нещо хубаво ли го казва това и защо го мисли. Аз ако някой ми е прочетена книга, за когото знам всичко, как ще ми е интересен?

# 68
  • Мнения: 19 046
В темата отново след споделяне с бг-мама, нещата се оправиха Simple Smile

# 69
  • Мнения: 136
Лъвица, това мъчение започна преди няколко дни и не искам да продължава безкрайно, не искам да продължава и седмица 🙂 Достатъчно трудно е всичко, че да се измъчвам с въпроса верен или неверен е любимият.

В2022, хората се променят, но си права, че човек трябва да знае какво става.
Аз вярвам в силата на БГ Мамма, преди години четях много в темите за кърмене, захранване,  рецепти и т.н.

# 70
  • Мнения: 19 046
Каквото стане - стане. Успех Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 39 155
За съжаление, секс няма.
И деца няма, което е добре.
И изниква въпросът - чие е жилището?

# 72
  • Мнения: 5 281
Според мен този човек не изневерява, авторката си фантазира прекалено много.

# 73
  • София
  • Мнения: 39 155
Това за изневярата съм го срещала преди. Тя отчаяно започва да търси някакво турбо отчаяно обяснение /изневярата/ на неговото гадно поведение.
Не, скъпа, той просто не те обича.

# 74
  • Мнения: 4 832
Човешката природа е непредвидима , особено като стигнеш до средата на живота. Хормони и т.н. започваш да се доказваш сам на себе си , да търсиш къде си - пропуски ли имаш в изминалата половина или бъдещето е пред теб и има време да градиш. Особено усещане е , но някои все пак остават на земята/ идва им акъла на време .
Предполагам, че просто е имало забежка( може да не е стигнала до край),  не бързай с разпити ,  включи сетивата и наблюдавай - истината рано или късно винаги излиза наяве.  
То каквото и да е станало  е в миналото и ако човекът си е взел поука (като чета последните му действия), нетърпението и картите на масата може да ти изиграят лоша шега. Понякога "брой до 10" е по- добрият вариант от "напред с рогата".

Последна редакция: пт, 28 юли 2023, 14:12 от ccvet

Общи условия

Активация на акаунт