Търся мнения, за да се видя отстрани - аз ли греша или мъжът ми е приключил с мен

  • 13 866
  • 219
  •   1
Отговори
# 195
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 262
А има ли някакво развитие? Темата е пусната преди близо месец. Някой ходи ли на море, нещо случи ли се през това време?

# 196
  • Мнения: 136
Никой никъде не е ходил сам, нищо ново не се е случило, но си ме яде нещо отвътре и това си е

# 197
  • Мнения: 7 146
Ако интуицията ти казва, че има нещо, най-вероятно наистина е така. Само не знам как можеш да разбереш.

# 198
  • Мнения: 4 829
С изострено наблюдение от нейна страна - поведението му ще го издаде.

# 199
  • Мнения: 136
Един неемоционален поглед върху ситуацията ни ми дава картина на мъж с премного проблеми на главата за дълъг период от време. Хубаво е че има енергия и хъс и не се предава.
Сега се чувствам малко неудобно пред себе си, че изведнъж заисках секс, а скъпият ми заспива в момента в който легне. По-малко работа ни трябва, но не виждам как можем да намалим следващите месеци, трябва да се оцелява, това ни е целта.

# 200
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 262
Мда... Ти също работиш много до колкото разбрах, но все пак ти се иска...

# 201
  • Мнения: 136
Да, работя много, но не гледам на проблемите като мъжът ми.
За мен не че не важно да се оправим финансово, не че не съм сериозна, но гледам по-леко на нещата. Като тръгваме да правим нещо ново, аз винаги си представям и грандиозния провал и как ще го преоодолеем, а той не си го и помисля. И всичко му е на живот и смърт.
Желанията ми нещо се събудиха последните месеци, че и мисъл за още едно дете ми минава през главата, но си представям картинката как съм бременна заедно със снаха ми (примерно) и ми става смешно.

# 202
  • Мнения: 1 194
Кали, недей да правиш още едно дете с този човек - не заради възрастта!
Детето няма да ви скрепи!

# 203
  • Мнения: 136
Много ми се иска да гушкам бебенце, но по-скоро ще чакам внуци. Егоистично ще е, а и не съм първа младост, страх ме е.

# 204
  • Мнения: 19 016
KallliMi много си ми интересна като човек Simple Smile Имаш някаква фобия, че задължително жена след развод попада на използвачи, интересчии, златотърсачи Simple Smile И рони горчиви сълзи като в сериал. Ами не, не е така. Отделно че повечето жени не са милионерки, та да им се лепнат подобни типове, на които да имс е спонсорира бизнес.

# 205
  • София
  • Мнения: 2 661
Не искам да наливам масло в огъня, но ако не беше тази история с почивките поотделно събота и неделя, вероятно щях да си помисля, че човекът е просто физически и психически изтощен, за да прави секс. Но желанието му да остане сам събота и неделя е една огромна червена лампа, още повече след като работната седмица сте непрекъснато заедно. Не е задължително и да има любовница на този етап, може просто да сте му омръзнала. Аз не умея да си мълча и когато има проблем провокирам разговор на момента. Ако имате съмнения говорете директно с мъжа си. Очите никога не лъжат, каквото и да Ви отговори. Никоя жена не заслужава секс 4-5 пъти в годината.

# 206
  • Мнения: 136
B2022, фобия нямам, вярвам в любовта, но от няколко години гледам две мои близки приятелки как уж намират нова сродна душа и все става така, че тая душа го закъсва и нещата опират до пари. Не са милионерки, но са жени с имущество, високи доходи и добри бизнес познанства.
Добре изглеждат, но виж да се влюби мъж на 45-50 години и да загуби ума си по тях - не, не го вярвам. Тия пропадащи влюбвания се случват в по-млада възраст. Мъжете над 45 са по-скоро практични.

BettyBoop, не искам да говоря. Премного му е на главата в момента, за да почна и аз да го тровя. Дали е имало нещо тия три поредни уикенда не знам и не искам да знам. Самата аз имам хоби и се е случвало да замина сама за няколко дни

# 207
  • Мнения: 18 410
Претрупани, претоварени с работа и задължения, и що да не си направите едно бебе. Да, тогава ще си отпочинете. Този мъж се нуждае точно от това, ще му облекчите живота!

# 208
  • Мнения: 1 920
Скрит текст:
Не искам да наливам масло в огъня, но ако не беше тази история с почивките поотделно събота и неделя, вероятно щях да си помисля, че човекът е просто физически и психически изтощен, за да прави секс.
Но желанието му да остане сам събота и неделя е една огромна червена лампа, още повече след като работната седмица сте непрекъснато заедно.
Скрит текст:
Не е задължително и да има любовница на този етап, може просто да сте му омръзнала. Аз не умея да си мълча и когато има проблем провокирам разговор на момента. Ако имате съмнения говорете директно с мъжа си. Очите никога не лъжат, каквото и да Ви отговори. Никоя жена не заслужава секс 4-5 пъти в годината.
А не е ли точно това причина мъжът да иска да не са заедно една събота и неделя и да остане насаме със себе си? Ако съм 24/7 с мъжа ми ще се побъркам. Не всеки може да издържи да е нон-стоп с друг и да запази и тръпка, и желание, и теми на разговор.  
Поставям се на мястото на мъжа - решаваме да развиваме бизнес и работим до откат, последните няколко години сексът е 4-5 пъти годишно, но KallliMi също не повдига въпроса, не настоява, нищо не казва и аз решавам, че и на двамата либидото е ударило дъното/нямаме сили/каквото и да е. Последният уикенд не сме заедно, аз предлагам да си почине и да отиде на море с роднини и тя решава, че имам любовница и ми иска развод.
Ами да, за развод си е някой да ми се филмира от едно предложение да отиде да почива.
П.П. Сега виждам, че и за бебе се мисли. Авторке, мисля, че си търсиш проблеми. Или може би не ти се работи изобщо по 12 часа на ден и се чудиш как да се отървеш от тая работа и да кажеш на мъжа си, че нямаш желание повече? Майчинството е вариант?

# 209
  • Мнения: 19 016
KallliMi - не знам как точно да ти го обясня, но всеки мъж може да си загуби акъла. Вкл. и по жена на 45 г примерно. Това че за теб извън брака мъже и живот няма - си е само в твоята глава Simple Smile

А приятелките ти щом са жени с "имущество, високи доходи и добри бизнес познанства", значи ще имат акъл да са си така и занапред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт