Търся мнения, за да се видя отстрани - аз ли греша или мъжът ми е приключил с мен

  • 13 871
  • 219
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 136
Може и да има, а може и да няма друга. Може и да е имало нещо за веднъж-два пъти и да е приключило. В следващите седмици ще стане ясно.

А към dany_a, помислете дали не е добра идея да се съберете в един град. Така не сте семейство.

# 166
  • Мнения: 2 818
Като почнете с категоричните, че и направо цинични изводи... Кому изобщо хрумва след 15 г брак да задава този въпрос?! Ако за толкова години не си се научил да "четеш" партньора и не си наясно с отношението му, за какво са ти думите? А и какво значи да обичаш след толкова години? След два пъти по-дълго съжителство аз също бих се затруднила с отговора. Сигурно го обичам - хубаво ми е с него, все още често ме разсмива, грижа ме е за него във всички аспекти, но го няма трепетът, непрекъснатата жажда за докосване и присъствие от младостта. Обичам ли го?!
За Кали - добре се получава това пробуждане и осъзнаване, че партньорът не е даденост. Успех и ренесанс на емоциите пожелавам.

# 167
  • Мнения: 136
Последното мнение ме усмихна.
Благодаря за пожеланието!

Да разкажа малко какво се случи при мен - бях за три дни в командировка миналата седмица, със скъпият си говорихме повече отколкото като сме заедно. Неделя бяхме решили да ходим на планина, в последния момент казах че искам да остана, за да се разсее с приятели и да си почине малко от мен.
Смених си прическата, извадих рокли които стоят прибрани от години, видях се с сестра ми, споделих и страховете си за друга жена, освести ме и тя "Друга жена?! Ма да ходи бе, ако има друга веднага да тръгва и да не се връща! За какво ти е ако не те обича? Аз ще дойда да му събера багажа!" Така запали, че едвам ме чу, че може и в моята глава да е само.
Сега съм спокойна, опитвам се да наблюдавам нас двамата отстрани, работата продължава да е много, днес говорихме че до няколко месеца не се ли оправим спираме стартъпа и точка

Последна редакция: пн, 07 авг 2023, 21:08 от KallliMi

# 168
  • Мнения: 1 512
Ще се учудиш колко хора не търсят или поне не за доста време, само си недоволстват. От една възраст натам със сигурност, а аз имам приятелки, които след връзки, където от 3-4 години секс се правеше само по празници сключиха брак - и това преди 30. Не било най-важното. Не съм коментирала, щом ги устройва значи за тях може би е по-малко важно отколкото за мен.
Кога се разведоха? Мъжете им колко любовници смениха?

# 169
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Моите такива познати не са разведени. За любовници не е известно - или добре се крият, или наистина нямат. Хора всякакви...

# 170
  • Мнения: 1 512
Хора всякакви наистина. Аз знам една такава двойка. Той е натиснат да се ожени за нея като най- "подходяща", въпреки че е харесвал друга. Тя не е сексуална. Той уж се заглежда доста по други жени. Дали прави нещо, може приятелите му мъже да знаят.

# 171
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 264
Това да мислиш и премисляш не знам и аз изпадам в ситуации и в моменти на мъчителни мисли затова гледам повече да излизам с приятелки и да ми е приятна компанията. Пък ако може и да се забавляваме е супер. Кои колко имал какво било що било всеки може по един ферман да напиши.

# 172
  • Мнения: 5 280
Забелязах една тенденция в последно време. На много от приятелките ми във фейсбук взеха да им изчезват снимките с мъжете им. На съученички, наборки, колежки, по-големи и по-малки от мен. За доста разводи разбрах и то неочаквани за мен и много хора. Семейства видимо уредени, с деца и жилища и професии... Питах 2 дружки как се е стигнало до развод и 2те ми казват "ми няма химия отдавна, опитах какво ли не и нищо не се получава". Та така...

# 173
  • Мнения: 136
Е това не искам да ми се случи (последното мнение на ЗЛОДЕИДА).
Изпаднах в тия черни мисли точно заради зачестилите случаи около нас
Скрит текст:
и минималното правене на любов, но сега дебна като орлица и ни си случва 1-2-3 пъти седмично най-често призори и дано е вярно, че "апетита идва с яденето" важи и за секса
Стряскаш се като чуеш че мъж на 50 се разделя с жена си, защото се е загаджил със съученичка на дъщеря си. Или порасналата дъщеря от съпруга едно пътува с новото семейство на баща си и помага за децата в почивните дни, за да заслужела издръжката която и дава баща ѝ докато е студентка
Скрит текст:
и без това тия пари ще ги дадем на някоя жена казва съпруга две
и други разни.

Разбирам че човек трябва, ама задължително трябва да си оставя време за почивка, защото шест дни в седмицата по 10-12 часа и тук-там и неделите до обяд се издържа два-три-пет месеца и изведнъж се скапваш.

Приемаме нещата около нас за даденост, а то не е така. И чисто физиологично нещата се променят. На 45+ не е като на 35+

# 174
  • Мнения: 19 025
Ами и да се стряскаш, все тая. Порасналата дъщеря така е преценила, така прави. Може да работи и друга работа, но да й е по-приятно да наглежда брат си или сестра си.

Почивката не е никаква гаранция за здрави семейства с дълъг брак Simple Smile

# 175
  • Мнения: 5 280
Че секс 2-3 пъти в седмицата си е супер бе. Някой хора с мъж и любовник правят по 2-3 пъти седмично.

# 176
  • Мнения: 136
Да, супер е, но все аз стартирам, което малко ме натъжава, а и ще вземе да избяга за риба, за да си почине от мен 😃

# 177
  • Мнения: 1 512
Забелязах една тенденция в последно време. На много от приятелките ми във фейсбук взеха да им изчезват снимките с мъжете им. На съученички, наборки, колежки, по-големи и по-малки от мен. За доста разводи разбрах и то неочаквани за мен и много хора. Семейства видимо уредени, с деца и жилища и професии... Питах 2 дружки как се е стигнало до развод и 2те ми казват "ми няма химия отдавна, опитах какво ли не и нищо не се получава". Та така...
Има ли нещо общо между тях - ранен брак, бърз брак, жената без професия, общ бизнес, много деца?

# 178
  • Мнения: 1 072
Е това не искам да ми се случи
Ееее, недей така. Продължаваш да се вкарваш във филми. Къде по-лоши неща могат да се случат на човек, никой не е застрахован. Просто хората понякога се фиксираме върху нещо, а пък не виждаме другите заплахи... и хубавите неща.
Скрит текст:
Малко черен хумор, но се сетих за вица, в който се разказва, как жената се притеснява, че съпругът й не се е прибрал навреме и сигурно е с любовница.
Приятелката й: "Не мисли най-лошото. Може просто да го е блъснала кола."

# 179
  • Мнения: 2 226
Да, супер е, но все аз стартирам, което малко ме натъжава, а и ще вземе да избяга за риба, за да си почине от мен 😃

Сподели ли му, че би ти харесало и той да е инициативен? Може да помогне

Общи условия

Активация на акаунт