Отговори
# 30
  • Мнения: 185
Използвала съм пастата за зъби Himalaya    ultra whitening,която надмина очакванията ми. Беше ми препоръча на от стоматолог, поради натуралния и състави необходимостта да се използват продукти без съдържание на флуорид.

# 31
  • Мнения: 514
Бих опитала Hada Labo Moisturizing Facial Sheet Mask, понеже най-честата козметика, която използвам е именно маска за лице.

# 32
  • Мнения: 6 705
Бих искала да опитам действието на Mizon Snail Repair Intensive Toner за възстановяване баланса на кожата, хидратиране, жизненост и против признаци на стареене.

# 33
  • Мнения: 792
Бих пробвала Missha Damaged Hair Therapy Mist спрей за увредена коса, тъй като съм изрусена и косата ми винаги има нужда от добра грижа.

# 34
  • Мнения: 1 761
Аз бих искала да пробвам Missha All Around Safe Block Soft Finish SPF50+ PA+++ Слънцезащитно мляко с SPF50+ , защото е с висок фактор  и има лека формула.

# 35
  • Мнения: 8 480
Бих пробвала A'PIEU Super Air Fit Mild Sunscreen Hydrating SPF50+ PA++++ хидратиращ слънцезащитен крем. Тъй като кожата ми е суха и има нужда от худратиращ крем, който същевременно и предпазва от слънцето с много висок фактор.

# 36
  • Мнения: 5 148
Hada Labo Anti-aging Wrinkle Reducer Cream - ползвала съм този крем. Много лека и фина консистенция, в същото време с видими резултати. Бих ползвала и другите продукти, убедена съм че също са много добри.

# 37
  • Мнения: 1 914
Бих искала да пробвам BANILA CO Clean It Zero Почистваща порите пяна за проблемна кожа.

# 38
  • Мнения: 383
Бих искала да опитам Mizon Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch ,много обичам такава козметика.

# 39
  • Мнения: 9 213
Пробвала съм преди години на Мизон дневен крем.
Бих пробвала Chogongjin Youngan Total Care Essential Set.

# 40
  • Мнения: 182
Аз бих пробвала Балсам за коса KUNDAL Honey & Macadamia, защото обичам да тествам нови продукти, асобено за коса Simple Smile

# 41
  • Мнения: 803
Бих опитала Mizon Power Lifting Cream, 75 ml, боря се с признаците на стареене.

# 42
  • Мнения: 2 756
Бих искала да пробвам от слънцезащитата Light Hydrator Sun Face Cream SPF50 - Слънцезащитен водоустойчив крем с SPF 50, защото имам нужда от слънцезащита, която да е надеждна.

# 43
  • Мнения: 409
Не съм ползвала продукт от Cosmetic Express, допада ми този продукт  за лятото - Missha All Aorund Safe Block Waterproof Sun Milk SPF 50+ РА++++ Водоустойчиво слънцезащитно мляко SPF 50+, защото смятам, че ще е от ползва лятото за предпазване от слънцето и хидратиране на кожата.
Също так ми допада и този комплект Mizon Snail Miniature Set -Комплект със секрет от охлюв, който заздравява кожната бариера, хидратира и се бори с признаците на стареене - смятам, че комплекта е добро начало да изпробвам различни продукти от сайта.

# 44
  • Мнения: 75
Бих искала да опитам действието на Mizon Snail Repair Intensive Toner за възстановяване баланса на кожата.

Общи условия

Активация на акаунт