СЕДМИ КЛАС - трето и четвърто класиране

  • 57 729
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
С разширено са и двете математически в НПМГ. 12 часа език седмично. Затова се учудих, че учебници за 3 нива ще купуваме. Моите не са учили немски досега, започват от нулата.
Ние ще си ползваме старите раници, от 5 клас ги имат. Здрави и удобни се оказаха, пък и покрай онлайн обучението не са носени толкова интензивно. Благодаря на Aila за препоръката тогава.
Аз търся още една математика за 8 клас на Регалия. Имаше само една в книжарницата, издирвам и втора. Макар че ако се ползва толкова, колкото в старото училище, спокойно можем да минем само с един учебник. Там не са го носили в училище нито веднъж и вкъщи почти не е отварян. Учеха по сборници и разпечатани задачи, които им даваха учителите.

# 751
  • София
  • Мнения: 165
Може ли да споделите кои са тези здрави и удобни раници, че всяка година все на боклуци попадам?

# 752
  • Мнения: 7 114
Моята госпожица отказа да й вземем нова раница, която да има по-малко ученически вид. С Deuter е, защото робуваме семейно на тази марка. Много стабилна и добра конструкция има.

# 753
  • София
  • Мнения: 1 484
Моят син е с една раница Jack Wolfskin от 5 клас. Голяма, здрава, готина. Засега не е проявявал интерес към нова, ако пожелае ще му купим и аз ще взема неговата, защото я харесвам.
Ей такава, много подобна, а може и съвсем същата да е:
Скрит текст:

# 754
  • Мнения: 7 160
Момичета, време е за нова тема.
Нека за последен път тя да бъде Седмокласна, но заслужено Ваканционна.
Ще ви очаквам през септември в новата ви Осмокласна тема!( тогава по традиция променям заглавията на наборните теми).
Успех на бъдещите осмокласници. Flowers Hibiscus Heart

# 755
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Някой може ли да се пребори с пускането на нова тема?Blush

За раниците, ние ползваме Herlitz, от серията Be.bag. Моделът е be.explorer flower wall

# 756
  • Мнения: 3 046
Раница Gabol - ползвана 4 г., почти не й личи, освен малко отстрани (отдолу) ръбчетата - поизтрити... Огромна, здрава, "яка" Simple Smile)))

# 757
  • Мнения: 584
Нашата е Hash, много стабилна и здрава раница. Взех я средата на шести клас, до тогава и ние все на боклуци попадахме. Дъщеря ми си я харесва и не иска нова, а аз мисля, че ще се хващат учебниците, покрай интензивното изучаване на английски ще имат много малко други предмети. По -скоро за девети клас, мисля, че има вероятност да й умалее и тогава и аз ще търся съвет за марки, понеже нейната е големия размер на Hash, нямат по-обемни.

# 758
  • Мнения: 2 702
В гимназията носят по-малко учебници. Не че нямат, но не ги носят.

# 759
  • Мнения: 40
Книги ?!? Никакъв шанс. Ние сме на екскурзия в момента и тя не иска да гледа забележителности, като ли книги ( ЗА Флоренция става въпрос все пак). Дон Кихот и Хамлет ще си ги прочета аз. Между другото превода на Хамлет е на Гео Милев.
Може и да е коментирано по назад, но не видях. Какви книги четат в момента бъдещите осмокласници? Тези от задължителната литература,  нашата принцеса обяви бойкот и отказа да ги отваря.

# 760
  • Мнения: 7 114
Книги ?!? Никакъв шанс. Ние сме на екскурзия в момента и тя не иска да гледа забележителности, като ли книги ( ЗА Флоренция става въпрос все пак). Дон Кихот и Хамлет ще си ги прочета аз. Между другото превода на Хамлет е на Гео Милев.
Защо си мислех, че Шекспир го е превеждал Валери Петров, но може и да греша.

# 761
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Пуснах нова тема https://bg-mam.ma/t/1581905

Общи условия

Активация на акаунт