Всичко слага в устата си

  • 2 482
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
Мда, мъхчетата от одеалото ни са неговата страст,

бре, и моят обича мъхчета Simple Smile
по-лошото е, че нагриза чесъна онзи ден. Но нищо не му стана.

# 16
  • Мнения: 5 103
И Анжела бута в устата всичко , което докопа.

# 17
  • Мнения: 3 069
Това е период който скоро ще премине.
Ако се тревожиш за езичето обади се на лекарката и.

# 18
  • в центъра
  • Мнения: 445
Уфф, и ние сме в тази фаза. Днес като го видях да пипа пода и след тва да си бута пръстите в устата се втресох. Имаме куче, вярно не влиза в неговата стая, ама не мога да подържам кристална чистота. Като прочетох всичко написано по-горе се поуспокоих да ви кажа Mr. Green Дано само мине по-бързо...

# 19
  • Мнения: 6 461
Пламен е по същия начин.
Каквото намери на земята го хапва.
Обикно венно гледам да не го изпускам от поглед и да реагирам бързо ако налапа нещо ..... Crazy Когато е с биберона в уста никога не лапа нищо от земята или играчката която му  е под ръка.Тогава може да се каже ,че съм по-спокойна.

# 20
  • Мнения: 9 903
Уфф, и ние сме в тази фаза. Днес като го видях да пипа пода и след тва да си бута пръстите в устата се втресох. написано по-горе се поуспокоих да ви кажа Mr. Green Дано само мине по-бързо...
ооо, чакай, ще започнеш и фасове да му вадиш от устата  hahaha а навън има и кучешки и котешки лайнца Simple Smile това, че пипнал пода още нищо не е.

# 21
  • Мнения: 3 500
Абсолютно нормално е, това всеки го знае.

# 22
  • Мнения: 5 362
Нормално е,не се притеснявай.
Още не съм видяла дете,което да не пъха нещо в устата си.

# 23
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Отиди с детенце на доктор, може да трябва някакво мазилце. Иначе преди два дена бяхме в Пирогов със съмнение за глътната батерия от дистанционно  Shocked Слава Богу, не беше в стомахчето. Още не върви, но всичко се "обезкостява" за секунди на съставни части и се пробва. Иначе разбира като му кажа "Нееее, не в устата ключовете, кутийката... или каквото е докопал", но спира само докато не го гледам, после пъха до задавяне

# 24
  • Мнения: 702
Едва ли има дете, което да не е преминало през този етап да лапа всичко.
Така малките човечета опознават света Laughing

# 25
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И ние сме така от 6ти месец, като почна да пълзи само го наблюдавам, засега е изял един малък етикет от играчка Sick, мъхчета от родопското одяло много се е наточил на котката  Joy, ама тя все му бяга.

# 26
  • Мнения: 141
Бляагодаря за отзивите HugАбе уж все внимавам ама то пък не може нон стоп.Иначе първата ни "храна" бяха тапетите.Приготвила съм я аз за разходка слагам я в количката в коридора и докато си облека якето и да се обуя какво да видя скъсала си парченце тапет и дъвчи ли дъвчи и едно удоволствие изписано на лицето и ще кажеш че кой знае какво яде. JoyА аз се втрещих.Не мога да сваря да го изровя от устата и.Сега ми е смешно ама тогава............Дано да поумнее по- бързо и да спре да си хапва разни щуротии. smile3505

Общи условия

Активация на акаунт