Как приспивате бебетата си?

  • 1 397
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Сама си заспива-оставям я на тъмно в легълцето  и нямаме проблем.Е,понякога се налага да я гушкам и люлея,но не и е навик определено Naughty

# 16
  • София
  • Мнения: 3 827
До 6 месеца заспиваше сам,но след това се научи в кошницата за кола и до ден днешен там заспива,независимо дали е през деня или вечер.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
От 1 месец и ние сме така.Става веднага и започва да мрънка и плаче.Имаме диван в детската,който вече си е постоянно разтегнат,лягаме там двете и от 10 до 30 мин. е заспала.След това си я местя в леглото.Поне 2 пъти в седмицата обаче се буди към 3-4 часа и процедурата се повтаря,като тогава обаче и аз заспивам и така до сутринта.

# 18
  • Мнения: 7 474
Никога не съм приспивала, слагам в леглото , гася лампата и излизам. Чувала съм я как си мърмори, става, ляга , но не влизам след малко си заспива.  Peace

# 19
  • Мнения: 153
заспиваше сам само като новороден,но сега се люшкаме в креватчето 5-6 мин и е заспал/стига да му се спи де/иначе ако му се играе го оставям да се поизмори и го слагам,иначе се сърди и протестира  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 159
като новородена нямаше проблеми, обаче сега иска на ръце Confused

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ако става дума за нощното спане, след баня и удрям един дълаг масаж след това се гушорим докато си изяде храната.
И я слагам в леглото, и тя си заспива.  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 622
Различно...Вечер заспива сама в кошарата,през деня или лягаме двете на спалнята,или я приспивам с друсане на шезлонга,ако сме на вън-заспива в количката както се вози.На ръце посмъртно не мога да я приспя Mr. Green

# 23
  • Мнения: 27 524
Слагам го в леглото, гася лампата и излизам.
Страшно съм против приспиването на ръце, в нашето лелго и всякакви подобни. Ако плаче или се инати - стия при него, гушкам го, но в леглото му, не го взимам, говоря му и така.

# 24
  • Мнения: 2 677
Засега заспива сам в леглото си. Досега не сме го носили на ръце, надявам се и занапред да е така.

# 25
  • Мнения: 990
Никога не съм ги приспивала по никакъв начин.Просто ги слагам по кошарките ,гася лампата и излизам и те си заспиват.По същия начин е и със заспиването през деня.

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 11:38 от мега-мама

# 26
  • Мнения: 2 897
Оставям го на спалнята да се налудува,борим се,играем,а като се умори и започне да дреме го слагам в креватчето Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Това ми е болна тема. Срам ме Embarassed е да кажа, че големия до 2 год. на ръце, а после четене на книжки и лежене до него до като заспи. Сега и малкия на ръце го приспивам. Опитвам се да го оставя сам, но мрънка, плаче, а до като го гушна и затваря очите и заспива.
Хем ми тежи това гушкане и носене на ръце, хем пък сега искам да го гушкам баткото, а ма той хем не е толкава голям много рядко дава.

# 28
  • Мнения: 4 362
До сега винаги си е заспивала сама в леглото си  Peace

# 29
  • Мнения: 1 873
На гърда и после в леглото.

Общи условия

Активация на акаунт