Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 950
Качвам, но от ядене не от бебеправене   Wink
Също така, когато реша отслабвам - пак по време на бебеправенето.
Едното няма нищо общо с другото

# 16
  • Мнения: 28
Ох, това направо ме шокира  newsm78. Аз пия фолиева киселина от 1 месец някъде и не ми се иска да напънявам поради този факт/ е освен ако забременея може  Praynig/. Иначе не съм забелязала да имам повече апетит или да хапвам повече. Дано да не се качват килограми, че аз много трудно ги свалям и направо ми е кошмар.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
Миналата година април започнах да пия фолиева кислелина и апетита ми стана страшен, качих около 5 килца за периода до юни като си позволявах всичко. След кюретажа който ми правиха през юни свалих съвсем малко за месец-два след което отново започнах фолиевата и историята с повтори, с прибавка утрогестан и настана "голямото плюскане". Според мен самия "процес" на бебеправене не е това което влияе, по-скоро ако имаш и някаква предразположеност да се влияеш от фолиевата киселина (както аз, при все че при много други хора даже и обратен ефект има, т.е. на отслабване), но пък да пълнееш само от салатки не ми се е случвало.  Thinking  Да не би да са от картофи  Mr. Green
Може би е добре да си разнообразиш режима, както казва Стеф  newsm78

# 18
  • Мнения: 3 640
от 7 месеца съм на дуфастон и фолиева киселина и за тази една година съм качила 13 кг. така че те разбирам миличка какво ти е. но сега съм казала че съм на строга диета. този месец нито хапчета пия нито фк нито нищо, само диета.

 Peace  И аз така, но спрях само Дуфастона, фолиевата киселина продължавам да я пия. Напълнях с 8 кг откакто съм на Дуфастон и ФК (6 месеца), а не съм променяла начина си на живот по никакъв друг начин. Е, може би напрежението е малко по-голямо.
Мисля да не пия повече Дуфастон и да мина на диета за 2 седмици.
Успех на всички в бебеправенето!   bouquet

# 19
  • Мнения: 129
Пия ФК от 7 месеца,когато започнахме опитите за бебче.Не бих казала,че е оказала някакво влияние на килограмите ми,поддържам си ги едни и същи, макар че имам страшен апетит.Даже последния път като се премерих бях 46 кг и мъжа ми ми се скара да се прегледам да не би да ми има нещо и от какво отслабвам.Но искам да питам,понеже някъде четох,че понякога акне се появява от дълъг прием на витамини от В-групата,а от няколко месеца съм се обринала нещо по едното рамо дали е възможно това да е от ФК.Пробвах да я спра за малко и като че ли пъпките започнаха да завехват,но след като отново я почнах,те пак се появиха  newsm78

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз лично пих фолиева киселина 3 месеца преди опита за забременяване + още 8 месеца в бремеността, значи общо 11 месеца. Не съм наддавала от нея, започнах да наддвам в бременността и то след 4-ти месец. В момента съм на финала и съм + 11кг.
При теб по-скоро може да е от стрес.

# 21
  • BG
  • Мнения: 793
И аз пия фолиева киселина от месец и бебеправим вече почти година, но сега драстично напълнях, аз също си мисля, че е ФК  Sad

# 22
  • GYM
  • Мнения: 814
И аз качих от ФК, даже се учудвах на апетета си. Сега се ограничавам и що - годе съм си в норма

# 23
  • Мнения: 1 446
И аз качих от ФК. Това е витамин Б, а те по принцип си влияят на апетита.
Сега спрях да я пия.
И в контекста, макар и не съвсем по темата - наистина се промених откакто започнахме с бебеправенето - станах мн различна.

# 24
  • GYM
  • Мнения: 814
И аз качих от ФК. Това е витамин Б, а те по принцип си влияят на апетита.
Сега спрях да я пия.
И в контекста, макар и не съвсем по темата - наистина се промених откакто започнахме с бебеправенето - станах мн различна.

И аз се промених и то към по-зле! Станала съм адски нервна и заядлива

# 25
  • Мнения: 405
Аз не качих кг, пиех ФК, не съм забелязала тя да ми влияе. Влияеха  ми доста отрицателно 2-те седмици изчакване след ову-то до МЦ, и също бях станала адски изнервена и заядлива. Тези 2 седмици според мен са сериозен стрес за психиката на жена, която иска бебе, затова нищо чудно този стрес да е причина за качването на кг.

# 26
  • Мнения: 256
Izviniavam se za latinicata-nimam KREDOR  Sad

Spored men ednoto nimam ishto  obshto s drugoto!Ako naistina jadesh samo salati,koeto e dosta vredno,proveri dali nimash njakakvi hormonalni izmenenia/kazvam go s dobro/!FK ne vlijae po tozi nachin!Moje bi pri jeni napalniali e imalo drugi faktori i e prosto suvpadenie.Az ja pieh 3 m.predi da zabremenie/taka se sluchi/i ja prodaljih do kam 19 g.s./ne znam zashto tolkova/ i ne sum kachvala.

Dano otkriesh prichinata i ja eliminirash i uspeh v bebepraveneto kakto i na vsichki drugi   bouquet

# 27
Здравейте аз също мисля че качих килограми от ФК. Преди 2 седмици имам спонтанен аборт и спрях ФК и малко по малко започвам да си връщам кг. Не съм си променяла начина на живот спортувам и се храня по старо му. Явно наистина при всели влияе различно. Но искам да кажа че не съм качила 10 кг някъде 1-2 бяха Simple Smile

# 28
  • Мнения: 60
от 2 месеца бебеправим по-сериозно,от 1 месец пия ФК.По Нова година се бях освинила Animal Pig.Сега напротив от както пия ФК съм отслабнала,без да си променям хр.режим,а и не съм се разспортувала. newsm39 

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 512
аЗ КАТОси пийнех хапчето фолиева и беж до хладилника- ужас качих 5 кг. Като ми включиха и дуфастон още по зле. Пих го 1 месец и го спрях .Слава богу на следващия забременях. Не спирай фолиевата докато бебеправите колкото и неприятно да е пълнеенето.След като бебето стане факт може да е спреш. Профилактиката на спина бифида е прееди забременяването- после ишепи да пиеш файда никаква.Ако на салатките слагаш повечко сол може благодарение на дуфастона да задържаш повечко вода и от това да е ужасния ефект.Успех в бебеправенето1

Общи условия

Активация на акаунт