През ФЕВРУАРИ малките душички ще духат вече две свещички!

  • 8 294
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 641
Пола много ми стана смешно от постинга ти Simple Smile На моя лаптоп каквото и да му направя мъжа ми го оправя и скоро няма да имам нов. Не че ми трябва де този си е супер ама не си предствям как ще се прецака та да получа нов  Laughing Но ако реша да имам нов ще те питам какво си направила на твоя че да е непоправимо  Laughing

# 271
  • Мнения: 457
Здравейте,
Честита Баба Марта!
Честит рожден ден на патерици на Йони, Никула, Неа Изабел, Симона и Дебора! Да са здрави и  да станат много хубави и умни девойки, по които младежите да тичат и въздишат:)

По Вики вече тичат 2 гаджета, ама той не се дава, много им се дърпа.

И ние скоро обзавеждахме последните допълнения към новото ни жилище, все нещо изкача за последните 7-8 месеца, а си мислехме, че всичко сме си обзавели. Та ни остава да си вземем още един ТВ за трапезарията и може утре да отидем и да си харесаме някой.
Слънчоглед, вашата спалня ми се струва в стил "Фирма Ирим"- гр.Троян - имам каталози на доста фирми в нас, докато се спрем на спалня- гарнитура. Е, доста вече са в коша.

За срещата на 10-ти ще дойдем. То една програма се очертава- 7-ми РД на едно момиченце, 8-ми си е за мен целия ден с вечерно парти, 9-ти на семинар съм, та 10-ти ли ще ми се опъва:) Е, то при мен програмата винаги е пълна, но повече с професионални ангажименти, отколкото с приятни, както се очертава идната седмица.

# 272
  • София
  • Мнения: 3 689
Анайс,питам нашия татко за ващо гардеробче,а той само се смее:)може и да се навие!
А иначе чекмедженцата се правя по размери,не се сещам да съм виждала някъде да се продават,но некаи другите кажат,защото аз и не съм гледала.
Бинито и ние гледахме много каталози и обиколихме доста мемебни магазини ,за да изберем какво да бъде,все пак идейте трябва да идват от някъде:)

# 273
  • Мнения: 2 641
Мами бързам да ви почерпя за рождения си ден   party023 smile3510 cheers cheers

Вчера след като нищо ненаправих при един лекар - забележете беше си отишъл въпреки че имах час за платен прием  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и свекърва ми вися тук цял ден за да ида, минах през МОЛ-а и си напазарих суперски неща от Capasca. Всичко беше на много добри цени 14-32 лева, без едно яке де Simple Smile После минах и през един магазин за бельо, та си направих много хубави подаръци за рождения си ден Simple Smile
Весел празник и на вас, макар че едва ли ви се гледа парад  Joy

Слънчоглед аз сериозно ти говоря. Ако след като купим материалите мъжа ти си определи цена за труда, която съществено да се различава от магазинската /нали имат наеми, заплати и т.н./ защо да не го сглоби той, стига да иска де. Много ми хареса как е направил вашия, а ние се нуждаем спешно от гардероб да натъпча всичко в него и да си оползотворя килера, койта е бая голям.

# 274
  • Мнения: 366
Anaise
                           Честит Рожден Ден
Много усмивки, всичко бързо да ти се урежда, здраве, любов и каквото си пожелаеш още Simple Smile
....... бях запомнила, че си на 4-ти, явно пак съм се объркала

Завиждам ви за лаптопите. Моят мъж е пълен противник на тези машинки. Ние сме с 2 настолни компютра, които постоянно са в ъпгрейди и почти винаги без капаци, че да може да се бърника из тях свободно и да се подменят части. Да не споменавам операционните системи колко често се подменят, тамън свикна на някоя и хоп нова......онзи ден затова нямах кирилица (пълна бъркотия с кодовите системи Simple Smile........   Пък сладките лаптопчета били скука - какво можел да експериментира с тях?!?!?!

Binito, о, спокойно, бъди сигуна, че телевизорът няма да е последното нещо. От 13 години съм семейна и все си мисля, че най-после е обзаведено и постоянно си изниква нуждата от нещо ново, особено около детето всичко се преобрази - да видим дали и второто ще промени нещо...

Имам малко притеснение и да питам и вас:  Снощи Руми вдигна температура 37,9 С без никаква видима причина - няма хрема, ното гърлото й е зачервено, има си апетит и енергия в изобилие.....дадох й Панадол преди лягане, но днес хич не ми се ходи по дежурни лекари, а моята педиатърка чак в понеделник може да я види.......

Чао и весело изкарване на празнуващите Simple Smile

# 275
  • София
  • Мнения: 796
Anaise, честит рожден ден!
Пожелаваме ти много здраве, щастие и късмет!


# 276
  • Мнения: 457
Да, Style, така е, после следва подмяна на креватчето на Вики с по-голямо и обзавеждане с мебели за по-големи за неговата стая, а и нашите не са вечни:)

Момичета, споделете направили ли сте влогове на децата си или някакви застраховки във фондове, напр.застраховка женитба и пр. Ние сега се чудим към какво да се ориентираме- влог или нещо друго newsm78

# 277
  • Мнения: 1 881
Честит Рожден ден, Анайс!

Да си здрава, много щастлива и обичана жена! Късмет , любов и пари ти пожелавам smile3525

# 278
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте мамчета и февруарчета!

Да се разпиша и аз в темичката! Благодаря за пожеланията за рождения ден на София, много мило ми стана, че сте се сетили за нас!

Ние сме добре, София ходи на ясла вече от седмица и е много щастлива, аз прехвърлих бебка на бавачката и сега ми се отваря малко време за домакинска работа и за фонда и аз съм човек.

Искам да пожелая ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА НА ПАТЕРИЦИ ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА РАСТАТ МНОГО ЩАСТЛИВИ
Видях, че организирате общ рожден ден на 10, ще гледаме и ние да се включим, ще следя за подробности предстоящата седмица.

Честит Рожден Ден на Анайс! Да си жива и здрава, много щастие, късмет!  bouquet

# 279
  • Мнения: 2 641
Благодаря момичета за пожеланията   bouquet
Стайл Ема така започна преди 3-4 седмици - вдигна такава температура и я свали за 1 ден. След 5 - 6 дена обаче започнаха едни сополи и гърло, зарази ни и нас та 2 седмици ужасна хрема всички имахме и ни болеше гърлото. Температура нямахме. Пихме целокупно Суметролим 5-6 дни и ни мина. Дано при вас не е това, че не беше приятно.

# 280
  • София
  • Мнения: 3 689
Анайс честит рожден ден!
А кой все пак ще се заеме с резервацията на клубчето?

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Привет от нас!
Честит Рожден Ден, Анайс(на патерица)! Да си много щастлива мама и жена!
Аз започвам да стягам кОфарите за пътуване довечера (ще гостуваме на моята рода в Добрич поне за 2 седмици  Hug  newsm78 и съм изпаднала в голяма чуденка какви и колко дрехи да вземам,че с това шантаво време  Thinking Crossing Arms
Влади е гостенин на баба си от вчера и по обяд отивам да си го прибирам  Heart Eyes

Съжалявам,че няма да сме тук да се включим за срещата, ама следващия път може да сме по-спонатанни и по-бързо да се организираме.
Хубаво да си прекарате!

# 282
  • Мнения: 2 641
благодаря момичета още веднъж   bouquet

да ви се похваля започнах да ходя на fat burning yoga от вчера. днес всичко ме боли но аз ще съм упорита защото трябва да сваля поне 10 кила. ако има желаещи да ходят на друго аз и там ще се запиша Simple Smile

# 283
  • Мнения: 2 491
Малко на патерици и аз да честитя на Anaise рожденният ден.

Пожелавам ти много здраве, щастие, любов, шофьорска книжка и 10 кг по-малко! Peace

И аз не съм писала скоро, ама пак имахме проблем, то като се почне няма спиране. В петък малкия се събужда и не може да си отлепи очето, гурелясало цялото и зачервено, естествено конюктивит е лепнал от яслата и трябваше да го спра от ясла и да си взема ден, а толкова работа имах в офиса, но поне слава богу детето се оправи. Сега да видим по-нататък какво ще ми домъкне от яслата Close

# 284
  • Мнения: 273
А кой все пак ще се заеме с резервацията на клубчето?
Aко няма желаещи за центъра, аз мога да резервирам в Младост. Има 2-3 малки и приятни клубчета. С едното съм говорила. До петък беше свободно на 10 и 11. Ако решите кажете и ще резервирам.

Общи условия

Активация на акаунт