Изпитани сайтове за парфюми - август 2023

  • 72 859
  • 553
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 342
Някой наскоро дали е поръчвал от мона? От събота няма никакво движение по поръчката, чудя се дали въобще ще получа нещо Grinning

# 526
# 527
  • София
  • Мнения: 416
Някой наскоро дали е поръчвал от мона? От събота няма никакво движение по поръчката, чудя се дали въобще ще получа нещо Grinning
И аз по миналата седмица,не получих нито обаждане,нито мейл но взе че ми пристигна пратка този понеделник. Бачкат и мълчат

# 528
  • Мнения: 4 087
Тази вечер ми беше нещо скучно и отскочих до Парадайз.
Имаше въпрос за магазина на Нотино и дали имат новия Интереди. Не, нямат го. Във физическия магазин не продават нищо на Живанши, само он-лайн.

В Дъглас имаше само новия Si Intense което мен ме зарадва понеже класическия си ми е много любим. За щастие този нов Интенз не ми хареса и ще спестя едни пари от него.
Новия Жадор все още го нямаше, но потвърдиха че го очакват всеки момент.
Скрит текст:

# 529
# 530
  • Мнения: 244
Някой наскоро дали е поръчвал от мона? От събота няма никакво движение по поръчката, чудя се дали въобще ще получа нещо Grinning
Аз, ама ми отказаха поръчката без коментар и без отговор на мейл и вайбър, та вече не ги следя. Само отбелязах, че са коригирали цената

# 531
  • Мнения: 4 087
За Мона само мога да кажа че наистина клиентското им обслужване е под всякаква критика. Поръчах от тях един парфюм с взимане от физическият им магазин, обади ми се някакво момиче да потвърди поръчката и че мога да си я взема по всяко време, отивам същият ден в 17.40, при все че работят уж до 18.30 и магазина затворен, с хлопнати кепенци. Звъня по телефони, никой не вдига, никой не връща обаждане. Потърсиха ме чак на другият ден в 12 на обяд и момичето ми вика "Ми че ние вече от повече от месец работим до 18 часа" все едно аз едва ли не трябва да го знам като някакъв всеизвестен факт. Няма извинявайте, няма нищо. Питам защо е било затворено по рано, мълчание. Еми до там ми беше експириънса с Мона, повече нямам желание да гледам и поръчвам от тях. Не мисля че съм загубила от това мое решение. Пазара е голям и магазини за щастие има много. Каквото не взех от тях, взех в случая от Parfium.bg. Пак съм доволна и получих каквото търсех на същата цена. 😎

# 532
  • Мнения: 342
Знаех си, че ще имам проблеми, но все пак поръчах, защото само там открих парфюма. Сигурно ще ми е за пръв и последен път Grinning все пак ако го получа ще се похваля.

# 533
  • София
  • Мнения: 562
От Мона и аз поръчах преди 3-4 седмици за пръв път. Не получих никакво потвърждение нито за поръчката, нито за това, че се регистрирах на сайта. До днес поръчката ми е със статус "в обработка", но така и не я изпратиха и не отговориха на имейла, който им изпратих, с молба за обратна връзка. Не са сериозен магазин.

# 534
  • Мнения: 3 026
От Елинор имам мейл, че Ambre Eccentrico ще е при мен точно когато му е сезона 13-14 септември. Това е аромата, който ми е най-близък до Valentino Donna Noir Absolu - любим, но спрян .

# 535
  • Мнения: 1 064
Вчера и днес
Нотино са вдигнали цените

# 536
# 537
# 538
  • Мнения: 1 876

Скрит текст:

Скрит текст:

# 539
  • Мнения: 1 064
https://makeup.bg/product/806532/
Цената е супер според мен
https://makeup.bg/product/796957/

Последна редакция: чт, 31 авг 2023, 12:57 от Alize!

Общи условия

Активация на акаунт