Изпитани сайтове за парфюми - август 2023

  • 72 871
  • 553
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 122


тези оферти от кой сайт са, че не мога да се ориентирам така

# 61
# 62
  • Мнения: 473


тези оферти от кой сайт са, че не мога да се ориентирам така

В Нотино , сори.
Просто понякога си мисля, че като аз живея в тия сайтове и другите са наясно какво поствам.Трябва да спра да го правя.И да харча пари Grinning

# 63
  • Мнения: 122
В Нотино , сори.
Просто понякога си мисля, че като аз живея в тия сайтове и другите са наясно какво поствам.Трябва да спра да го правя.И да харча пари Grinning
[/quote]
Благодаря за споделното. Аз разглеждам от компютъра и затова изгледа хем познато, хем различно. И аз всеки понеделник се заричам, че нищо от новата седмица няма да поръчвам, ама последно време не съм пропуснала седмица без поръчка, все нещо намирам, не че ми трябва разбира се:satisfied:

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 651
Аз да попитам, как стоят нещата с връщане на разпечатан парфюм , пръснат само за тест,  към Нотино? Приемат ли и каква сума възстановяват? Имам един трън в очите , смрад в сетивата … и се чудя какво да го правя .

# 65
  • Мнения: 112
Аз да попитам, как стоят нещата с връщане на разпечатан парфюм , пръснат само за тест,  към Нотино? Приемат ли и каква сума възстановяват? Имам един трън в очите , смрад в сетивата … и се чудя какво да го правя .
Връщала съм така 1 или 2 парфюма и са ми възстановявали цялата сума. Отбелязвала съм в оригинална опаковка и ползван 1-2 пъти (май са променили опциите за избор) и възстановяване на сумата с ваучер.
По телефона ми бяха обяснили, че ако липсва по-голямо количество връщат процент от сумата.

# 66
  • Мнения: 473
Също ако е върнат в рамките на седмица възстановяват и куриерски.Поне до миналата година беше така ,де.

# 67
# 68
# 69
# 70
  • Мнения: 186
Здравейте,погледнах на първа страница,но не го видях,какво ще кажете за сайта framero.eu?

# 71
# 72
  • Бургас
  • Мнения: 422

Gorgeous magnolia в Дъглас е вече с променена цена. В количката ми е още на старата цена. Имам и ваучер, който мислех да ползвам към него. Ако платя онлайн, дали ще го изпратят или ще отменят  поръчката?

# 73
  • Мнения: 1 877
Току-що пристигна сетът на Amouage, който пуснах в предишната тема. Без да искам съм ви подвела, мислейки че е старият вариант. Confused Така или иначе съм доволна, но пускам в скрит текст съдържанието, ако някой от вас ще следи за наличност от него в makeup.
Скрит текст:

# 74
  • Мнения: 112
Gorgeous magnolia в Дъглас е вече с променена цена. В количката ми е още на старата цена. Имам и ваучер, който мислех да ползвам към него. Ако платя онлайн, дали ще го изпратят или ще отменят  поръчката?
Не мога да ви кажа дали ще го изпратят, но ако отменят поръчката и е платено онлайн ще ви възстановят сумата по начина на плащане.

Общи условия

Активация на акаунт