Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 137 - август 2023)

  • 106 998
  • 1 375
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 249
Pepsi много се издъниха не само с играта, на която за пореден път смениха правилата, но и с рекламното си лице Тото от Скандау. Който се интересува, нека гледа как гореспоменатият в ролята си на водещ се смее и забавлява докато Тити Папазов му е на гости в подкаста и разказва с подробности за издевателствата си върху момиче, с което е бил гадже преди години. На фона на протестите от вчера, които са в цялата страна, Pepsi си вкараха огромен автогол. Хората ги тагват и коментират, а те им трият и крият коментарите. Това ако се беше случило в някоя европейска държава, Тото и Тити да са останали без стотинка от рекламни договори. Най-лошо е, когато маркетинговият ти екип е от непрофесионалисти. В това отношение имат още много да учат от най-големия си конкурент Coca-cola.
https://www.facebook.com/100087740180495/videos/835267661590782/

# 61
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Всички ли получиха наградите си от Дискрийт от играта през юни?

# 62
  • София
  • Мнения: 1 370
Някой знае ли на кой телефон трябва да се обадим за наградите от Узо Пломари? Аз нещо не успях да го намеря...
Скрит текст:
8.4. СЛЕД ПУБЛИКУВАНЕТО НА ИМЕТО НА ПОБЕДИТЕЛЯ, В 15-ДНЕВЕН СРОК, ПОБЕДИТЕЛЯТ ТРЯБВА ДА СЕ
СВЪРЖЕ С ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПОСОЧЕНИТЕ ТЕЛЕФОН И/ИЛИ ЕЛЕКТРОНЕН АДРЕС, И ДА ПРЕДОСТАВИ
ПОИСКАНАТА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КОНТАКТ, ЗА ДА СЕ УТОЧНИ КАК И КЪДЕ ЩЕ ПОЛУЧИ НАГРАДАТА СИ.

# 63
  • Мнения: 1 779
Всички ли получиха наградите си от Дискрийт от играта през юни?
Вие сте спечелили от играта им ли? Много хора питаха дали има печеливши,защото никой не се беше похвалиш в темата.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 099
Успех на всички в новия месец!

Добре, че е отпуската да поиграя малко, че последните месеци грам не ми остава време.

Включих се в Пепси, Емека, Маги и ФФ, 7 дейс. Ще взема и Морени и Помбер.

# 65
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Всички ли получиха наградите си от Дискрийт от играта през юни?
Вие сте спечелили от играта им ли? Много хора питаха дали има печеливши,защото никой не се беше похвалиш в темата.
Рядко влизам да чета. Но, да, спечелих. И още чакам, а не помня да прочетох за друг така, та питам...

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 651
Ние се скъсахме да гадаем дали Дискрийт са изтеглили изобщо печеливши, а то имало , но защо трябва да се споделя, след като може само да се пита…

# 67
  • Мнения: 2 018
А между другото изкарах бурканите на село 🤣🤣🤣 резултатът е: кучето ще яде безплатни лакомства за 20лв, поръчах си едни клещи, парти грил и сол за съдомиялната с - 30лв от Зора (инициативата на Еко партнърс). В момента имам точки за 10% от Озон за книги. Ако ми изпаднат още 5 баркода ще взема 15% някой ако ги иска после ще му ги пратя, мен не ме устройват.

# 68
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Ние се скъсахме да гадаем дали Дискрийт са изтеглили изобщо печеливши, а то имало , но защо трябва да се споделя, след като може само да се пита…
Това е малко грубо вече. Но приемам, макар да не разбирам. Всеки път като напиша и един ред, ама всички ме нападат. Инак огромна любов и разбирателство из тез форуми. Тъй де, аз съм от "низшестоящите", да не се обяснявам много-много...

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 651
Ние се скъсахме да гадаем дали Дискрийт са изтеглили изобщо печеливши, а то имало , но защо трябва да се споделя, след като може само да се пита…
Това е малко грубо вече. Но приемам, макар да не разбирам. Всеки път като напиша и един ред, ама всички ме нападат. Инак огромна любов и разбирателство из тез форуми. Тъй де, аз съм от "низшестоящите", да не се обяснявам много-много...
Трябва да има някакъв баланс взел-дал, дал-взел, за да има любов и разбирателство. Аз лично се засегнах от несподелената информация. Извинявам се за чувствителността си …

# 70
  • София
  • Мнения: 11 704
Игра с регистрация на parfium.bg, 14 всучера по 100 лева:

https://promo.parfium.bg/parfium-bg/?utm_source=fb&utm_medium=Fa … sgLYQvLd24DkQSZAA

# 71
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Ние се скъсахме да гадаем дали Дискрийт са изтеглили изобщо печеливши, а то имало , но защо трябва да се споделя, след като може само да се пита…
Това е малко грубо вече. Но приемам, макар да не разбирам. Всеки път като напиша и един ред, ама всички ме нападат. Инак огромна любов и разбирателство из тез форуми. Тъй де, аз съм от "низшестоящите", да не се обяснявам много-много...
Трябва да има някакъв баланс взел-дал, дал-взел, за да има любов и разбирателство. Аз лично се засегнах от несподелената информация. Извинявам се за чувствителността си …
Не знам какъв отговор се очаква за подобен ироничен сарказъм. С мир и лек ПМС. И за двете ни.

# 72
  • Мнения: 551
Печеля ваучер от КК в Била. Някой получил ли си е ваучера от предните тегления ? Кой куриер ги носи и може ли да се посочи получаване в офис, а не на адрес ?

# 73
  • Мнения: 4 144
Аз не вярвах, че толкова време няма да има нито един изтеглен. Но някак все очаквах някой да се похвали.
Все пак добре, че поне за един се знае.

# 74
  • Мнения: 992
Честно казано и аз съм на мнението на Морски бриз, тъй като и аз от много време чакам обявяването и всеки ден проверявам дали не са обявили списъка. Накрая им писах в петък и  сега видях, че са ми отговорили с шаблонен отговор.
Скрит текст:
Аз също като спечеля пиша, за да дам един вид надежда на някой друг, че в крайна сметка се печели, а не толкова да се похваля. Но според мен голяма част просто следят темата и се включват само, когато нещо са крайно на зор.

Общи условия

Активация на акаунт