Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 137 - август 2023)

  • 108 399
  • 1 375
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 076
“Печеля ваучер от КК в Била.”

Даже е задължително да се даде офис на Еконт.Аз спечелих ваучер от Кауфланд и Кока Кола от не знам коя седмица беше.Вчера ми звъннаха за офис и днес вече е при мен.

# 76
  • Мнения: 1 140
Здравейте. Някой беше споменал, че са се обадили от Хайнекен за хамаците от Лидл. Аз все още нямам обаждане. От кой номер се обадиха?

# 77
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Честита нова тема! Благодаря на авторката на темата, на Станимир и на всички, които споделят и обогатяват темата! Силен наградовалеж през август за всички!

А1 неограничени мб за 24 ч. Който иска до 15 мин да ми пише.

# 78
  • Мнения: 2 978
Обичам Морени, но в тая жега не е за тях...Жегата не мори "художниците"!

# 79
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Всички ли получиха наградите си от Дискрийт от играта през юни?
Как ви уведомиха? Обаждане или имейл?

# 80
  • Мнения: 68
Печеля ваучер от КК в Била. Някой получил ли си е ваучера от предните тегления ? Кой куриер ги носи и може ли да се посочи получаване в офис, а не на адрес ?


Аз,от миналата седмица.Върнах веднага мейл,дадох дом.адрес,в петък без да съм получила смс,Еконт направо звъннаха и ми го доставиха.Изключително добра и бърза организация!

# 81
  • Мнения: 31
Печеля ваучер от Билла и КК с по една бележка за мен и ММ.
Ваучерът от КК и КФ е дошъл днес, трета седмица.  Винаги са ни идвали наградите от КК до офис на ЕКОНТ.

# 82
  • Мнения: 404
Здравейте. Някой беше споменал, че са се обадили от Хайнекен за хамаците от Лидл. Аз все още нямам обаждане. От кой номер се обадиха?
+35924340847

# 83
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 718
Печеля ваучер от КК в Била. Някой получил ли си е ваучера от предните тегления ? Кой куриер ги носи и може ли да се посочи получаване в офис, а не на адрес ?
При мен дойде супер бързо на адрес с еконт. На 24.07 спечелих, а на 27.07 беше при мен.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 055
Днес пристигна леглото на брат ми от Хел от тегленето миналата седмица.

# 85
# 86
  • Мнения: 188
Pepsi много се издъниха не само с играта, на която за пореден път смениха правилата, но и с рекламното си лице Тото от Скандау. Който се интересува, нека гледа как гореспоменатият в ролята си на водещ се смее и забавлява докато Тити Папазов му е на гости в подкаста и разказва с подробности за издевателствата си върху момиче, с което е бил гадже преди години. На фона на протестите от вчера, които са в цялата страна, Pepsi си вкараха огромен автогол. Хората ги тагват и коментират, а те им трият и крият коментарите. Това ако се беше случило в някоя европейска държава, Тото и Тити да са останали без стотинка от рекламни договори. Най-лошо е, когато маркетинговият ти екип е от непрофесионалисти. В това отношение имат още много да учат от най-големия си конкурент Coca-cola.
https://www.facebook.com/100087740180495/videos/835267661590782/
Благодаря за споделянето! Също няма да си закупя продукт на Pepsi
Известните хора - без значение с какво точно са известни,  имат една голяма отговорност. И тя е, че влияят на останалите. Те дават гласност или легитимират определени действия, начин на мислене, модел на поведение. 

За да не е спам, чакам печелившите от Syoss. Някой да се похвали с маша от Корсет? Няма обявени печеливши.

# 87
  • Мнения: 2 392
Благодаря за темата и за труда на всички!
Включих се в 7days, сигурно ще се пробвам и в Морени.

# 88
  • Мнения: 1 632
Вчера ми се обадиха най-накрая от Хайникен за хамака.
+359 2 434 0847 е номера.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт