А ще покажете ли своите кухни???

  • 153 189
  • 885
  •   1
Отговори
# 660
Еми кухнята ти е фантастична, супер свежа и създаваща уют и настроение. Поздравления за избора   bouquet

# 661
  • Мнения: 1 311
Еми,
страхотни цветове, много слънчева кухня  Wink

# 662
  • Мнения: 329

Въпрос към tumbavw: Откъде взе механизмите Haffele, от Черни връх ли? Имаше ли там и ъглови механизми за кухненски шкафове - въртящи и изтеглящи? (питам, понеже виждам, че и ти имаш ъглов шкаф, не може да не си го мислил  Wink)
[/quote]

ДИКАМ Д Там можеш да провериш за ъглов изтеглящ и въртящ. Аз също бях мислил за тях ама щеше да ми легне доста солено да взема 2та от тях  с  пътните до Стара Загора. Взех си само вагонетката за вграждане от тях, щото нямаше на 2м тук в Ст.З.
[/quote]

Благодаря ти, ще мина да видя!  Simple Smile От фирмата, която ни прави кухнята, казаха, че ще ни сложат такъв изтеглящ (500 кинта е  Shocked Money), но е турски и реших - така и така ще се дават пари, поне да е качествен.  Peace
[/quote]
Прегледах темата назад и се чудя как ви излизат толкова ефтини кухните, като имам предвид цената на механизмите , за които пишете. Споделете изгодни цени на плотове и отговарящи на сравнително добро качество.

# 663
  • Мнения: 230

Въпрос към tumbavw: Откъде взе механизмите Haffele, от Черни връх ли? Имаше ли там и ъглови механизми за кухненски шкафове - въртящи и изтеглящи? (питам, понеже виждам, че и ти имаш ъглов шкаф, не може да не си го мислил  Wink)

ДИКАМ Д Там можеш да провериш за ъглов изтеглящ и въртящ. Аз също бях мислил за тях ама щеше да ми легне доста солено да взема 2та от тях  с  пътните до Стара Загора. Взех си само вагонетката за вграждане от тях, щото нямаше на 2м тук в Ст.З.
[/quote]

Благодаря ти, ще мина да видя!  Simple Smile От фирмата, която ни прави кухнята, казаха, че ще ни сложат такъв изтеглящ (500 кинта е  Shocked Money), но е турски и реших - така и така ще се дават пари, поне да е качествен.  Peace
[/quote]
Прегледах темата назад и се чудя как ви излизат толкова ефтини кухните, като имам предвид цената на механизмите , за които пишете. Споделете изгодни цени на плотове и отговарящи на сравнително добро качество.

[/quote]

ммм....
аз ползвам само вагонетката на високия шкаф, която съм взел с наложен платеж 252 лв от ДИКАМ Д иначе трябваше да дам още 450 лв за ъгловия-изтеглящ, но намерих друго решение и сега съм добре и още не мога да и се нарадвам

# 664
  • Мнения: 329
Струва си търсенето! А за плот някаква идея ?

# 665
  • Мнения: 230
Струва си търсенето! А за плот някаква идея ?

идеи много, зависи ти какво искаш? ако питаш мен трябва да е матов, а не гладък. трябва да е контрастен спрямо останалите мебели, които ще го заобикалят. много зависи дали го осветява директна слънчева светлина или е само с вътрешно осветление. и най-вече зависи от мястото, където ще стои. има различни размери 3660х600 4100х600 4200х600. това са плотове с един объл ръб, а има и двустранно обли. гърба към плота ще е добре да е същия цвят, шарка, десен. цените са спрямо магазина, от който го взимаш кой му е дистрибутора.

ако имаш нещо конкретно давай на лични да не друсаме темата с излишни коментари

# 666
До sirenПрегледах темата назад и се чудя как ви излизат толкова ефтини кухните, като имам предвид цената на механизмите , за които пишете. Споделете изгодни цени на плотове и отговарящи на сравнително добро качество.


Аз имам само два одцедника. Мисля струваха по 100лв, и един механизъм със  100% за 26лв. Останалите за чекмеджетата са по 3лв., а пантите лев и нещо.Не съм претрупвал с много механизми - повечето вземат излишно място. Моя плот е титан - мат и струваше 27лв./л.м., т.е. режат ти, колкото ти трябва. Има много добър гумен водобран. За гръб избрах теракота. по- лесно се поддържа и  е по- устойчив.Гледах да съчетая нещата цветово Simple Smile Успех!

# 667
  • София
  • Мнения: 1 819
А аз не мога да видя кухнята на Еми. SadSadSad

# 668
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А аз не мога да видя кухнята на Еми. SadSadSad
Ще опитам да помогна. Така виждаш ли я? Много слънчева и весела кухня Peace

https://cdn.bg-mamma.com/eu7o/92479d75.jpg

# 669
  • София
  • Мнения: 1 819
Благодаря!

Наистина е супер. Еми, със здраве да готвиш в нея!

# 670
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Някой да е забелязал, че повечето от публикуваните снимки на кухни в снимка.бг не могат да се видят - имат по един голям впросителен знак? newsm78

# 671
  • БГ
  • Мнения: 352
има някакъв проблем на сайта snimka.bg не се отварят доста лични албуми

# 672
  • Мнения: 824
Някой да е забелязал, че повечето от публикуваните снимки на кухни в снимка.бг не могат да се видят - имат по един голям впросителен знак? newsm78

Като кликнеш върху снимката , се отваря

# 673
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Някой да е забелязал, че повечето от публикуваните снимки на кухни в снимка.бг не могат да се видят - имат по един голям впросителен знак? newsm78

Като кликнеш върху снимката , се отваря
Пробвах, не на всички снимки става, дори видях албум, на който половината снимки се отварят, а точно снимките с кухните са с въпросчета.

# 674
  • Мнения: 957
Я, да ви питам, имате ли сложен в кухните полиетиленов ботуш? Това било нещо, което се нахлузвало най -отдолу за да предпазва от евентуална влага или вода като се почистват плочките. Има ли смисъл от такова нещо и предпазва ли наистина ? Моят майстор се направил на ударен и не ми сложил такъв полиетиленов ботуш, а другата седмица ще се прибирам в Бургас и ако е по-добре да има такова чудо , да гоня майстора да го слага.

Общи условия

Активация на акаунт