Кралски работи и клюки - август 2023

  • 56 390
  • 475
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде там
  • Мнения: 16 188
Фелипе награждава победителите в
"CopaReyMAPFRE"

На вечеря с доня София и сестра ѝ.



Много мили снимки.

Последна редакция: нд, 06 авг 2023, 08:33 от daviz

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Страхотна рокля на Летисия, знае ли се каква е? Имам подобна на Манго.
Обаче момичетата с тези десени - не. Какво се случва с тяхното облекло не знам, като деца ми харесваше как ги обличат.

# 62
  • Мнения: 5 754
На мен ми харесват роклите на испанските Принцес, ежедневни рокли, които всеки би носил. На София е малко по- странен десена.

# 63
  • Мнения: 6 904
Роклите на испанските принцеси задминават тези на Катрин и София в най-пеньоарения им период. Те поне са на по 40 години…

# 64
  • София
  • Мнения: 7 954
BetterUp (компланията, която назначи Хари в борда си) има финансови проблеми и се е наложило да съкрати персонал. Около 16% от персонала на компанията е засегнат от оптимизациите. Разбира се, компанията е голяма, мисля над 2000 служителя, така че все така си остава голяма.
https://www.claytoncountyregister.com/news2/how-prince-harrys-5- … went-south/65178/

(отново призовавам за разумен коментар, за да не ни трият, както и друг път сме коментирали компанията. Нарочно избрах финансова новина, игнорирайки останалите с жълтини. И естествено компанията си има мениджмънт, не е Хари виновен за финансовите проблеми, той е просто служител и лице на компанията).
Все пак това е компания занимаваща се с доста специфичен вид услуги, за които ареала на клиентите е ограничен (нямам информация за конкуренцията в този сектор). Избора на Хари в борда според мен е направен с чисто рекламна дейност. Аз до сега не съм чул Хари да се е занимавал с кариерен и лайф коучинг. Между другото даже се съмнявам, дали е участвал във взимането на някакви решения в този борд. Впрочем водещото мнение е, че проблемите идват от висшия оперативен мениджмънт.

Така че, права сте - точно в тази новина Хари няма никаква роля!

# 65
  • Някъде там
  • Мнения: 16 188

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Ехаа, роклята на Летисия е моята Simple Smile За 40лв от Манго намаление Simple Smile

# 67
  • Мнения: 39 566
Снимката на принцесите, хванали баба им хич не ми харесва.
Роклята на Летисия пак е най- хубавата и ѝ стой най- добре.

# 68
  • Някъде там
  • Мнения: 16 188
Дългите пеньоарени рокли не ми харесват.  Вчерашната на Леонор беше много приятна. В такива да се обличат само, ще е супер.
Много мило клипче.
https://www.instagram.com/reel/CvmIHfyIlLe/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

# 69
  • София
  • Мнения: 10 026
И на мен не ми харесват роклите на момичета, макар че тази на София не е чак толкова зле. Не ми приличат и на пеньоарите - нямат копченца, финтифлюшки, къдрички, ситни китчици. Нагледали сме се на истински "красоти" в този раздел.
Летисия ме е "чула" - вариант на другата червена рокля. Май е с thong сандали - не харесвам, и тези на Мегън не ми харессха онзи ден. Но пък чантата ѝ е хубава.

# 70
  • Мнения: 919
От всички кралски особи, най-много харесвам Летисия. Е, предпочитах да я виждам преди корекциите, но както и да е. На снимките с Филип, обаче, въпреки усмивката, ми изглежда направо зловещо! Иначе, както винаги, харесвам роклята, обувките и вкуса, който стои зад избора им.
И съм съгласна с коментарите, че не е съвсем адекватно да направиш толкова промени по себе си, и после да ходиш с небоядисана коса, защото побеляването е естествено.

# 71
  • Мнения: 13 800
На снимката с уискито Чарлз страшно много прилича на баща си. Дори в първия момент помислих, че е Филип 😀

Всички имат финансови проблеми последните години, някои дори фалираха и завлекоха сума ти хора.
Нали решихме да не им обсъждаме бизнес успехите/неуспехите 🙂

# 72
  • Мнения: X
Лукас Тиндал е голям сладур, взел е хубавите черти на Зара и Майк. Ще е голям чаровник като стане голям.



Зара както винаги много елегантна докато язди.

Последна редакция: нд, 06 авг 2023, 13:24 от Анонимен

# 73
  • Някъде там
  • Мнения: 16 188
Лана права си, че не са класически пеньоари на който сме се нагледали тук. За мен просто този модел дълги рокли не са за млади момичета.
Честно казано повечето млади роялки  от тийн до 25-30 в повечето случаи са били зле облечени и от сегашното и от предишните поколения докато намерят стила си,  а някои винаги и продължават до ден днешен.
Тези роклички са си точно за тях.

# 74
  • София
  • Мнения: 703
Самите принцеси са хубави девойки, но за роклите им и от мен - не. Баба им София обаче е стилна.

И Летисия, както винаги е без грешка.

Общи условия

Активация на акаунт