Кралски работи и клюки - август 2023

  • 57 317
  • 475
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде там
  • Мнения: 16 330
Най накрая да видим Максима и две девойките ѝ в Гърция. На откриване на изложба са били.


Клип
https://instagram.com/stories/royalfashionpolice/316339235106126 … =MTc4MmM1YmI2Ng==
Слънчева и цветна Максима. Страхотно изглежда.

Дреойките изглеждат много добре от това което се вижда.

# 76
  • София
  • Мнения: 776
Жестока Максима, прилича на момиченце.
Роклята и стои страхотно😍
Жалко, че девойките не се виждат добре.

# 77
  • Някъде там
  • Мнения: 16 330
Дано има още снимки да ги видим.

Мери ♥️
Жените на Дания ще играят срещу Австралия.  Горката, и да е за австралийките, ще вика за Дания. 😀😉

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 9 793
Статия с много снимки и детайли за приятелката на принца на Дания, която вече била представена на кралицата:
https://www.dailymail.co.uk/femail/princess-mary-of-denmark/arti … en-Margrethe.html

# 79
  • Мнения: 5 030
Не само девойките, но и Максима изглежда много,ама много добре.

# 80
  • София
  • Мнения: 10 073
Хахахахааа - толкова да няма новини, че сгодиха непълнолетния Кристиан инсайдърите на Дейлито Simple Smile

Максима изглежда страхотно. Роклята е много хубава, единствено копчетата на презрамките са ми излишни. Момичетата също изглеждат добре от каквото се вижда.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 9 793
На 18 години едва ли се е разбързал за годеж Кристиян, но може и да е вярно, че гаджето се е запознало с кралицата.

Максима е прелест!

# 82
  • Някъде там
  • Мнения: 16 330
Задавих се от смях с дейлиту 🤣🤣🤣🤣. От една снимка до годеж стигнаха.
А самата Киара в интервю казва, че са много добри приятели от деца. Както и семействата им. Баща ѝ е кръстник на Джоузефин иначе.
Това е снимката на която уж си е сложила ръката на рамото му, а всъщност това е ръката на приятеля му.

Ето нейните думи.
Скрит текст:
 
Maria Chiara de Borbón de las Dos Sicilies, италианската принцеса, наскоро даде интервю за Corriere della Sera, където разказа за приятелството си с принца Кристиян от Дания. Мария Киара и Кристиан са приятели от детството си и връзката им става все по-силна през годините.

„Баща ми е кръстник на принцеса Жозефин, малката сестра на Крисчън“, сподели Мария Киара. Семейство Борбон има силни връзки с различни европейски кралски семейства. Например крал Фелипе VI е братовчед на баща ми и аз споделям тясна връзка с принцеса Леонор. И двамата обичаме спорта, особено женския футбол. Освен това една от най-добрите ми приятелки е Алехандра де Хановер, най-малката дъщеря на Каролина де Монако.
По време на интервюто Мария Киара подчерта прекрасното им приятелство, като заяви, че се разбират добре и се забавляват много заедно. Тези изявления на Мария Киара изясняват спекулациите, възникнали след публичната им поява заедно на автомобилното състезание.

Последна редакция: пн, 07 авг 2023, 16:13 от daviz

# 83
  • Мнения: 39 787
С нетърпение ще чакам снимки на Максима и щерките ѝ.

# 84
  • Мнения: 11 037
Максима е страхотна,  както обикновено Simple Smile

Че те ако са приятели от детинство, че и баща й е кръстник на Джоузефин, отдавна ще са я представили на кралицата Joy

Дълги рокли на млади момичета ми е трудно да възприема, ама ако се харесват, да носят.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 9 793
То хем да не е дълго, хем да не предизвикат критики с твърде късо..не е лесно.
Девойките трудно се харесват с дължина около коляното.

Вече в доста медии чета, че Хари и Мегън са закупили правата над бестселър книга на канадска авторка и ще я продуцират, като част от сделката си с Нетфликс. Книгата се казва Meet me at the lake и разказва за двама влюбени, които се откриват след 30-те си години, преодоляват заедно различни психологически травми, а майката на единия е загинала в катастрофа, когато е бил дете. Ето една статия (на английски):
https://etcanada.com/news/1011326/meghan-harry-buy-movie-rights- … -canadian-author/

# 86
  • Мнения: X
Крал Чарлз присъства вчера на служба в църквата Canisbay в Кейтнес и засади дърво след службата.





Държавното посещение на императора и императрицата на Япония в Обединеното кралство е пренасрочено за 2024 г. (според доклада на агенцията Imperial House of Japan).
Посещението трябваше да се проведе през 2020 г., но беше отложено заради ковид пандемията.

# 87
  • Някъде там
  • Мнения: 16 330
Мари, едва ли ще има други снимки. Тези са от посетители. Ако случайно някой ги е снимал още и пусне допълнителни, може и да видим.
Надявам се Максима да сложи новата рокля на някое събитие.
Лана къде видя копчета ? 🤔 Така ти изглежда от десена, няма такива.

Ули  приятели от деца, кръстили сестра му, пък баба не знае коя е девойката, че чак се престрашил да я представи.😉 Готина е девойката и няма да е лошо да са гаджета,но никак не ми се вярва.

Готина София на разходка.

# 88
  • София
  • Мнения: 10 073

Лана къде видя копчета ? 🤔 Така ти изглежда от десена, няма такива.


Готина София на разходка.

Изглежда сякаш презрамката се закопчава отпред. Може и да не е, но не ми харесва как е сложена отпред.

София я гледах вчера,  Росарио изглежда много порастнала.

# 89
  • Някъде там
  • Мнения: 16 330
Хюсеин и Раджва на баскетболен мач за купата на краля, между Йордания и Мексико.
Сладури.♥️




https://www.instagram.com/reel/CvqO0ZoOKbJ/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Общи условия

Активация на акаунт