Как реагирате,когато..............

  • 1 551
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Не обичам неканените гости.Аз лично никога не бих си позволила да цъфна в нечия къща без да са ме поканили или без да съм предупредила.

# 16
  • Мнения: 505
Не отваряме вратата на неканени гости. smile3503Приятелите ни знаят и  не идват без да са се обадили.

# 17
  • Мнения: 4 473
Е как какво - посрещам ги! Ако хладилникът ми не е достатъчно пълен, магазина е на две крачки Grinning Разбира се не насърчавам подобни визити без предупреждение, но и не съм върнала никого.

# 18
  • Мнения: 7 723
Не обичам неканените гости.Аз лично никога не бих си позволила да цъфна в нечия къща без да са ме поканили или без да съм предупредила.

И аз така  Peace

# 19
  • Мнения: 751
,,Очаквай неочакването,,Винаги сме подготвени.

# 20
  • Мнения: 4 473
Не обичам неканените гости.Аз лично никога не бих си позволила да цъфна в нечия къща без да са ме поканили или без да съм предупредила.

И аз така  Peace

И ти така, ама нито едната не каза какво ще направите при свършен факт - ще ги изгоните ли? Друг е въпросът, че и аз не бих си позволила да отида без покана някъде, било то и на имен ден.

# 21
  • Мнения: 4 733
Не, не ги гоня. Поради факта, че всичките ми мисли се изписват на лицето ми, то те си тръгват най-много след половин час.

# 22
  • Мнения: 4 555
Не обичам неканени гости.
Ами ако не съм си вкъщи?! Как така ще се тропнеш у някого без предупреждение?
Случвало ми се е накой да намине в крайно неподходящ момент, когато много бързам и закъснявам за някъде. Предпочитам да не отворя, вместо да им обяснявам, че тъкмо излизам и много бързам.
Никога не бих си позволила да притеснявам някого с неканено гости.

# 23
  • Мнения: 2 622
Мразя от сърце неканените гости!В къщи не винаги е пълен хладилника,да не говорим пък колко е разхвърляно по принцип,та затова не обичам да ме изненадват неочаквано.Ако все пак някой се изтъпани неочаквано,давам да се разбере че момента е неподходящ,или се оправдавам с децата,не се държа любезно и подканващо и гостът си тръгва набързо.Ми така де,при това развитие на технологиите и комуникациите,когато всеки има телефон в джоба,е недопустимо дори да наминеш някъде без да предупредиш.

# 24
  • Мнения: 3 423
Когато не искам гости,
просто не отварям вратата.
Времето ми е ценно и го губя
само когато и както аз искам.

# 25
  • Мнения: 5 393
Обичам гости. Ако са ми приятни посетителите, поприбирам играчките на детето, изкарвам на масата каквото намеря в хладилника, сядаме и откарваме до когато дойде....
Точно така постъпвам и аз Peace

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
гледам да поразтребя и сядам да се видя с тях. кво, като са неочаквани, да ги изхвърля ли  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 393
Няма такъв филм.  Naughty
Обичам, не, ами обожавам гости, но у нас неканени такива не идват. Wink

# 28
  • Мнения: 109
Ооообожавам гости!Особено неочаквани. HugТогава става най- яка веселба.Голям праз, че не винаги е подредено, а пък храница винаги ще се намери.
Веднъж в съседите дойдоха едни французи-случайни хора, просто минавали през селото и замръкнали там.Питаха може ли да си разпънат палатка в двора, за да пренощуват само.Комшията рече:Сакън как в двора?! я влизайте тука! И станала веселбата.Мен лично ме беше яд, че не дойдоха у нас.Щеше да ми е много приятно Laughing

# 29
  • Мнения: 1 043
Според мен е крайно невъзпитано да се тръшнеш някаде ей така без да сте се уговорили предварително - виж сестра, майка или някой много близак човек може да го направи но приятели за кафе или хапване пийване да се видите понеже - не приемам да ми идват без предупреждение - и май вече всички са наясно и само с уговорка идват - е свекърва ми така и неможах да я нуча да звъни  ooooh! , ама това са лични проблеми  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт